Відгуки покупців 44

 • Віктор Колтунов
  • Продавець: Rozetka

  Всі ці проблеми в мене не унікальні, читаю відгуки і бачу що такі самі недоліки зустрічаються у багатьох, тому дійшов до висновку що це не моя "криворукість", а саме брак чи недоліки самої кавомашини.
  Дуже засмучений, тому що надіявся що купивши нову кавомашину, та ще й такої відомої фірми як Philips, на роки забуду про ремонт, тому що перед цим була старенька машинка з пробігом майже в 15000 порцій яку раз на рік ремонтував. А вийшло що та машинка була в мене значно надійніша ніж ця нова(((((
  Маю надію що сервісне обслуговування компанії на високому рівні і все підлагодять в найкоротші строки і в нашої родини залишаться позитивні відчуття від користування кавомашиною Philips.
  Поки що залишив заявку на гарячій лінії. Чекаю на відповідь.
  Згодом залишу відгук чим все закінчилось.
  Сподіваюсь це буде позитивний відгук.

  Переваги:
  Багато рецептів, можливість налаштувати кожен рецепт під себе і зберегти ці налаштування кожному індивідуально для 4 членів родини, надзвичайно стильний дизайн, зручна і проста в користуванні.
  Недоліки:
  Капучінатор дав тріщину вже через 2 тижні користування. Поки що не критично і на роботу не впливає, але не приємно, особливо коли бачиш що новий коштує 100$, тому перехрестив пальці і надіюсь що далі він не лопне і його не доведеться міняти. Через два з половиною місяці користуваня перестала подавати каву (іноді подає але зовсім маленьку порцію, таке враження що там щось забилось).
 • Максим Дворник
  • Продавець: Rozetka

  Купил в семью такую, хоть я и кофе не пью но зато как она заваривает воду для чая, это просто сказка) Чайник нервно курит в стороне. Кофе варит на отлично, перепробовал делать все напитки которые прописаны в мозгах данного девайса, и ни один не похож на предыдущий, по структуре все напитки разные получаются. Очень простая при первом подключении, но есть один минус при регистрации кофемашины на сайте Philips модели 5400 тупо нету и теперь становится обидно так как обещали при регистрации 3й год гарантии, даже не знаю как быть теперь с этим 3 года же лучше чем 2(
  Но все же несмотря на этот нюанс, наверное машина стоит своих денег. Наблюдать как родные с удовольствием делают себе напитки и пьют их наверное наилучшая оценка для этой машинки.
  Спустя неделю пользования, таблетки кофейного жмыха еще не держат структуру, помол стоит на 7, кофе арабика 100% зерновой. Посмотрю как будет дальше, при покупке консультанты сказали что через две недели мол жернова сами притрутся и жмыхи так

  Переваги:
  называемые будут уже нормальной структуры, но чувствую будет так как и с регистрацией
  Вообщем нормальная машинка, особенно после Saeco Poemia
  Недоліки:
  Невозможно зарегистрировать на сайте производителя и тем самым получить 3й год гарантии.
  Немного шумновата, но это терпимо.
  Большой расход воды при промывке (так показалось)
  • Кавомашина Philips 5400 Series EP5447/90 фото від покупців 8
 • Ярослав Яремич
  • Продавець: Rozetka

  Придбали кавоварку на новий рік. Тобто меньше місяця тому. Кавоварка дуже чудова. Обрали цю кавоварку саме через капучінатор, який легко мити. Саме він і виявився слабкою частиною. Робимо 1-2 капучіно на день. Ще місяць не пройшов, а на капучінаторі вже багато малих тріщин та одна велика. Цікава річ в тому що вигляд та форма тріщин повністю співпадають з фото, які тут вже публікували раніше. Наразі, стає небезпечно нею користуватися, бо виглядає так що маленькі шматки капучінатора можуть вилетіти до кави. Не дуже приємна річ при такій ціні.

  Переваги:
  Класна, красива, капучінатор легко мити
  Недоліки:
  Капучінатор розвалюється після місяця не частого використання
  • Кавомашина Philips 5400 Series EP5447/90 фото від покупців 6
  • Кавомашина Philips 5400 Series EP5447/90 фото від покупців 7
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео з Кавомашина Philips 5400 Series EP5447/90

* Кофемашина тестується на заводі, можлива наявність слідів води і кави.