Є різні офісні настільні лампи для гарного освітлення робочого простору. Використовуються як додаткове джерело світла також у будинку, на складі або в інших приміщеннях. На робочому місці варто забезпечити всі умови для тривалої роботи з паперами. Особливо з дрібним текстом. Перед тим, як визначитися з вибором, потрібно враховувати не тільки властивості товару, але й відгуки про виробників продукції.

Рекомендують комбінувати в кімнаті відразу кілька світильників, що не призводить до втоми й напруження очей. Працювати в досить освітленому місці набагато комфортніше, ніж у напівтемному. У лампу встановлюють світлодіодні, енергоощадні елементи освітлення з різними показниками потужності та ступенем нагрівання.

Для офісів прийнято використовувати світлодіодну Led лампу, яка забезпечить продуктивну організацію роботи. Світлодіодна лампочка є чудовим варіантом для гарного освітлення й заощадження електроенергії. Тип лампочки визначається за різновидом цоколя.

Як обрати офісну настільну лампу

Щоб зробити правильний вибір, варто ознайомитися з усіма відомими особливостями будови. Найпоширенішим варіантом для офісних настільних ламп є пластмасова й металева поверхня. У разі пластмаси варто звернути увагу на міцність матеріалу. У разі тривалої роботи від гарячої лампочки поверхня може запросто розтоплюватися. Якщо ж техніка зроблена з металу, то тут є ймовірність обпектися від дотику до світлового пристрою. Металева поверхня не топиться, але швидко нагрівається.

Форму плафона варто обирати так, щоб лампочка не виходила за його абажур. Інакше це призведе до швидкої втоми очей від занадто яскравого світла. Рекомендують конусоподібну або пірамідну форми для рівномірного розподілу світла на поверхню.

Для настільних ламп виготовляють різноманітні способи кріплення. Щоб заощадити місце, для робочого стола воліють пристрої, що міцно фіксуються за край меблів прищіпкою з кріпленням на струбцині для зручного пересування, нахилу джерела світла. Також для зручності джерело світла можна переміщати всім периметром стільниці залежно від уподобань у роботі.

Офісні настільні лампи

Обрано 2020 товарів

Показати ще