Питання покупців про Епілятор PHILIPS BRE710/00 серії 8000

130 відгуків Код:  249886431
Цікавить додаткова інформація?
  • Уляна Єфименко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Где мой заказ 782384793

  • Анастасія Семенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чи є якийсь індикатор зарядки? Бо він не вмикається просто і не зрозуміло чи йде зарядка пристрою або ні. Не працює. Він має бути розряджений повністю? Бо на відео з обзорів одразу вмикається після виймання з коробки

    • Представник бренду

      Добрий день, Анастасіє!
      Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання. Даний епілятор оснащено індикатором заряду акумулятору. При пілдключені до електромережі індикатор блимає, після повного заряджання загориться рівним світлом та, якщо не вимкнути з електромережі, з часом гасне. В представленій Вами ситуації (а саме прилад не реагує на зарядку та не вмикається), для обслуговування та діагностики епілятору рекомендуємо звернутися у точку ридбання товару.

  • Іван Прищепа
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго вечора!
    Хотівби запитати що це таке може бути дружина користувалася не так багато часу а вже виникла проблема

    І що тепер робити?

    • Представник бренду

      Добрий день, Іване! Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання! Для уточнення деталей описаной Вами ситуації із насадкою Ви можете звернутися до нас у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Підготуйте, будь ласка, фото розрахункового документу. Хочемо зауважити, що насадка належить до аксесуарів, що підлягають нормальному зношенню та гарантійний термін на неї не розповсюджується, проте її можна замовити окремо.

  • Оксана Гузь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Зломалася головка. Чи можна у вас купити тільки головку до епілятора ?

    • Представник бренду

      Добрий день, Оксано! Дякуємо за Ваше запитання. Для консультації з приводу замовлення епіляційної насадки для епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Андрій Кірієнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго дня! Сьогодні получив данний товар. Після повної зарядки спробували його в роботі, але згодом чомусь перестав працювати, не крутяться пінцети. Теж саме без насадки, світиться світлодіод і не рухається ротор.

    • Представник бренду

      Добрий день, Андрію! Дякуємо за Ваш вибір.а також коментар. Гарантійний термін від виробника на дану фен-щітку становить 24 місяці. В описаній Вами ситуації, для діагностики та обслуговування епілятору, рекомендуємо звертатися у точку придбання товару.

  • Наталья Генюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Получила товара, инструкции нет какая насадка для чего опишите

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду

      Добрий день, Наталья! Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання та фото. Насадка на ручці епілятору - це бритвена головка, вона забезпечує ретельне гоління та більш лагідне застосування на різних ділянках тіла, також вона постачається з тримером-гребінцем для створення стилю в зоні бікіні. Збоку приладу широка епіляційна для видалення (епіляції) волосся. Насадка з маленьким віконечком - це насадка для чутливих ділянок для більш делікатної обробки ділянок тіла, яка легко видалить небажане волосся на обличчі, під пахвами і в зоні бікіні (використовується з епіляційною насадкою). Насадка для оптимального контакту й максимального комфорту також використовується з епіляційною насадкою, вона менше пощипує шкіру та запобігає дискомфорту завдяки лагідному натягуванню ділянки, яку Ви обробляєте. Більш детально Ви можете ознайомитися в посібнику користувача за наступним посиланням: content1.rozetka.com.ua/goods/documents/original/192956856.pdf .

  • Анципенко Наталия
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго дня! Питання наступне: чи можна користуватись даним приладом при псоріазі? Дякую за відповідь.

    • Представник бренду

      Доброго дня, Наталия! Дякуэмо за Ваше запитання. Використання епілятору при псоріазі не забороняється. Звертаємо Вашу увагу на те, що даний прилад може викликати подразнення шкіри (особливо кілька перших використань поки шкіра звикне до нової системи видалення волосся), тому найкраще якщо Ви проконсультуєтеся з лікарем дерматологом щодо використання епілятору в конкретно Вашому випадку.

  • Александр Цветков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Этот Эпилятор Philips 8000 series BRE710/00 оснащен блоком питания для зарядки аккумулятора от сети?
    А то ни слова не сказано ни в описании ни на фото не видно.

    • Представитель бренда

      Здравствуйте, Александр! Спасибо за Ваш вопрос. Копмлектация включает в себя блок питания для зарядки эпилятора от сети. Время зарядки составляет до 2 часов, которые обеспечивают до 40 минут автономной работы, прибор также имеет функцию быстрой зарядки. Эпилятор не работает от сети, при подключении к сети будет осуществляться только зарядка.

  • Катя Баштик
    Продавець: Rozetka

    Доброго дня.Чи підходить дана модель для глибокого бікіні?

    • Представник бренду

      Добрий день, Катерино! Дякуємо за Ваше запитання. Комплектація даного епілятору включає в себе насадку для чутливих ділянок, котра допомагає легко й делікатно видаляти небажане волосся на обличчі та в зонах пахв і бікіні.

  • Маргарита Ткаченко
    Продавець: Rozetka

    Доброго вечора. Є у продажі зарядний пристрій окремо ?

    • Представник бренду

      Вітаємо, Маргарито! Дякуємо за Ваше запитання. Так, для даного епілятору можна замовити окремо зарядний прилад (300005654711). Для консультації з приводу замовлення аксесуарів для епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Та ми надамо безпосереднє посилання на адаптер живлення. Будемо раді допомогти!

  • Наталія Перепелиця
    Продавець: Rozetka

    Вітаю. Цікавить, чи можна окремо придбати сітку на насадку тример-гребінець?

    • Представник бренду

      Добрий день, Наталіє! Дякуємо за Ваше запитання. Так, сіточку для гоління можна замовити окремо (код товару: 422203631331). Для консультації з приводу замовлення аксесуарів для епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Наталья
    Продавець: Rozetka

    Добрий день. Є точно такий епілятор, але без насадок?

    • Представник бренду

      Добрий день, Наталю! Дякуємо за Ваше запитання. Пропонуємо звернути Вашу увагу на епілято цієї ж серії, а саме 8000 серія, моделі BRE700/00.

  • Ковтун Наталия
    Продавець: Rozetka

    Как заказать стандартную насадку на него ?

    Переваги:
    Очень хороший.
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду

      Добрий день, Наталіє! Дякуємо за Ваше запитання. Для консультації з приводу замовлення аксесуарів для епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Анна
    Продавець: Rozetka

    Чи є в цій моделі насадка для стоп?у характеристиках не бачу,якщо є як вона виглядає, дякую за відповідь

    • Представник бренду

      Добрий день, Анно! Дякуємо за Ваше запитання. Шліфувальна пилочка для ніг не входить в комплектацію даного епілятору (а саме BRE710/00). Вказаний аксесуар входить в комплект наприклад епілятору моделі BRE730/10: посилання.

  • Римма Борисова
    Продавець: Rozetka

    Чим ця модель відрізняється від Епілятор Philips 8000 series BRE715/00?
    Дякую за відповідь

    • Представник бренду

      Добрий день, Риммо! Дякуємо за Ваше запитання!
      Моделі BRE710/00 та BRE715/00 мають однакові технічні характеристики та відрізняються лише комплектацією.
      Модель BRE710/00 має в комплекті 5 аксесуарів: епіляційна головка, бритвена головка та тример-гребінець (бритвена головка забезпечує ретельне гоління та більш лагідне застосування на різних ділянках тіла. Вона постачається з тримером-гребінцем для створення стилю в зоні бікіні),насадка для чутливих ділянок (легко видалить небажане волосся на обличчі, під пахвами і в зоні бікіні), Насадка для оптимального контакту ( вона менше пощипує шкіру та запобігає дискомфорту завдяки лагідному натягуванню ділянки, яку Ви обробляєте.).
      Модель BRE715/00 має в комплекті 6 аксесуарів: епіляційна головка, головка тримера та гребінець для бікіні (для підстригання та моделювання делікатних ділянок), рукавичка для пілінгу (запобігає вростанню волосся між сеансами епіляції), насадка для чутливих ділянок, насадка для оптимального контакту.

  • Перч Анна
    Продавець: Rozetka

    Який роз‘єм для зарядки епілятора?

    • Представник бренду

      Добрий день, Анно! Дякуємо за Ваше запитання. Даний епілятор постачається в комплекті із адаптером живлення. В разі необхідності зарядний прилад можна замовити окремо. Для консультації з приводу замовлення аксесуарів для епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 18), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Вита Безус
    Продавець: Rozetka

    Чому написано, що доставка товару безкоштовна, а насправді коли вибираєш нову пошту, то показує доставка 70 грн.
    Як оформити замовлення з безкоштовною доставкою?

    • ромашка

      Самовывоз из точек выдачи Rozetka бесплатно

  • Оля
    Продавець: Rozetka

    Добрий день, чи є окремо насадки у продажі,моя зламалась ( відпишіть на mail)

    • Представник бренду

      Добрий день, Ольго! Дякуємо за Ваше запитання. Для консультації з приводу аксесуарів для Вашого епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 18), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Оля
    Продавець: Rozetka

    Чи можна придбати окремо насадку, бо зламалась

    • Представник бренду

      Доброго дня, Ольго! Дякуємо за Ваше запитання. Для консультації з приводу аксесуарів для Вашого епілятору рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 18), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Нина
    Продавець: Rozetka

    Какая длина шнура?

    • Представник бренду

      Доброго дня, Ніно! Дякуємо за Ваше запитання. Довжина адаптеру для заряджання становить 103 см.

  • Сергей
    Продавець: Rozetka

    Есть возможность работы от сети (во время зарядки)?

    • Представник бренду

      Доброго дня, Сергій! Дякуємо за Ваше запитання. Дана модель епілятору не працює від електромережі.

  • Валерия Ситченко
    Продавець: Rozetka

    Подскажите, появится ли в наличии до конца акции?

    • Експерт Rozetka

      Добрий день! Дякуємо за звернення. На жаль, інформація про те, коли товар буде в наявності відсутня. Ви можете скористатися кнопкою "Повідомити, коли з'явиться", як тільки товар буде доступний до покупки на сайті, Вам прийде повідомлення на електронну адресу. Приносимо вибачення за незручності.

  • Анастасия
    Продавець: Rozetka

    Можно ли бриться в душе с бритвенной насадкой под водой? Как с обычным станком? Как долго прослужит бритвенная насадка? Эпилитораль захватывает все волоски?

    • Представник бренду

      Доброго дня, Анастасіє! Дякуємо за Ваше запитання. Прилад можна використовувати у душі, в тому числі з бриючою насадкою. Проте занурювати прилад повністю у воду (наприклад у ванну) не рекомендується. Епілятор має широку епіляційну головку, що охоплює більшу ділянку шкіри з кожним рухом для швидшого видалення волосся.

  • Аліна
    Продавець: Rozetka

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка яка к-сть насадок в даному тримері?
    Бо бачу на головному фото одна к-сть насадок, а при розширеному перегляді є ще така насадка (цікавить чи вона дійсно є в наявності).

    • Представник бренду

      Доброго дня, Аліно! Дякуємо за Ваше запитання. Головка тримеру + гребінець до тримеру не входять у комплектацію даної моделі енпілятору. Рекомендуємо звернути увагу на прилади комплектація котрих включає в себе зазначений аксесуар: BRE715/00, BRE721/00, BRE735/00, BRE740/10.