Питання покупців про Праска PHILIPS 3000 series DST3030/70

24 відгуки Код:  319232824
Цікавить додаткова інформація?
 • Светлана
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Добрий день! Будь-ласка, напишіть адресу та телефон сервісного центру в Кременчуці. Праска потребує ремонту, термін гарантії ще не вийшов.

  • Представник бренду

   Добрий день, Світлано! Дякуємо за Ваше запитання. Ділимося з Вами координатами авторизованого сервісного центру в місті КРЕМЕНЧУК: ПАТАН, вул. Шевченка, 85/8. Графіу роботи: Пн - Пт 9 - 16. Для звернення до сервісного центру в гарантійний термін, котрий становить 24 місяці з дати придбання, окрім праски, необхідний розрахунковий документ та документ засвідчуючий особистість (для складення акту прийому-передачі приладу). Для додаткової консультації стосовно обслуговування товару сервісним центром рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living : 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Маша
 • Диана Вячеславовна
  Продавець: Rozetka

  Скажите пожалуйста,как осуществляется автоотключение у данной модели утюга?

  • Представник бренду

   Добрий день, Диана Вячеславовна! Дякуємо за Ваше запитання. Праска вимикається автоматично, якщо не використовується більше 30 секунд (у горизонтальному положенні) або більше 8 хвилин (у вертикальному положенні). Для підтвердження має загорітися індикатор автовимкнення.