Питання покупців про Відпарювач PHILIPS 3000 Series STE3170/80

36 відгуків Код:  358501014
Цікавить додаткова інформація?
 • Людмила Чмутова
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доброго дня! Через чотири місяці після купівлі при включенні постійно блимає світло а пара не іде! Що це може бути? Сам апарат не нагрівається?

  • Представник бренду

   Добрий день, Людмилго! Дякуємо за Ваше запитання. Пристрій переходить в режим автоматичного вимкнення (світлодіодний індикатор блимає), якщо спорожніє резервуар для води або зігнеться шланг подачі пари. Прилад автоматично вимикається через 10 хвилин, якщо не заповнити резервуар для води або не випрямити шланг подачі пари. Після наповнення резервуару та перевірки шлангу подачі води натисніть та утримуйте кнопку ввімкнення протягом 20 секунд. Якщо дані поради не вирішують проблему, то для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Алла Набока
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доброго дня! Чи є режим автоочищення від накипу?

  • Представник бренду

   Добрий день, Алло! Дякуємо за Ваше запитання. Дану модель відпарювачу оснащено функцією De Calc завдяки котрій очищення від накипу є легким та простим. Процедуру рекомендується виконувати раз на місяць. Для очищення приладу від накипу вимкніть відпарювач з електромережі, дайте йому охолонути протягом години, далі відкрийте та вийміть регулятор De Calc та дайте воді та решткам витекти. Більш детально Ви можете ознайомитися в посібнику користувача (стр. 23): content2.rozetka.com.ua/goods/documents/original/295480022.pdf .

 • Рената Давлетшина
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Через какое время после включения должен пойти пар ? Получила, собрала , включила и все , пара нет .

  • Представник бренду

   Добрий день, Ренато! Дякуємо за Ваше запитання. Час нагрівання відпарювачу Stand Steamer становить приблизно 60 секунд. Для подачі пари піключіть прилад до електромережі, встановіть регулятор в максимальне положення подачі пари та зачекайте. Після нагрівання (приблизно 60 секунд) індикатор на приладі буде світитися рівним світлом. Для додаткової консультації Ви також можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Завжди раді допомогти!

  • Уляна Крива

   В мене така ж сама проблема. В вас пішла пізніше пара чи ви повернули товар? Дякую наперед за відповідь

 • Людмила Закревская
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Вітаю. Чи потрібно зливати воду кожного разу після закінчення відпарювання? Якщо зняти ємність для води, там постійно залишається вода. Це нормально чи дефект?

  • Представник бренду

   Добрий день, Людмило! Дякуємо за Ваші запитання. Так, після використання відпарювачу та перед його зберіганням, рекомендується вилити воду з контейнера. Так, якщо зняти ємність для води там можуть залишатися сліди води - це нормально.

 • Анатолий Маевский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Должна ли,с утюжка выделятся вода?Вчера купили,начали отпаривать,но на одежде остаются мокрые пятна.

  • Представник бренду

   Добрий день, Анатолію! Дякуємо за Ваше запитання. Описана Вами ситуація із краплями води можливо пов'язана із тим, що головка відпарювача та/або шланг подачі пари довго перебували в горизонтальному положенні. Підніміть головку відпарювача, щоб випрямити шланг вертикально. Конденсат потече
   назад.

  • Анатолий Маевский

   Так он новый,мы его распаковали залили воду и попробовали как он работает,там нет конденсата.Мы подумали что пока новый он так себя ведет,но сегодня утром опять пробовали,рубашку отпарить и много мокрых пятен,не получилось надеть рубашку,так как мокрая.Сегодня вечером еще попробуем.Если опять будет так же,будем оформлять возврат

  • Представник бренду

   Анатолію, дякуємо за коментар. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації, а також додаткової консультації Ви можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Ирина Ткаля
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Скажіть, будь ласка, яку воду можна використовувати ? Просту з крану чи дисциліровану, чи очищену?

  • Представник бренду

   Добрий день, Катерино! Дякуємо за Ваше запитання. Згідно з інструкцією по використанню, для пристрою можна використовувати воду з-під крана. Однак якщо Ви живете в області з жорсткою водою, ми рекомендуємо Вам змішувати в рівних пропорціях воду з-під крана та дистильовану або демінералізовану воду. Це запобігатиме швидкому утворенню накипу та подовжить строк служби пристрою.

 • Володимир Фик
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чи могли б ви підсказати де можна купити аромати - освіжувач для відпарювача?
  А точніше як вони виглядають?

  • Представник бренду

   Добрий день, Володимире! Дякуємо за Ваше запитання. Спеціальні аромати не потрібні. Даний відпарювач оснащено відділенням для ароматів MyEssence, що дозволяє освіжити одяг улюбленими ароматами в будь-який час. Просто додайте 10 крапель парфумів у спеціальний ковпачок, і їхній аромат разом з парою буде перенесений на одяг для забезпечення свіжості. Для збереження аромату на одязі протягом тривалого часу рекомендується використовувати стійкі парфумерні засоби з високою концентрацією ароматичної композиції, такі як наприклад ефірна олія. При додаванні парфумерного засобу в ковпачок необхідно відключати подачу пари. Не додавайте парфумерні засоби до резервуару для води.

 • Марина Черемховская
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Добрий день.
  Підкажіть будь ласка,чи є в комплекті (Отпариватель Philips 3000 Series STE3170/80) щітка для кращого проникнення пари .Якщо ні, то чи можна купити окремо.

  • Представник бренду

   Добрий день, Марино! Дякуємо за Ваше запитання. Комплектація даного відпарювачу включає в себе щітку.

 • Андрій
  Продавець: Rozetka

  Доброго дня, чи підходить відпарювач для відпарювання джинсів?

  • Представник бренду

   Добрий день, Андрію! Дякуємо за Ваше запитання! Так, даний відпарювач має три налаштування з високою швидкістю безперервної подачі пари: низьке налаштування пари для тонших тканин та потужніше налаштування для грубших тканин і плащів. Відпарювач постачається із відкидною дошкою StyleBoard, котра забезпечує надійну підтримку під час відпарювання. Просто затисніть тканину між паровою пластиною і дошкою для легшого відпарювання та отримання відмінних результатів зверху вниз.

 • Юлія Кістечко
  Продавець: Rozetka

  Доброго дня, чи можна відпарювати у горизонтальному положенні (не на дошці)?

  • Представник бренду

   Добрий день, Юліє! Дякуємо за Ваше запитання. Даний відпарювач не підходить для використання у горизонтальному положенні без дошки.

 • Світлана Пирогівська
  Продавець: Rozetka

  Доброго дня. Як єність мити від накипу?

  • Представник бренду

   Добрий день, Світлано! Дякуємо за Ваше запитання. Дану модель відпарювачу оснащено функцією De Calc завдяки котрій очищення від накипу є легким та простим. Процедуру рекомендується виконувати раз на місяць. Для очищення приладу від накипу вимкніть відпарювач з електромережі, дайте йому охолонути протягом години, далі відкрийте та вийміть регулятор De Calc та дайте воді та решткам витекти. Більш детально ВИ можете ознайомитися в посібнику користувача (стр. 23): content2.rozetka.com.ua/goods/documents/original/295480022.pdf .

 • Юлия Волкова
  Продавець: Rozetka

  Здравствуйте, как мощность подачи пара ?

  • Представник бренду

   Добрий день, Юліє! Дякуємо за Ваше запиння. Потужність даного відпарювачу становить 2000 Вт. Постійна подача пари: 40 г/хв.

 • Юлия Волкова
  Продавець: Rozetka

  Какая мощность парового удара ?

  • Представник бренду

   Добрий день, Юліє! Дякуємо за Ваше запитання. Потужність даного відпарювачу становить 2000 Вт. Постійна подача пари: 40 г/хв. Відпарювач не оснащено функцією парового удару. Дана модель відпарювачу має три налаштування з високою швидкістю безперервної подачі пари: використовуйте низьке налаштування пари для тонших тканин та потужніше налаштування для грубших тканин і плащів.

 • Геннадий Кирилащук
  Продавець: Rozetka

  В характеристиках є паровий удар як він реалізований в цій моделі.

  • Представник бренду

   Добрий день, Геннадію! Дякуємо за Ваше запитання. Дану модель відпарювачу оснащено трьома налаштуваннями з високою швидкістю безперервної подачі пари: використовуйте низьке налаштування пари для тонших тканин та потужніше налаштування для грубших тканин і плащів. Відпарювач не оснащено функцією парового удару. Дякуємо за Ваш коментар та передаємо Ваше зауваження у відповідний відділ для виправлення інформації!

  • Иван Лавриненко

   але й досі в характеристиках товару вказано, що є Режим - "Паровой удар".
   так ніхто і не виправив!!!!!!!!!!!!!!

 • Альона
  Продавець: Rozetka

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, відпарювати цим пристроєм можна тільки вертикально? Горизонтально ні?

  • Представник бренду

   Добрий день, Альоно! Дякуємо за Ваше запитання. Даний відпарювач постачається із відкидною дошкою StyleBoard, котра забезпечує надійну підтримку під час відпарювання (дошка має теж нахилене положення). Просто затисніть тканину між паровою пластиною і дошкою для легшого відпарювання та отримання відмінних результатів зверху вниз.

 • Матвій
  Продавець: Rozetka

  Які переваги цієї моделі над 3150/20?

  • Представник бренду

   Добрий день, Матвій! Дякуємо за Ваше запитання. Дана модель відпарювача (а саме STE3170/80) має вбудований ковпачок для ароматизуючих засобів MyEssence, що дозволяє освіжити одяг улюбленими ароматами в будь-який час. Також даний прилад (STE3170/80) оснащено відкидною дошкою, що забезпечує надійну підтримку під час відпарювання. Розмір дошки в моделі STE3170/80 (ШxВxД): 32 х 5 х 60 см, а в STE3150/20 (ШxВxД): 32 х 5 х 45 см. Також модель STE3170/80 постачається із щіткою в комплектації.

 • Елена Наконечная
  Продавець: Rozetka

  Доброго дня. Яка сила парового удару? Матеріал подошви праски?

  • Представник бренду

   Добрий день, Олено! Дякуємо за Ваші запитання. 1. Постійна подача пари в даному відпарювачі становить 40 г/хвилину. 2. Відпарювач оснащено великою загостреною металевою підошвою для точних результатів.

 • Лілія Литвинович
  Продавець: Rozetka

  Можна дізнатись,який паровий удар?
  І можна відео,як працює?

  • Представник бренду

   Добрий день, Ліліє! Дякуємо за Ваше запитання. Постійна подача пари в даній моделі відпарювача становить 40 г/хв. Прилад оснащено трьома налаштуваннями з високою швидкістю безперервної подачі пари, що дозволяє встановлювати потрібні налаштування пари для досягнення оптимальних результатів відпарювання різних тканин. Низьке налаштування пари підходить для тонших тканин та потужніше налаштування для грубших тканин і плащів.

 • Елена Наконечная
  Продавець: Rozetka

  Скажите, пожалуйста, размер гладильной поверхности? Спс

  • Представник бренду

   Добрий день, Олено! Дякуємо за Ваше запитання.
   Розмір дошки StyleBoard в даній моделі відпарювачу (ШxВxД): 32 х 5 х 60 см.

 • Иван
  Продавець: Rozetka

  Здравствуйте,
  Сами телескопические ножки регулируются по высоте? Меня смущает высота изделия, пытаюсь можно ли регулировать ножки, на которые крепится доска, чтобы уменьшить габариты во время хранения в шкафу

  • Представник бренду

   Добрий день, Іване! Дякуємо за Ваше запитання. Так, телескопічні трубки регулюються по висоті. У складеному вигляді відпарювач досить компактний.

 • samsonoff.box
  Продавець: Rozetka

  Добрый день,
  Подскажите, пожалуйста, отпариватель регулируется по высоте? Я так понимаю, телескопические ножки позволяют уменьшить высоту изделия, для того чтоб его было удобнее хранить в шкафу?

  • Представник бренду

   Добрий день! Дякуємо за Ваше запитання. Даний відпарювач оснащено зручною відкидною дошкою StyleBoard для кращих результатів, а також комфортного зберігання приладу.