Сьогодні настільний годинник — важливий пристрій у житті сучасної людини. З давніх-давен, будучи предметом першої необхідності, він пройшов довгий шлях розвитку. «Піонерами» вважаються сонячні годинники. Пізніше людство винайде водяні, пісочні, вогняні, механічні та кварцові. Вінцем еволюції вважаються електронні годинники. Вони не тільки допомагають дізнаватися точний час, але й є декоративним елементом у будь-якому інтер'єрі. Безумовно, такий предмет стане чудовою прикрасою робочого столу в офісі, кабінеті або приватній бібліотеці. На ринку представлено багато різних моделей, що відрізняються формою, розміром, матеріалом, дизайном і, звичайно, ціною. 

Види настільних годинників

Щоб зробити правильний вибір, покупцеві необхідно добре орієнтуватися в асортименті такого товару. Є різні види подібних пристроїв.

  • Кварцові настільні годинники. Працюють за допомогою батарейок. Найчастіше їх купують як будильник. Вони представлені в різних варіантах. Трапляються моделі годинників із металу, пластику та інших матеріалів.
  • Механічний настільний годинник. Такі прилади більш поширені серед споживачів. Вони показують більш точний час. Заводяться завдяки спеціальному ключику. Сьогодні такі годинники переважно пластикові, але прихильники ексклюзивних виробів бажають дерев'яні або кам'яні.

Як вибрати настільний годинник

Покупці часто задаються питанням: як вибрати настільний годинник високої якості?

Під час купівлі такого пристрою важливо враховувати кілька моментів. Спочатку необхідно визначити — вид товару. Є багато різновидів. У кожного типу є переваги та недоліки. Велику популярність зараз мають електронні годинники. Вони трапляються практично в будь-якому будинку, офісі, бібліотеці. Вони бувають різних розмірів, форм, цінових категорій. Працюють від мережі. Колірна гамма подібних пристроїв вражає. Такі годинники мають стильний та лаконічний вигляд, тому стануть вдалим доповненням інтер'єру будь-якого приміщення. Але потрібно враховувати кілька нюансів. Перше — дизайн. Вони не тільки показують час, а також стануть прикрасою улюбленої тумбочки або полички. Важливо, щоб годинник мав гармонійний вигляд в приміщенні. Друге — зручність. Циферблат має бути великим. Цифри зазвичай зеленого або червоного кольору, що робить їх більш помітними. Фон екрана переважно чорний. Особливу увагу та ретельний огляд варто проводити з матеріалом, з якого виготовлений цифровий настільний годинник. Найбільш поширені пристрої з пластиковим корпусом. Такий варіант є бюджетним. Бувають вишукані моделі, виготовлені з дерева, скла, каменю. Часто використовують яшму та малахіт. Вони бувають прикрашені різними фігурками.

Електронний годинник підходить людям, яких дратує постійне цокання кварцових або механічних примірників. Також є моделі з підсвіткою. Це зручно в нічний час. Немає необхідності підніматися з теплого ліжка, щоб поглянути, котра година. Достатньо лише поглянути на циферблат. Електронні годинники багатофункціональні. Вони не тільки показують точний час, є якісним будильником. Багато виробників обладнують «витвір» термометром, а іноді барометром. Також на циферблаті відображається дата. Деякі з них замінюють радіоприймач.

У гонитві за естетикою й багатофункціональністю не варто забувати про якість товару. Корпус годинника має бути міцним. Також варто звернути увагу на якість скла, щоб у разі падіння уникнути численних осколків. Особливо це важливо, якщо годинник купується для дитячої кімнати. Якщо йдется про електронний годинник, то екран має бути яскравим. У кварцових або механічних моделях варто дивитися на розмір цифр і стрілок, а також якість матеріалу. У годиннику з будильником потрібно обов'язково перевіряти гучність сигналу.

В інтернеті є велика кількість форумів, де обговорюються настільний годинник. Відгуки в інтернеті щодо цієї продукції різноманітні. Головні критерії — зовнішній вигляд, технічні характеристики, ціни. Завдяки такому асортименту товарів кожен зможе вибрати підходящий варіант. Щоб вибрати точно якісний прилад рекомендується ще враховувати вік людини, у якої буде стояти годинник. Це допоможе визначити тип пристрою і його зовнішній вигляд. 

Настільний годинник

Показати ще 60 товарів