Японська торгова марка Panasonic асоціюється з надійною, якісною, функціональною побутовою технікою. У сегменті мікрохвильових печей Панасонік представлений у преміальній, середній та бюджетній категоріях.

Мікрохвильові печі Panasonic — правила вибору нової НВЧ-печі

Перш ніж купувати мікрохвильову піч, варто трохи зорієнтуватися у технічних характеристиках.

Сучасні мікрохвильові печі від Панасонік діляться на такі групи:

 • традиційні НВЧ-печі;
 • мікрохвильові печі з грилем;
 • конвекційні мікрохвильові печі.

Окреме місце займають мікрохвильові печі Panasonic inverter — це печі нового покоління, оснащені більш досконалим інверторним магнетроном. Такий пристрій дає можливість більш точно керувати потужністю, особливо це помітно на малих значеннях — наприклад, для розморожування. Крім того, гриль і мікрохвилі у таких пристроях можуть працювати одночасно, що істотно заощаджує час на приготування.

Під час вибору також потрібно враховувати такі параметри як об’єм і потужність, від номінальних значень яких залежить швидкість роботи пристрою. У модельному ряду Panasonic можна знайти НВЧ-печі об'ємом від 17 до 30 літрів. Найбільш популярні прилади з грилем мають об’єм 20-23 літри. 

Керування функціями — може бути механічним і електронним, яке може бути кнопковим і сенсорним. Найпростіше, звісно ж, механічне, яке відбувається завдяки поворотним коліщаткам. Двома ручками можна виставити час приготування й потужність.

 • Кнопкове — вся інформація про функціонування приладу відбивається на дисплеї, також є можливість програмування.
 • Сенсорне або тактильне — найбільш популярне завдяки більшому функціоналу.

Крім того, мікрохвильові печі Панасонік, які представлені в інтернет-магазині ROZETKA, можуть бути оснащені такими додатковими функціями:

 • захист від дітей;
 • розморожування за вагою або за часом;
 • можливість відкладеного старту;
 • швидкий старт.

Додатковий функціонал — чи потрібні вам гриль, парогенератор і конвекція?

Гриль у мікрохвильових пічках Панасонік буває ТЕН-овий і кварцовий.  У кожного свої переваги та вади. Довгий час ТЕН або трубчастий нагрівальний елемент був єдиним типом гриля у НВЧ-пічках. Це найпростіший і недорогий різновид гриля, а у багатьох моделях він легко опускається, що полегшує догляд за пристроєм. ТЕН може підлаштовуватися під форму продуктів, змінюючи своє положення. Огріхом ТЕНів є довгий час, необхідний для нагрівання.

Кварцові більш економні, швидше набирають необхідний ступінь потужності, компактні й не заважають під час миття камери печі. Для апологетів здорового способу життя, хто вважає, що краще готувати їжу на парі, оптимальний вихід — мікрохвильова пічка серії Inverter Steam+. Технологія, втілена у цих печах дасть можливість без зусиль і швидко отримувати корисні, дієтичні та здорові страви.

Однією з дуже потрібних і корисних функцій, яку мають печі Panasonic, є конвекція. Мікрохвилі впливають виключно на молекули води й продукти розігріваються до 100 градусів, тобто до температури кипіння води. Однак отримати гарну хрустку скоринку у разі такого способу ви вже не зможете. У печах Panasonic з конвекцією повітря примусово переміщається по всій камері, що дає можливість рівномірно пропікати або смажити продукти.  У печах Panasonic є опція, яка дає змогу одночасно використовуватися пару, гриль і конвекцію.

Новинки печей від Панасонік можуть замінити цілу низку кухонних пристроїв — гриль, пароварку, духовку і навіть плиту. Наприклад, моделі з вбудованим парогенератором з технологією TurboSteam, з 48 програмами, з камерою 32 літри. На особливу увагу заслуговують корпус таких пристроїв, виготовлений зі стійкої до відколів і подряпин сталі, й електронна сенсорна панель, інтегрована у поверхню з темного скла.

Незалежно від обраної моделі, мікрохвильова піч Панасонік — це завжди функціональний та довговічний пристрій. І якщо ви зважилися купити мікрохвильову піч Panasonic, то простіше за все це зробити у каталозі Розетка. Щоб максимально полегшити процес вибору, варто скористатися панеллю фільтрів і задати найбільш актуальні параметри:

 • тип — соло, вбудована, з грилем;
 • колір;
 • об’єм;
 • ціна;
 • спосіб керування.

Залишиться тільки вибрати з декількох варіантів найкращий та зробити замовлення онлайн або за телефоном.

Обрано 13 товарів