Відгуки покупців про Набір по догляду за порожниною рота Philips AirFloss Pro/Ultra HX8494/01 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Олександр
  • Продавець: Rozetka

  Поставив брекети, купив цей набір. Не знаю що б я робив без нього. Єдине що ношу з собою іригатор, а для нього немає дорожнього чохла. Я використовую упаковку з під чіпсів прінглс, але дещо збільшену, у стандартну не влазить :)
  Іригатор не лиє купу води, чистить між зубами і брекети. Води вистачає на 1-2 рази, але жодного разу це не призводило до незручностей.
  Зубна щітка теж крута, але мені здається, що зможу її оцінити у повній мірі після того, як знімлю брекети.
  Взагалі набір дуже файний - чаша під зубну щітку має підставку, що заряджає зубні щітку. Дорожній чохол має usb шнур схований у корпус для зарядки щітки. У чохлі 2 слоти під насадки.

  Недоліки:
  Немає дорожнього чохла для іригатора.
 • Олеся Широка
  • Продавець: Rozetka

  Товар не якісний насадка іригатора не тримається і постійно відпадає

  Переваги:
  Відсутні повне розчарування
  Недоліки:
  Неякісний товар
  • Представитель бренда Philips

   Доброго дня, Олеся! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. В описаній Вами ситуації для уточнення деталей, а також консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips, або напишіть нам у приватні повідомлення на сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Ирина
  • Продавець: Rozetka

  Не заменимая вещь в гигиене полости рта. Со своей функцией очистки справляется отлично. Удаляет остатки пищи в самых труднодоступных местах, что препятствует появлению неприятного запаха. Также можно применять для ухода за различными ортодонтическими приспособлениями (брекеты, протезы и и.д.) Возможность установить подходящий режим промывки позволяет эффективно и безопасно проводить гигиенические процедуры. Аккумулятор держит долго.

  Недоліки:
  Нет