Упродовж своєї тривалої та багатої історії німецький бренд Bosch завжди виробляв продукцію, яка вважалася еталоном високої якості. У пріоритетах компанії також енергоефективність, впровадження інноваційних технологій, простота експлуатації та привабливий стильний дизайн.

Різновиди мікрохвильовок від Bosch. Критерії вибору

Під цим брендом випускається чотири типи НВЧ-печей:

 • окремішні або соло, які працюють тільки на мікрохвильове випромінювання, застосовуються для швидкого розігрівання або розморожування і є доповненням до плити та духової шафи;
 • мікрохвильовки Bosch з грилем, тут паралельно з мікрохвилями функціонує теновий або кварцовий гриль. У них, крім розморожування й розігрівання, можна й запікати страви;
 • з конвекцією, де до перерахованих вище функцій додається примусове обдування повітрям, яке створює нагрівальний елемент і вбудований вентилятор. Такі печі цілком замінюють духову шафу;
 • з інверторним принципом роботи — новий і дорогий тип. У таких НВЧ вхідну потужність можна змінювати, що дає змогу зберігати текстуру продуктів під час приготування й забезпечує рівномірне нагрівання.

Також усі мікрохвильовки Bosch можна розділити на такі групи:

 • окремішні з об'ємом до 17 літрів. Це бюджетні моделі з базовим набором програм. Такі варіанти доречні в невеликих офісах, на дачі та для молодої сім'ї.
 • пристрої з об'ємом камери від 17 до 23 літрів, обладнані грилем.
 • пристрої з об'ємом камери від 25 літрів і більше з широким функціоналом.

Що стосується технічних параметрів, то під час купування потрібно враховувати такі:

 • потужність — від цього параметра залежить, наскільки швидко будуть відбуватися всі процеси;
 • об’єм — у розглянутого виробника в модельному ряду можна знайти пристрої з об'ємом камери від 17 до 38 літрів. Найактуальнішими є НВЧ-печі з об'ємом 20 літрів;
 • тип керування механіка або електроніка. Електронний тип може бути кнопковим і сенсорним;
 • покриття камери, програми або функції;
 • дизайн і спосіб розташування.

Вбудовані й окремішні мікрохвильовки

Сфера сучасного дизайну має свої тенденції. Сьогодні популярна вбудована побутова техніка. Вбудованими можуть бути духовки, варильні поверхні, мікрохвильові печі та навіть холодильники. Для тих, хто вирішив створити кухонний інтер'єр у злагоді з останніми модними тенденціями, варто розглянути такі варіанти, як вбудована НВЧ-піч Bosch. Цей виробник пропонує широкий спектр моделей, серед яких можна вибрати техніку, яка ідеально підходитиме за розмірами та дизайном.

Купити мікрохвильовку Bosch в інтернет-магазині Розетка можна не покидаючи квартиру чи офіс. Каталог представлений вбудованими моделями із широким діапазоном об'єму та з різним функціоналом. Якщо потрібні прості модифікації з базовим набором функцій, то в інтернет-магазині Розетка можна замовити бюджетний варіант із механічним керуванням, об'ємом камери 17 літрів, п'ятьма рівнями потужності в мінімальній комплектації. Однак попри такий обмежений функціонал, моделі будуть відрізнятися високою якістю складання, екологічністю матеріалів, надійністю.

Для тих, хто віддає перевагу складним побутовим приладам, у каталозі інтернет-магазину Розетка можна підібрати повновбудовану НВЧ-піч із внутрішнім покриттям із неіржавкої сталі, з п'ятьма регульованими рівнями потужності, обладнану функцією Автопілот, із 7 програмами, з яких 4 дають змогу готувати з урахуванням ваги та типу продуктів, а 3 — розморожувати. Печі обладнані світлодіодною підсвіткою й електронною сенсорною панеллю, а вся потрібна інформація про функціонування приладу виводиться на кольоровому моніторі.

Для тих, хто вже визначився з бажаними параметрами, інтернет-магазин Розетка пропонує скористатися зручною панеллю фільтрів. Тут можна вести пошук за найактуальнішими характеристиками товару:

 • тип — НВЧ, НВЧ з функцією гриля, НВЧ з грилем і конвекцією;
 • колір;
 • ціна;
 • спосіб керування;
 • об’єм камери.

У підсумку залишається лише вибрати з декількох наданих варіантів. Кожна позиція розміщена на окремій сторінці, де є якісні світлини товару в декількох ракурсах, докладний опис технічних даних, відгуки покупців. На сторінках каталогу можна порівняти ціни на новинки та на моделі, що стали популярними. Якщо досі залишаються питання, їх можна в онлайн-режимі поставити консультантам магазину.

Обрано 10 товарів