• Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM201A4XG - зображення 1
 • Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM201A4XG - зображення 2
 • Усе омріяне у кредит
Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM201A4XG - зображення 1
Колір
Спосіб встановлення
Потужність НВЧ
 • 800 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ)
 • 38 x 56.7 x 32 см

Опис Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM201A4XG

Суцільне скління дверцят
Немає місця для бруду
Внутрішня сторона дверцят має суцільне скління без рамки й отворів, де б міг накопичуватися бруд. Внутрішнє скло, як і самі дверцята, можна легко зняти, очистити й без зусиль установити на місце. Все це істотно спрощує очищення.

Автоменю
Низка моделей мікрохвильових печей має автоматичні програми для простого приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч сама обирає оптимальну потужність і час приготування.
Для тих, хто часто користується певною програмою для приготування улюбленої страви, стане в пригоді функція запам'ятовування. З її допомогою можна зберегти конфігурації та встановлювати їх надалі натисненням однієї кнопки.

Гриль
Найшвидший спосіб отримання хрусткої скоринки
Наявність гриля дає змогу домогтися особливо рум'яної скоринки на стравах. Комбінуючи гриль із мікрохвилями, можна прискорити приготування. Після закінчення половини часу піч попереджає звуковим сигналом, що продукти необхідно перевернути для рівномірнішого приготування.

InoxTerior
Робоча камера з неіржавкої сталі
Внутрішня камера мікрохвильових печей виготовлена з неіржавкої сталі, що гарантує бездоганні результати приготування.
Неіржавка сталь дає змогу рівномірно розподіляти мікрохвилі в усьому внутрішньому просторі та набагато спрощує очищення.

Автоматичні програми та функція запам'ятовування
Просте й зручне використання
Деякі моделі мікрохвильових печей мають автоматичні програми для простого приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч сама обирає оптимальну потужність і час приготування.
Для тих, хто часто користується певною програмою для приготування улюбленої страви, стане в пригоді функція запам'ятовування. З її допомогою можна зберегти конфігурації та встановлювати їх надалі натисненням однієї кнопки.

Просте очищення
Легко готувати, легко чистити
У багатьох моделях мікрохвильових печей внутрішня поверхня виготовлена з гладкої неіржавкої сталі, без виступів і щілин. У режимі мікрохвиль стінки залишаються холодними, до них не прилипає жир.
В мікрохвильовій печі продукти можна приготувати без використання олії, що зменшує ймовірність забруднення. Щоб піч була чистою, досить протирати стінки камери після роботи вологою тканиною.

Електронне керування
Точні параметри та незмінний результат раз у раз
Незалежно від того, яке керування у вашій мікрохвильовій печі, механічне чи електронне, ви завжди можете точно задати час приготування і програму.
Більшість мікрохвильовок Gorenje має електронне керування, які, крім встановлення програми й часу, дають змогу готувати страви, отримуючи незмінний результат.
Оскільки їжа в мікрохвильовій печі прогрівається майже миттєво, забезпечення точного відтворення результату може бути важливішим, ніж ви думаєте.
Наприклад, під час нагрівання дитячого харчування отримання тієї ж температури є важливим критерієм.

Характеристики Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM201A4XG

Колір
Діапазон об'єму
Спосіб встановлення
Тип відкриття дверцят
Ширина, см
Глибина, см
Діаметр поворотного столу
 • 24.5 см
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Віталій Уляніцький
  • Продавець: Rozetka

  Те що шукали

  Переваги:
  Ціна
 • Влад Космос
  • Продавець: Rozetka

  Быстро нагревает еду, а если нужно то и очень быстро готовит её, допустим мясо можно разморозить за минут 10, а приготовить кашу примерно за 10-15, в целом если вы цените свое время, настоятельно рекомендую купить себе данный чудо прибор.

  Переваги:
  Быстро греет, быстро готовит, легко моется
  Недоліки:
  нет
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM201A4XG