• Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG - зображення 1
 • Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG - зображення 2
 • Усе омріяне у кредит
Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG - зображення 1
Колір
Спосіб встановлення
Тип керування
Потужність НВЧ
 • 900 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ)
 • 38 x 56.7 x 43 см

Опис Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG

Суцільне скління дверцят
Немає місця для бруду
Внутрішня сторона дверцят має суцільне скління без рамки й отворів, де б міг накопичуватися бруд. Внутрішнє скло, як і самі дверцята, можна легко зняти, очистити й без зусиль установити на місце. Все це істотно спрощує очищення.

Автоменю
Низка моделей мікрохвильових печей має автоматичні програми для простого приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч сама обирає оптимальну потужність і час приготування.
Для тих, хто часто користується певною програмою для приготування улюбленої страви, стане в пригоді функція запам'ятовування. З її допомогою можна зберегти конфігурації та встановлювати їх надалі натисненням однієї кнопки.

Режим конвекції
Можливість традиційного приготування
Конвекційне нагрівання можна використовувати без мікрохвиль. У такому режимі піч працює, як звичайна електрична духовка.
Ви встановлюєте температуру нагрівання (від 100° до 230 °C), а вентилятор, розташований за нагрівачем на задній стінці, сприяє циркуляції гарячого повітря в робочій камері.
Найкращі результати у конвекційному режимі можна досягти в поєднанні з мікрохвилями і грилем: ця комбінація дає змогу приготувати навіть найскладніші страви.

Гриль
Найшвидший спосіб отримання хрусткої скоринки
Наявність гриля дає змогу домогтися особливо рум'яної скоринки на стравах. Комбінуючи гриль із мікрохвилями, можна прискорити приготування.
Після закінчення половини часу піч попереджає звуковим сигналом, що продукти необхідно перевернути для рівномірнішого приготування.

InoxTerior
Робоча камера з неіржавкої сталі
Внутрішня камера мікрохвильових печей виготовлена з неіржавкої сталі, що гарантує бездоганні результати приготування.
Неіржавка сталь дає змогу рівномірно розподіляти мікрохвилі в усьому внутрішньому просторі та набагато спрощує очищення.

Багатофункційні печі: мікрохвилі, конвекція і гриль
Універсальне використання
Вбудовні мікрохвильові печі Gorenje надають усі переваги мікрохвиль, конвекції і гриля, а їхні комбінації відкриють вам безліч нових кулінарних можливостей.
Шість рівнів потужності мікрохвиль допомагають прискорити приготування, а конвекція гарячого повітря (піч нагрівається до 250 °C) щоразу гарантує найкращий результат.
Комбінація гриля й конвекційного нагрівання зручна для приготування печені, а одночасне використання гриля й мікрохвиль чудово підходить для приготування невеликих шматків м'яса, піцу й інших страв.

Просте очищення
Легко готувати, легко чистити
У багатьох моделях мікрохвильових печей внутрішня поверхня виготовлена з гладкої неіржавкої сталі, без виступів і щілин. У режимі мікрохвиль стінки залишаються холодними, до них не прилипає жир.
В мікрохвильовій печі продукти можна приготувати без використання олії, що зменшує ймовірність забруднення. Щоб піч була чистою, досить протирати стінки камери після роботи вологою тканиною.

Характеристики Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG

Колір
Об'єм, л
Спосіб встановлення
Тип керування
Тип відкриття дверцят
Ширина, см
Глибина, см
Діаметр поворотного столу
 • 27.5 см
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG

Відгуки покупців 2

 • Иван Тополя
  • Продавець: Rozetka

  Понравился дизайн. С кнопками легко разобрались. Пока всем довольны.

  Переваги:
  Внешний вид
  Недоліки:
  Хотелось бы длинее сетевой шнур.
 • Марина Танько
  • Продавець: Rozetka

  Какая длинна електрического шнура?

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM251S7XG