Виробники побутової техніки постійно вдосконалюють свою продукцію, впроваджуючи інноваційні технології, оновлюючи дизайн, додаючи нові корисні функції. У разі оновлення кухонного інтер'єру хочеться, здебільшого, оновити й побутову техніку, придбати досконалішу й компактнішу. Виробники пропонують вбудовані моделі холодильників, пральних машин, духовок і, зазвичай, мікрохвильових печей. Уже давно випускаються спеціальні рами, завдяки яким мікрохвильовки надійно закріплюються в нішах кухонних меблів.

Як обрати вбудовану техніку?

Швидко приготувати, розігріти, розморозити — усі ці функції можна сміливо довірити сучасній мікрохвильовій печі. Якщо говорити про вбудовані моделі, то вони відрізняються від традиційних тільки конструкцією. Вони легко вбудовуються в ніші кухонних гарнітурів, не забираючи зайвого місця на горизонтальних поверхнях.

Перш ніж купувати мікрохвильовку, варто визначитися з її завданнями. Для частого розморожування або підігрівання страв досить бюджетного варіанту місткістю до 17 літрів. За такими моделями легко доглядати, вони обладнані базовими функціями, прості в експлуатації. Щоб справді створювати кулінарні шедеври, варто придивитися до серйозніших моделей, обладнаних грилем, конвекцією.

Купити вбудовану мікрохвильовку в інтернет-магазині Розетка можна, не покидаючи меж офісу або квартири. Але перед тим, як зробити замовлення, треба дізнатися розміри ніші, куди буде поміщений прилад. Стандартні печі заввишки 45 см, завширшки 60 см і завглибшки 50 см. Об’єм коливається у діапазоні від 17 до 42 літрів.

Технічні характеристики

Основними критеріями під час вибору нової мікрохвильовки є:

 • Тип нагрівання — саме від цього параметра залежить, наскільки складні страви можна готувати, наскільки рівномірно вони будуть розігріватися. НВЧ-печі соло можуть використовувати тільки мікрохвилі. Цей спосіб нагрівання підійде винятково для базових завдань. У такий спосіб можна швидко приготувати гарячі бутерброди, розморозити продукти або приготувати піцу, але на готовому коржі.  Вбудована мікрохвильова піч із грилем — це вже функціональніший варіант, де є, крім мікрохвиль, ще й елемент нагрівання. Гриль може бути ТЕН-овий і кварцовий. Агрегати з грилем дають змогу готувати різноманітні страви — від супів до десертів. Повітря рівномірно розподіляється у внутрішній камері печі, що дає змогу одночасно прогрівати продукт зовні та всередині.
 • Потужність — ця характеристика визначає швидкість нагрівання. Чим вона вища, тим швидше готуються страви. За швидке розігрівання «відповідає» потужність мікрохвиль, за швидкість прожарювання — потужність гриля, за швидкість запікання — потужність конвекції. Високий рівень потужності витримує не кожна мережа, це варто враховувати під час вибору.
 • Спосіб керування. Найпростіший тип — механіка. Найчастіше такі мікрохвильовки виготовлені в класичному стилі. Вони обладнані двома поворотними ручками для виставлення часу й потужності. Електроніка — варіант зручніший. Такі агрегати обладнані дисплеями, де, крім таймера й потужності, показуються програми. Самі програми обираються за допомогою кнопок. Сенсорні панелі керування мають ідеально гладку поверхню й передбачають повну автоматизацію приготування. На цій панелі можна обрати назву страви та вагу продуктів, а пристрій самостійно визначає час і режим роботи.
 • Внутрішнє покриття — досить важливий параметр, оскільки має значення для догляду. Це може бути емаль спеціального легкого очищення, неіржавка сталь та біокераміка. Емаль найчастіше буває біла, але є варіанти, де трапляється сіра, бежева або чорна. Неіржавка сталь — найдовговічніший і найміцніший матеріал. Біокераміка має антибактеріальні властивості, стійка до механічних пошкоджень, переносить високі температури та дуже швидко й просто чиститься.
 • Дизайн. Вбудовані мікрохвильові печі, на відміну від вбудованих пральних машин та холодильників, не прикриваються фасадами кухонних меблів. Їхня фронтальна панель залишається на видноті. В інтернет-магазині Розетка можна знайти класичні моделі сріблястого кольору або варіанти у вінтажному стилі.

Додаткові функції вбудованих мікрохвильовок

Сучасні НВЧ-печі обладнані функціями, які можна віднести до опційних, але вони можуть вплинути на прийняття рішення щодо купівлі.

 • захист від дітей — блокування не дає вносити зміни у встановлену програму;
 • сигнали про закінчення роботи;
 • наявність рожна — зручно для приготування шашликів;
 • автоматичне розморожування;
 • пароварка;
 • автоматична підтримка встановленої температури.

В інтернет-магазині Розетка можна придбати мікрохвильові печі від відомих світових виробників, як-от Samsung, LG. Ціна пристроїв залежатиме від функціонала. Щоб максимально спростити вибір пристрою, варто скористатися пошуковим меню, де можна встановити найактуальніші параметри. Кожна позиція каталогу обладнана якісними світлинами, тут же наведені всі технічні та економічні характеристики та відгуки покупців.

Обрано 444 товари

Показати ще 60 товарів