Питання покупців про Мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34

34 відгуки Код:  360606438
Цікавить додаткова інформація?
 • Олена Бабич
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Що таке ручной режим 1,2,3,4?
  Де прочитати в чому різниця?

  Переваги:
  Добре готує
  Недоліки:
  Довго розігрів
  • Представник бренду

   Доброго дня, Олена.
   Дякуємо за покупку і питання.
   Завдяки цій функції "Ручного режиму" Ви можете вільно вибирати час і температуру приготування, а також положення кришки.
   Майте на увазі, що для приготування їжі під тиском у чаші має бути рідина, а температура має бути вище певної температури (від 100 до 120 градусів), а кришка має бути закрита і заблокована. Якщо всіх цих умов не дотримано, прилад почне готувати без тиску при вибраній температурі.
   Є 4 налаштування які зберігають у пам'яті останні параметри приготування. Під час першого використання в пам’яті немає налаштувань, і прилад пропонує час і температуру за замовчуванням. Ви також можете вибрати наявну програму та змінити її параметри.
   З приводу того, що мультиварка-скороварка розігрівається та набирає тиск, це цілком правильна робота для приладів такого типу. Як і будь-якому іншому приладу, мультиварці-скороварці потрібен час для розігріву, набору тиску. Далі приготування йде набагато швидше, ніж при стандартному приготуванні. Зверніть увагу, що пар скидається набагато швидше, ніж у багатьох приладах такого типу.
   Бажаємо приємного користування.

 • Сергій Гром
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доброго дня, підкажіть яка комфортна температура для роботи мультиварки, чи можна ставити її біля відчиненого вікна? (температура тоді буде складати 5 градусів, якщо не менше).

  • Представник бренду

   Доброго дня, Сергій.
   Дякуємо за покупку і питання.
   Під час приготування страви та внаслідок виведення пари наприкінці приготування із клапана обмеження тиску виходить тепло й пара. Тримайте руки й обличчя якомога далі від приладу, щоб не обпектися. Не торкайтеся кришки під час приготування.
   Згідно з порадами з техніки безпеки, мультиварку-скороварку рекомендовано розташовувати якомога далі від інших об’єктів і стін. Не розташовуйте прилад поблизу відкритого вікна, вогню або легкозаймистих предметів.
   Перш ніж використовувати мультиварку-скороварку, переконайтеся, будь ласка, що поплавковий клапан та клапан обмеження тиску чисті (детальніше з інформацією можна ознайомитися в інструкції користувача).
   Обов’язково дотримуйтеся вказівок щодо об’єму доданих продуктів та води у чашу, щоб запобігти переливанню рідини через край, що може спричинити пошкодження приладу та призвести до тілесних ушкоджень.
   Наповнюйте чашу лише до позначки MAX.
   Продукти, об’єм яких збільшується у процесі приготування (наприклад, рис, сушені овочі), можна додати у чашу не більше як до половини.
   Бажаємо приємного користування.

 • Катерина Коновалюк-Пастух
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Яка модель чаші підходить до цеї мультиварки?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Катерина.
   Дякуємо за питання.
   Мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 сумісна з чашею SS-997434.
   Для її придбання Ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру.
   Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Tefal можна переглянути за наступним посиланням: посилання
   У зв'язку з воєнним станом, радимо попередньо зателефонувати до сервісних центрів та з’ясувати графік роботи перед візитом.
   Також уточнити контакти актуальних сервісних центрів у Вашому регіоні можна зателефонувавши на гарячу лінію, що зазначена в технічній документації до приладу.

 • юлия лимонченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  подскажите, где купить вакуумные пакеты для режима су ??? и как включить отсрочку старта; и в чем раздница между режимом запікання і випічка??? и как в ручном выставить без давления или с давлением, не пойму какие кнопки нажимать; моя запеканка из цветной капусты- супер!

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія.
   Дякуємо за звернення.
   Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин ми не мали змоги вчасно відповісти Вам.
   Пакети для приготування в режимі Су-Від продаються в спеціалізованих магазинах, зазвичай вони є в комплекті з вакууматором.
   Зверніть, будь ласка, увагу, що до комплекту постачання приладу додається інструкція користувача, де детально описані всі функції, режими та додаткові можливості приладу.
   Кнопка відкладеного старту з зображенням годинника розташована над позначкою "Скасування".
   Для того, щоб скористатися функцією відкладеного старту, потрібно обрати відповідну програму, на якій готуватиметься страва, далі натиснувши й утримуючи кнопку відкладеного старту налаштувати час за допомогою кнопок "Плюс" та "Мінус". Коли ввімкнений відкладений старт, світиться відповідний індикатор, а під час приготування індикатор відкладеного старту вимикається.
   Функція відкладеного старту недоступна для програм "Йогурт", "Тісто", "Домашній сир", "Паста/Варіння" й "Ручний режим". Детальніше з інформацією щодо відкладеного старту можна ознайомитися в інструкції користувача у пункті 5 на сторінці 78.
   На програмі "Запікання" є можливість вибору типу продукту (Овочі, Риба, Птиця), де автоматично підібраний час приготування та налаштувань температури 140/150/160 градусів. Цей режим призначений для запікання продуктів.
   Режим "Десерт" (випічка) призначений для випікання десертів та хлібних виробів. На цьому режимі є можливість установки температури 130/140/150/160 градусів та часу приготування.
   Для приготування під тиском кришка приладу має бути закритою та заблокованою. Для приготування без тиску кришку закривати й блокувати не потрібно.
   Бажаємо приємного користування.

 • юлия лимонченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  доброго дня, підскажіть, чи можно в ціеї версії готувати холодець? дякую

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія.
   Дякуємо за питання.
   Для приготування холодцю можна використовувати режим "Тушіння".

 • Ірина Найдьонова
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Вітаю, при виборі програми "рис/крупи" після натиснення "старт" не з'явився час, просто рисочки на табло по квадрату підсвічувались, готувався той рис хв 20-30, хоча в рецепті було 9... я думала автоматом вимкнеться, але вирішила все ж таки зупинити і побачили підгорівший рис.

  Питання: Як мені виявити чи це поломка чи можливо я щось не вірно запустила?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Ірина.
   Дякуємо за покупку і питання.
   Рисочки на дисплеї позначають процес набору тиску. Після закінчення процесу буде увімкнений таймер у вигляді зворотного відліку.
   Зверніть, будь ласка, увагу, що є режими, на яких не зображений таймер, наприклад "Плов", "Каша". На цих режимах мультиварка автоматично визначає готовність продукту за допомогою спеціальних датчиків.
   Режим "Рис/Крупи" призначений для стандартного приготування круп.
   Згідно з інструкцією користувача, на режимі "Рис/Крупи" кришка мультиварки-скороварки має бути закритою та заблокованою.
   Час приготування за замовчуванням - 9 хвилин з можливістю зміни налаштувань кроку в 1 хвилину.
   Як і будь-якому іншому приладу, мультиварці-скороварці потрібен час для розігрівання та набору тиску. Далі приготування відбувається набагато швидше, ніж при стандартному приготуванні.
   Як правило, при правильному співвідношенні доданої крупи й рідини у чашу, подібної ситуації виникати не повинно.
   При виникненні додаткових питань, будь ласка, звертайтеся, ми з радістю відповімо.

 • Михайло Корнюшин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Как включить разогрев?

  • Анна

   включається автоматично після завершення програми (є пару виключень програм типу "смаження"), залишається не забувати тільки відключати)

  • Представник бренду

   Доброго дня, Анна.
   Дякуємо Вам за коментар.
   Перепрошуємо за затримку. З технічних причин не було можливості швидко відповісти Вам.
   Функцію підігрівання Ви можете ввімкнути довгим натисканням на кнопку "Збереження тепла/Підігрівання". Докладніше можна ознайомитися в інструкції користувача на сторінці 79.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Михайло.
   Дякуємо Вам за звернення.
   Перепрошуємо за затримку. З технічних причин не було можливості швидко відповісти Вам.
   У мультиварці-скороварці MOULINEX Quickchef CE430A34 функція підігрівання вмикається довгим натисканням на кнопку "Збереження тепла/Підігрівання". Ви можете налаштувати час підігрівання за допомогою кнопок "+" і "-", а потім натиснути "Старт". Засвітиться відповідний індикатор, і на дисплеї відображатиметься час зворотного відліку, доки процес не буде завершений. Час підігрівання необхідно налаштувати відповідно до типу продуктів. Докладніше можна ознайомитися в інструкції користувача на сторінці 79.
   Бажаємо приємного користування.

 • Михайло Корнюшин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Здравствуйте. В моей прежней мультиварке moulinex была опция "текстура". С ее помощью можно менять уровень твердости готовых продуктов. Я не вижу такой здесь. Можно менять время, но готовых предустановок нет. Подскажите. Может, я не там смотрю

  • Представник бренду

   Доброго дня, Михайло.
   Дякуємо за покупку і питання.
   Опція "Текстура" у мультиварці-скороварці Moulinex Quickchef CE430A34 відсутня.
   За потреби, змінити текстуру інгредієнтів можна кнопкою збільшення або зменшення часу приготування.

 • Анна
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  яке положення кришки для режиму "су-від"? в інструкції написано про заблоковану кришку. окейя заблокувала. спрацьовує звуковий сигнал і мигання, чекає старту. а стартувати далі в якій позиції кришки??

  • Представник бренду

   Доброго дня, Анна.
   Дякуємо за покупку і питання.
   Так, режим "Су-Від" передбачає приготування інгредієнтів із закритою та заблокованою кришкою.
   Згідно з інструкцією користувача, перед початком приготування необхідно залити в чашу достатню кількість води, щоб вакуумний пакет з продуктами був вкритий нею.
   Покладіть пакет із продуктами в чашу і закрийте кришку.
   Натисніть кнопку "Меню" й виберіть програму "Су-Від". На дисплеї відобразиться час приготування за замовчуванням, індикатор "Старт" блиматиме.
   Натисніть кнопку "Таймер", щоб перейти до налаштування часу, і натискайте кнопки з позначками "Плюс" або "Мінус", щоб змінити час приготування для програми "Су-Від", після чого необхідно натиснути "Старт".
   При виникненні питань щодо експлуатації мультиварки-скороварки, Ви завжди можете звернутися до чату на офіційному сайті бренду. Наші колеги в онлайн-режимі з радістю Вас проконсультують.

 • Михайло Корнюшин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Как доставать чашу? Если щипцами, посоветуйте, какие взять?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Михайло.
   Дякуємо за питання.
   Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин ми не мали змоги вчасно відповісти Вам.
   Для безпечного вилучення чаші, рекомендуємо використовувати силіконові рукавиці або універсальні щипці, які можна придбати окремо.
   Бажаємо приємного користування.

 • Михайло Корнюшин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Здравствуйте! У меня бала мультиварка MOULINEX CE502832. В ней есть функция приготовления йогуртов. Не нашел ее в описании данной модели. Ее нет или она, просто, не указана в описании?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Михайло.
   Дякуємо Вам за увагу до техніки бренду Moulinex.
   Так, мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 оснащена функцією приготування йогурту.

 • Ольга Муліка
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доброго дня! Підскажіть ,як правильно встановити клапан обмеження тиску на місце і зафіксувати його до клацання? В мене таке відчуття ,що він завжди незаблокований хоч готуєтьс щось в скороварці ,хоч ні, він однаковий,-тронеш пальцем він крутиться,пошатаєш-шатається.Так і повинно бути чи це брак?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Ольга.
   Дякуємо за питання.
   Зазвичай клапан обмеження тиску вже встановлений в кришку приладу, він не повинен бути нерухомим та буде злегка хитатися.
   Якщо у Вас виникнуть додаткові питання щодо експлуатації приладу, Ви завжди можете звернутися до чату на офіційному сайті виробника. Оператор в онлайн-режимі проконсультує Вас та відповість на всі питання.

  • Андрій Стукало

   а приготування під тиском запускається?

 • Юлия Межакова
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Входит ли в комплект книга рецептов?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія.
   Дякуємо за цікавість до техніки бренду Moulinex.
   Так, до комплекту постачання мультиварки-скороварки MOULINEX Quickchef CE430A34 входить книга з рецептами.

 • Елена Иващенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Добрий день!Я не зовсім зрозуміла,як встановити клапан ограніченія тиску,до якого щелчка?можна десь глянути відео?Він повинен бути неподвижним, полотно фіксуватись?В інтернеті інформацію не знайшла

  • Представник бренду

   Доброго дня, Олена.
   Дякуємо за питання.
   Зазвичай клапан обмеження тиску вже встановлений в кришку приладу, він не повинен бути нерухомим та буде злегка хитатися.
   Якщо у Вас виникнуть  додаткові питання щодо експлуатації приладу, Ви завжди можете звернутися до чату на офіційному сайті виробника. Оператор в онлайн-режимі проконсультує Вас та відповість на всі питання.

 • Анастасія Уманець
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  У ній є функція готування під тиском?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Анастасія.
   Дякуємо за питання.
   Так, мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 передбачає приготування страв під тиском.

 • Галина
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Який тип чаші підходить до цієї мультиварки? Чи маєте у продажу?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Галина.
   Дякуємо за питання.
   Мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 сумісна з чашею SS-997434.
   Чашу можна придбати за наступним посиланням:
   посилання

 • Людмила Кухарук
  Продавець: Rozetka

  Якщо невистачає коштів на картці пакунок малюка, чи можна доплатити?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Людмила.
   Дякуємо за питання.
   Для отримання детальної інформації щодо оплати замовлення Ви можете звернутися до чат-бота інтернет-магазина Rozetka у розділі "Зв’язатися з нами".

 • Мария Адамчук
  Продавець: Rozetka

  Подскажите, является ли нормой, то что каркас мультиварки сильно нагревается во время готовки? Например режим тушение мяса на 30 минут. Она стала довольно горячей. И второй вопрос относительно готовки под давлением. Может ли мультиварка готовить под давлением больше чем на 114 градусов по умолчанию? Возможно из-за поломки? Или это невозможно?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Маріє.
   Дякуємо за покупку та зворотний зв’язок.
   Максимальна температура приготування страв під тиском на автоматичних програмах за замовчуванням складає 114 градусів, проте, у разі потреби, на ручному режимі є можливість регулювання температурних режимів до 160 градусів.
   Незначне нагрівання корпусу приладу під час приготування допустиме.
   Якщо ж нагрівання надмірне, для проведення діагностики мультиварки-скороварки Вам необхідно звернутися до найближчого авторизованого сервісного центру.
   У зв'язку з воєнним станом, радимо попередньо зателефонувати до сервісних центрів та з’ясувати графік роботи перед візитом.
   Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Moulinex можна переглянути за наступним посиланням: посилання
   Також уточнити контакти актуальних сервісних центрів у Вашому регіоні можна зателефонувавши на гарячу лінію, що зазначена в технічній документації до приладу.

 • Роман Силенко
  Продавець: Rozetka

  Чим ця відрізняється від оцієї

  Мультиварка-скороварка MOULINEX CE501134
  посилання

  • Представник бренду

   Доброго дня, Роман.
   Дякуємо за питання та цікавість до мультиварок-скороварок бренду MOULINEX.
   По якості обидва прилади однаково хороші, окрім дизайну мультиварки відрізняються кількістю програм.
   Мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 має 33 автоматичні режими.
   Та додатково оснащена такими програми, як Су-Вид, Десерт-пиріг, Пароварка, Домашній сир, Холодець.
   На однакових режимах є невеликі відмінності у часі автоматично закладених програм, але є можливість виставити свої налаштування, згідно рецепту. Більш детально по програмним налаштуванням можливо ознайомитися в інструкції до мультиварки CE430A34 (стор 68,69)посилання на інструкцію розміщено у розділі "Все про товар" .
   Мультиварка-скороварка Moulinex CE501134 має 21 автоматичну програму.
   Обидві моделі мультиварок-скороварок мають чашу об’ємом- 5 л, покриття Ceramic. Комплектація однакова.

 • Перогова Мария
  Продавець: Rozetka

  Функція мультиповар - яка мін та макс температура, та який шаг її зміни, те саме питання по часу. Чи можливо готувати під тиском у режимі мультиповар?

  • Представник бренду

   Доброго дня Марія.
   Дякуємо за питання.
   Регулювання температури в "Ручному режимі" відбувається в межах (40 - 160 градусів) з кроком в 10 градусів. Час приготування в межах (5 - 240 хвилин) з кроком в 5 хвилин.
   Так, згідно з інструкцією користувача, в ручному режимі можна здійснювати приготування, як під тиском, так і без.
   Майте на увазі, що для приготування їжі під тиском у чаші має бути рідина, а температура має бути вище певної температури (від 100 до 120 градусів), кришка має бути закрита і заблокована.
   Якщо виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, з радістю допоможемо розібратися.

 • Катерина
  Продавець: Rozetka

  Питання до виробника, хочу замінити чашу на керамічну, чи сумісні вони з цією мультиваркою-скороваркою, чи потрібна тільки тефлонова?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Катерина.
   Дякуємо за питання.
   Мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 має чашу з антипригарним керамічним покриттям.
   На сайті у розділі "Характеристики" закралась помилка.
   Ми передали інформацію для корегування даних у відповідний підрозділ. Незабаром помилка буде виправлена.
   Мультиварка-скороварка MOULINEX Quickchef CE430A34 сумісна з чашею SS-997434.
   Для її придбання Ви можете перейти за наступним посиланням: посилання
   Також, Ви можете звернутись до авторизованого сервісного центру.
   Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Tefal можна переглянути за наступним посиланням: посилання
   У зв'язку з воєнним станом, радимо попередньо зателефонувати до сервісних центрів та з’ясувати графік роботи перед візитом.
   Також уточнити контакти актуальних сервісних центрів у Вашому регіоні можна зателефонувавши на гарячу лінію, що зазначена в технічній документації до приладу.

 • Елена Ковальчук
  Продавець: Rozetka

  После выполнения функции "тушение" загораются лампочки, которые указаны на рисунке 15 в инструкции. Но того, что обозначает эта комбинация, в инструкции нет (то есть расшифровки рисунка 15)

  • Представник бренду

   Доброго дня, Олено.
   Дякуємо за питання.
   По завершенні приготування страви на режимі Тушкування мультиварка-скороварка автоматично
   переходить до режиму збереження тепла, про що сповіщатиме Вас відповідним цифровим індикатором.
   При виникненні додаткових питань щодо експлуатації приладу, будь ласка, звертайтеся, ми з радістю відповімо.

 • Мария Адамчук
  Продавець: Rozetka

  Я помітила що у книзі рецептів при режими «тушкування» буває не указана вода. Але ж при готуванні під тиском рекомендується додавати воду, щоб був пар? Я зовсім не розумію та боюсь нашкодити приладу, будь ласка скорегуйте мене

  • Представник бренду

   Доброго дня, Марія.
   Дякуємо за звернення.
   Так, дійсно, на режимі "Тушкування" мультиварка-скороварка Moulinex Quickchef CE430A34 автоматично готує під тиском. Для нагнітання тиску кришка має бути закритою та заблокованою: коли прилад герметично закритий і температура підвищується, рідина всередині утворює пару, тому в процесі приготування під тиском у чаші завжди має бути рідина.
   Оскільки деякі інгредієнти мають високий вміст соку (кабачки, цибуля, томати, зелень, перець тощо), який виділяється під час приготування, можна додати невелику кількість води, або бульйону. Також, воду можна замінити будь-якою іншою рідиною, наприклад, додати олію, соус або сметану і ретельно все перемішати, перш ніж починати готувати.
   Тушкувати можна й на функції "Ручний режим", встановивши бажану температуру та час приготування, кришка при цьому може бути у закритому, але не заблокованому положенні або ж закритою та заблокованою.
   При виникненні додаткових питань, будь ласка, звертайтеся, ми з радістю відповімо.

 • Мария Адамчук
  Продавець: Rozetka

  Вітаю, підкажіть будь ласка про функцію «Розігрів» як правильно цим користуватись? Єдине що я зрозуміла з книжки що розігрів виконується при заблокованій кришці. Буде це йти під тиском? Якщо під тиском то треба додавати воду? Чи як? Можна будь ласка подробиці

  • Представник бренду

   Доброго дня, Марія.
   Дякуємо за питання.
   У мультиварці-скороварці MOULINEX Quickchef CE430A34 функція підігрівання вмикається довгим натисканням на кнопку "Збереження тепла/Підігрівання". Ви можете налаштувати час підігрівання за допомогою кнопок "+" і "-", а потім натиснути "Старт". Засвітиться відповідний індикатор, і на дисплеї відображатиметься час зворотного відліку, доки процес не буде завершений. Час підігрівання необхідно налаштувати відповідно до типу продуктів. Докладніше можна ознайомитися в інструкції користувача на сторінці 79.

  • Мария Адамчук

   Ви не відповіли на питання яке я поставила. У книзі рецептів вказано що розігрів йде с заблокованою крижкою тобто під тиском. Якщо я хочу щось розігріти з холодильника мені треба додавати воду? Чи як працює це? Будь ласка дайте відповідь саме на моє питання, а не копіюйте відповіді нижче. Дякую

  • Представник бренду

   Доброго дня, Марія.
   Дякуємо за уточнення.
   Перепрошуємо за не достатньо вичерпну попередню відповідь.
   Згідно з таблицею інструкції користувача, на режимі "Підігрівання" кришка мультиварки-скороварки має бути у закритому та заблокованому положенні, проте є можливість розігрівати попередньо приготовану страву при закритій, але не заблокованій кришці незалежно від наявності рідини у чаші.

 • Мария Адамчук
  Продавець: Rozetka

  Цікавить таке питання:
  Коли готувати щось у режимі мультиварки (с закритою кришкою, но не заблокованою) звідки буде виходити пар? Чи буде він взагалі виходити? Дуже хочеться знати подробиці, так як планую придбати цей товар. Дякую

  • Представник бренду

   Доброго дня, Марія.
   Дякуємо за зацікавленість приладами бренду MOULINEX.
   У мультиварці-скороварці MOULINEX Quickchef CE430A34 в режимі "під тиском" страви готуються, без прямого впливу кисню. Кришка при цьому блокується, і для того, щоб скинути пару необхідно дочекатися закінчення приготування або скинути пару вручну. Пара проникає глибоко в волокна продукту, приготування йде швидше. При цьому зберігається більше корисних речовин і не змінюється структура різних продуктів, які готуються одночасно.
   В режимі приготування з розблокованою кришкою, пар не набирається, приготування відбувається в режимі мультиварки, тож потреби в його скиданні не виникає.
   Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, з радістю допоможемо розібратися.

  • Мария Адамчук

   У режимі мультиварки пар всеодно повинен повільно виходити же. У звичайних мультиварок він «сочиться» через спеціальний клапан у кришці. Звідки буде він виходити у вашій мультиварці??? Я не розумію..

  • Представник бренду

   Доброго дня, Марія.
   Дякуємо за уточнення.
   Під час приготування страви на ручному режимі пар автоматично виходитиме невеликими порціями через клапан обмеження тиску.

 • Юлия Гур
  Продавець: Rozetka

  Доброго дня. Підкажіть як виставити температуру у функції су від....бо по книжці не виходить. Вона взагалі не виставляється.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія.
   Дякуємо за питання.
   В мультиварці-скороварці MOULINEX Quickchef CE430A34 в режимі Су-від автоматично закладена одна температура 65 градусів, залежно від обраного типу продукту - м'ясо, курка або овочі змінюється стандартний рекомендований час приготування.
   Численні тестування показали, що дана температура є оптимальною для чудового приготування різних страв за технологією Су-від.
   Бажаємо приємного користування.

  • Юлия Гур

   Я вибачаюсь. А навіщо тоді в книжці писати "вибрати кнопку температура і виставити клавішами і -"????
   Та писати для кожного виду мяса різну температуру приготування, якщо вона у вас іде одна?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія.
   Дякуємо за зворотний зв’язок.
   Згідно з інструкцією користувача, перед початком приготування необхідно залити в чашу достатню кількість води, щоб покрити повністю вакуумний пакет. Покладіть пакет із продуктами в чашу і закрийте кришку.
   Натисніть кнопку "Меню" й виберіть програму "Су-від". На дисплеї відобразиться час приготування за замовчуванням, а індикатор "Старт" блиматиме.
   Натисніть кнопку "Таймер", щоб перейти до налаштування часу, і натискайте кнопки з позначками "Плюс" або "Мінус", щоб змінити час приготування для програми "Су-Від", після чого натисніть "Старт".
   Значення часу і температури має виключно рекомендаційний характер. Регулювання температури в режимі "Су-від" не передбачене виробником й встановлене за замовчуванням на 65 градусів.

 • Юрий Иваненко
  Продавець: Rozetka

  На дану мултиварку діє 5% знижка при оплаті картою Привату?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юрій.
   Дякуємо за питання.
   Перепрошуємо за затримку з відповіддю, з технічних причин ми не мали змоги переглянути Ваш відгук раніше.
   Для уточнення деталей оплати банківською картою, Ви можете звернутися до чат-бота на сайті у розділі "Зв'язатися з нами".

 • Евгения Бондарь
  Продавець: Rozetka

  Чи є в даній моделі програма Холодець?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Євгенія.
   Дякуємо за питання.
   Перепрошуємо за затримку з відповіддю.
   На жаль, з технічних причин не було можливості швидко відповісти Вам.
   Окрема програма Холодець у мультиварки-скороварки Moulinex Quickchef CE430A34 відсутня, проте, для приготування цієї страви можна скористатися програмою "Тушкування".

 • Олександр Подустов
  Продавець: Rozetka

  Підкажіть чи працює функція "Попереднє вимкнення функції автопідігріву" і як її увімкнути?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Олександр.
   Дякуємо за звернення.
   Можливість вимкнення функції автоматичного підігрівання на автоматичних програмах не передбачена.
   Функція автоматичного підігрівання не встановлена на режимах "Тісто", "Сир", "Робота під вакуумом", "Смаження" та "Ручний режим". Ними можна скористатися, якщо немає потреби автоматично підтримувати тепло страви після приготування.

 • Вікторія
  Продавець: Rozetka

  Добрий день!
  Підкажіть, чи є можливість приготування на пару риби?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Вікторія.
   Дякуємо за питання.
   Перепрошуємо за затримку  відповіддю.
   На жаль, з технічних причин ми не мали змоги вчасно відповісти Вам.
   Так, на режимі "Пароварка" у мультиварці-скороварці Moulinex Quickchef CE430A34 Ви можете приготувати рибу та багато інших інгредієнтів.

 • Аза Реук
  Продавець: Rozetka

  Як користуватись функцією відкладеного запуску

  • Представник бренду

   Доброго дня, Аза.
   Дякуємо за звернення.
   Перш ніж прилад почне готувати, необхідно натиснути і утримати кнопку відкладеного старту, щоб налаштувати час відкладеного старту, а потім за допомогою кнопок плюс та мінус налаштувати час. Коли ввімкнено відкладений старт, світиться відповідний індикатор, а під час приготування індикатор відкладеного старту вимикається. Детально з використанням мультиварки та всіма її можливостями можна ознайомитися в інструкції користувача.
   Якщо виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, з радістю допоможемо розібратися.

 • Алёна Шарай
  Продавець: Rozetka

  І ще питання - який режим відповідає за ЗАПІКАННЯ? Я маю на увазі щоб в результаті отримати, наприклад, запечену картоплю як з духовки, чи запечений шмат м'яса з хрусткою скоринкою, запечену курку з хрусткою скоринкою. Щоб саме не тушене і не смажене з відкритою кришку, а саме запечене.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Олена.
   Дякуємо Вам за звернення.
   Мультиварка-скороварка Moulinex Quickchef CE430A34 має програму "Випікання", яка передбачає вибір типу продуктів "М’ясо", "Курка" й "Овочі" з можливістю налаштування температури від 100 до 160 градусів з кроком у 10 градусів та часу від 1 хвилини до 2-х годин з кроком в 1 хвилину.

 • Алёна Шарай
  Продавець: Rozetka

  Вітаю, скажіть чи вимикається прилад після закінчення програми готвування чи переходить в режим збереження температури? Чи є кнопка вимкнення приладу, чи тільки через відключення з мережі? Скільки орієнтовно займає процес розігріву, наприклад, для рецепту Буженина або Курячі котлетки на парі з офіційної книги рецептів?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Олена.
   Дякуємо за питання.
   Після закінчення приготування страви, мультиварка-скороварка автоматично переходить у режим збереження тепла.
   Функція автоматичного підігріву не встановлена на режимах "Тісто", "Сир", "Су-Від", "Смаження" та "Ручний режим". Ними можна скористатися, якщо нема потреби у підігріванні страви після приготування.
   Коли прилад перебуває в режимі очікування, тривале натискання на кнопку "Старт/Стоп" повністю вимикає прилад, і індикатори та дисплей вимикаються.
   Час розігрівання приладу та набору тиску залежить від кількості інгредієнтів та рідини в чаші.

 • Вікторія Заворотна
  Продавець: Rozetka

  Добрий вечір. Чомусь не готує під тиском?
  Намагаюсь зварити кашу, рідини достатньо ,але не готує під тиском ...

  • Представник бренду

   Доброго дня, Вікторія.
   Дякуємо за питання.
   Режим "Каша" передбачає приготування страви без тиску. 
   На початку приготування Ви помітите бігучу змійку, що свідчить про набір потрібної температури.
   Бажаємо приємного користування.

 • Ігор
  Продавець: Rozetka

  Запитання до продавців. Як в даній моделі ввімкнути відкладений приготування. В книжці з рецептами чомусь немає про це нічого

  • Представник бренду

   Доброго дня, Ігор.
   Дякуємо Вам за звернення.
   Згідно з інструкцією користувача, для активації функції "Відкладеного старту" необхідно спочатку обрати необхідну програму. Перш ніж прилад почне готувати, Ви можете натиснути й утримувати кнопку відкладеного старту. Щоб налаштувати час відкладеного старту, необхідно використовувати кнопки "Плюс" / "Мінус".
   Коли ввімкнений відкладений старт, світиться відповідний індикатор, а під час приготування індикатор відкладеного старту вимикається.
   Діапазон налаштування відкладеного старту 2–24 години з кроком у 10 хвилин. Коли Ви готові, натисніть кнопку "Старт".
   Функція відкладеного старту недоступна для програм "Йогурт", "Тісто", "Домашній сир", "Паста/варіння" й "Ручний режим" (окрім випадків, коли використовуються програми, сумісні з функцією відкладеного старту: детальніше з інформацією можна ознайомитися в таблиці часу приготування).
   Відкладений старт враховує час приготування. Докладніше можна ознайомитися в інструкції користувача на сторінці 78.
   Бажаємо приємного користування.

 • Светлана Григорчук
  Продавець: Rozetka

  Добрый день. Можно ли в процессе добавлять продукты?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Світлана. 
   Дякуємо Вам за проявлену цікавість до техніки бренду Moulinex.
   Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин ми не мали змоги вчасно відповісти Вам.
   У мультиварці-скороварці Moulinex Quickchef CE430A34 можна готувати страви під тиском і без тиску.
   Під час приготування страв під тиском, кришка блокується, додати інгредієнти можна лише у тому випадку, якщо скасувати роботу програми та спустити тиск. Програма при цьому припиняє свою роботу і для подальшого приготування необхідно, щоб прилад знову почав цикл приготування та набрав тиск. Для швидкого результату  приготування страви, перед початком запуску, рекомендовано закладати всі продукти одночасно.
   Якщо є потреба додавати інгредієнти під час приготування, можна скористатися Ручним режимом, який дає можливість готувати страви без тиску з можливістю  регулювання часу від 5 хвилин до 4 годин з кроком у 5 хвилин і температурою від 40 до 160 градусів з кроком в 10 градусів, кришка при цьому може бути відкритою, закритою, але не заблокованою.
   Будь ласка, звертайтесь у разі виникнення додаткових запитань, неодмінно відповімо.