Призначення жіночого годинника

В іміджі сучасної дівчини жіночий годинник є невід'ємною і важливою складовою. Скільки сил докладають дівчата, щоб щодня бути гарними й карколомними. Як довго крутяться перед дзеркалом, приміряючи різні наряди і вибираючи туфлі під різний одяг. Як люблять ходити по магазинах, довго перебувати в примірочних кабінках і вибрати одну річ, але яку! Це доставляє кожній жінці невимовне задоволення, додає впевненості, привабливості й піднімає самооцінку.

Шопінг – улюблене заняття представниць прекрасної статі. Він включає в себе вибір і одягу, й аксесуарів. На пошук другого часто витрачається набагато більше часу. Правильно підібрані сережки, капелюшок, рукавички або кулон стануть завершальним штрихом, а без них навіть запаморочливий образ виявиться не закінченим і порожнім.

Для жінок годинник — насамперед не пристосування для відстеження часу, а важливий елемент зовнішнього вигляду, без якого неможливе завершення іміджу. Переважно вони наручні. Асортимент жіночого товару більше за чоловічий, тому підібрати абсолютно будь-яку модель нескладно, якщо докласти максимум зусиль і бажання.

Їх поділяють за стилем пристрою, формою і призначенням. Важливим елементом є форма циферблата. Вона буває круглою і квадратною. Рекомендують вибирати великі вироби, бо вони підкреслюють усю витонченість жіночої кисті. Матеріали виготовлення різноманітні: кераміка, дерево, титан, сталь, золото, діаманти, срібло, стрази або шкіра. Часто механізми виробляються з камінням, вставленим у конструкцію. Це прекрасно підкреслює й доповнює аксесуари.

Види жіночих годинників

Є величезна різноманітність типів пристроїв. Вони бувають «перевертні», браслети, підвіски, жіночий годинник-змійка. Але є два основні і головні види:

  • Кварцові. Більш звична назва «електронні». За роботу такого годинника відповідає батарейка. Вони не вимагають постійного заводу, завести їх необхідно один раз, замінюючи батарейку. Сучасні виробники виготовляють стильні моделі з цим типом живлення й обладнують їх будильниками, калькуляторами, навігаторами та іншими пристосуваннями. Плюс механізму точний хід часу. Вартість таких моделей дешевше на противагу механічним типам, бо збирання пристроїв машинне, а не ручне. Таких годинників можна мати кілька, під різні стилі й образи. До хиб належать недовговічність і постійні фінансові витрати на батарейку.
  • Механічні. Старіші моделі. Якщо кварцовий тип вийшов на ринок у другій половині минулого століття, то такі типи годинників з'явилися близько чотирьохсот років тому. Апарати ручного заводу, і не потребують постійних витрат на заміну батарейки. Не відрізняються високою точністю, проте у їх складанні використовується ручна праця, і будь-хто із сучасних майстрів може з легкістю відремонтувати і виготовити зламану деталь. До хиб можна віднести високу чутливість до ударів і високу ціну. Але за вкладену людську працю можна віддати ці гроші. До таких видів належать також пристосування з автопідзаведенням. Це вироби, які починають працювати автоматично у разі струшування або будь-якого русі руки. Їх можна просто носити на зап'ясті й не думати постійно про те, що їх потрібно підкрутити.

Як вибрати жіночий годинник

Щоб відповісти на запитання, як вибрати товар і не помилитися, необхідно визначитися з тим, який вид за призначенням необхідний жінці. Вони бувають класичними, що носяться на зустрічі і співбесіди; спортивні, що призначаються для занять спортом; дизайнерські, здатні задовольнити примхи будь-якої дами.

Якщо дівчина часто міняє імідж і має нестандартний гардероб, то логічно, що їй будуть потрібні як мінімум 2-3 моделі годинників. Відштовхуючись від цього, необхідно вибирати більш дешеві моделі, але з необхідним дизайном. Вибрати хороші, але недорогі моделі, звичайно, допоможуть відгуки. Жіночі годинники переважно вибирають, спираючись на зовнішній вигляд, а не на якість. Але сам годинниковий механізм необхідно вибирати за якістю складання, зважаючи на показники точності й надійності.

Обрано 4000 товарів

Показати ще