NOVA TEC ЭВН С-50 - зображення 1

Тип встановлення: настінний. Встановлення: вертикальна. Потужність: 1600 Вт. Об'єм: 50 л. Тип керування: електронне. Форма: циліндрична. Габарити (ВхШхГ): 55,3х46х46 см. Вага: 18 кг. Колір: білий.

 • Гарантія 14 днів

Знято з виробництва

Нові моделі Nova tec ⟶

Продавець: Rozetka

Опис NOVA TEC ЭВН С-50

Електронне керування зі штучним інтелектом
Новітня система електронного керування з цифровим дисплеєм перетворює роботу з електричним водонагрівачем NOVA TEC на просте та захопливе заняття

Вибір мови
Користувач може сам вибрати, якою мовою йому зручніше прослуховувати голосові повідомлення. Крім цього, голосові повідомлення можна повністю вимкнути.

Пульт дистанційного керування
Керувати режимом роботи водонагрівача NOVA TEC можна пультом дистанційного керування. Ця функція незамінна в разі, якщо нагрівач встановлений так, що доступ до блока керування утруднений.

Абсолютна безпека
Водонагрівач NOVA TEC абсолютно безпечний в експлуатації побутовий прилад. Багаторівнева система безпеки передбачає захист від витоку струму, від перегрівання гарячої води, від перевищення тиску та від будь-якої іншої позаштатної ситуації.

Голосові повідомлення
Водонагрівач NOVA TEC сам розповість користувачеві про обрану температуру води, про режим роботи, про всі свої дії. Якщо в процесі експлуатації стався непередбачений збій, замикання, витік струму або нема води, то приємний жіночий голос повідомить про це споживача. Ця функція буде корисна для людей із поганим зором або в тому разі, якщо водонагрівач встановлений так, що електронний дисплей прихований від очей і користувачеві необхідно нагинатися, присідати або тягнутися навшпиньки, щоб прочитати інформацію на електронному дисплеї.

«Сухий ТЕН»
Нагрівальні елементи заховані в емальованих трубках. У цій конструкції нема контакту нагрівального елементу з водою. Площа нагрівання в «сухого ТЕНа» куди вища, ніж у класичного мідного нагрівального елементу. Завдяки цьому нагрівання води відбувається плавніше та рівномірніше, а відкладення накипу на нагрівальному елементі різко знижується. Крім цього, така конструкція дуже полегшує обслуговування, ремонт і заміну нагрівального елементу.

Ексклюзивний елегантний дизайн
Водонагрівач NOVA TEC створювався найкращими українськими дизайнерами з урахуванням усіх європейських модних тенденцій. Елегантна форма та чіткі лінії NOVA TEC вписуються в будь-який інтер'єр.

Антимікс
Під час проектування водонагрівача NOVA TEC вперше у світі застосована унікальна система АНТИМІКС, яка запобігає перемішуванню шарів холодної та вже нагрітої води. Завдяки цьому розумному пристрою неабияк збільшується коефіцієнт використання гарячої води, й повністю виключаються температурні перепади.

Сталевий емальований бак
Внутрішній бак водонагрівача NOVA TEC виготовлений із високоякісної збалансованої сталі зі спеціально відібраних плавок. Завдяки прогресивним методам металообробки, зварювання та підготовки поверхні, бак витримує чималі механічні впливи та перепади тиску та температури. Для захисту від корозії використовується гаряча емаль. Не містить органічних домішок титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким способом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскуванню покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі за температури 850 °C. У процесі випалу відбувається взаємне проникнення сталі й емалі на молекулярному рівні. Отриманий композитний матеріал «сталь-емаль» гарантує захист водонагрівача NOVA TEC від найжорсткішої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Характеристики NOVA TEC ЭВН С-50

Об'єм, л
Потужність ТЕНів
 • 2х800 Вт
Індикатор температури
 • Електронний
Регулятор температури
 • Відкритий (на корпусі)
Форма бака
Час нагріву
 • 1.4000 год
Матеріал внутрішнього бака
 • сталь
Потужність, Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Габарити (ВхШхГ)
 • 55,3х46х46 см
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  После 2х лет потекла трубка, в которую становиться тэн. НО, автоматика это дело просекла и показала соответствующую ошибку. Очень удобное управление. После 4х лет бак все еще в хорошем состоянии. Главное менять анод раз в год!

  Переваги:
  Система управления.
  Недоліки:
  Сервис в регионах страдает...Запчасти достать трудно
 • Андрей Щербина
  • Продавець: Rozetka

  В общем доволен.

  Переваги:
  Греет быстро воду.хороший дизайн.
  Недоліки:
  Врет датчик температуры.
 • Игорь
  • Продавець: Rozetka

  Хороший бойлер, греет быстро до нужной температуры.

  Переваги:
  Компактный
  Недоліки:
  Громко говорит)
Дивитися усі відгуки до товару →

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.