Побутові прилади, якими людина постійно користується, щодня вдосконалюються. Це девайси для дому, особливо, для кухні. Важливо розуміти, що прогрес не стоїть на місці, і техніка розвивається. Раніше популярні й відомі мікрохвильові печі тепер обладнані низкою додаткових функцій. Однією з них є вбудований гриль. Основний функціонал деталь однаково зберігає, і користувачі можуть використовувати її як пристрій для оперативного розігрівання чи розморожування продуктів.

Загальна характеристика мікрохвильовок із грилем

Саме мікрохвильові печі з грилем здатні вдосконалити щоденне перебування в побуті. Під час вибору важливий об'єм виробу, і в середньому для стандартної сім'ї — це двадцять п'ять літрів. Починаючи відлік від цього показника, піч можна називати великою. Вона буває обладнана решіткою, конвекцією й грилем. Водночас ураховується й потужність гриля, яка безпосередньо залежить від потужності мікрохвильовки. Цей показник може регулюватися щодо терміну приготування різних видів продуктів. Ділять агрегат на кілька типів:

  • Вбудовувані. Монтуються в стіну в поверхню спеціалізованої шафки. Може мати закриту форму та розташовуватися за дверцятами шафки, але водночас варто стежити за рівнем пожежонебезпеки, адже девайс часто є в стані нагрівання.
  • Окремішні. Більш звичні та загальноприйняті моделі для людей. Вони розташовуються на стійках або стелажах і забирають трохи більше площі, ніж вбудовані.

Питання вартості та технічних описів

Для звичайного середньостатистичного користувача купити цю продукцію буде по кишені, навіть за середнього рівня достатку. Ціна на мікрохвильові печі з грилем варіюється в межах розумного. Варто враховувати новаторські розробки в моделях, які набагато дорожчі за вартістю. Кожен споживач індивідуально підбирає собі виріб під особисті потреби, тому є ймовірність, що багато з дорогих функцій людині просто не знадобляться, і можна віддати перевагу бюджетному варіанту.

Важливим елементом є технічні характеристики, і однією з головних є споживання електроенергії. Якщо у звичайних екземплярах із меншою місткістю це приблизно 800 Вт, то тут показник може сягати позначки у 1500 Вт. У побут увійшли також НВЧ-печі з грилем, які різняться потужністю мікрохвиль. Їхньою особливістю є підвищена швидкість розігрівання й приготування. Піч НВЧ обладнана системою конвекції, ганяє розігріте до заданої температури повітря внутрішнім простором за допомогою вентилятора. Мікрохвильові печі з грилем вирізняються кількома характеристиками. Вони бувають:

  • З кнопковим керуванням
  • Сенсорні
  • З механічним керуванням
  • Сенсорні з поворотним перемикачем

Особливості продукції

Різнобічність і сучасність цієї продукції призначена для просунутого користувача. Це технології, які обладнані сенсором і безліччю важелів для керування. Треба зазначити, що НВЧ-печі з грилем мають у своїй конструкції нагрівальний елемент, що керує всіма механізмами в структурі девайса, щодо як гриля, так і функції готування й підігрівання. Усі ці деталі слугують для створення хрусткої рум'яної скоринки овочів, риби або м'яса.

Мікрохвильові печі з грилем відрізняються одна від одної типами самого гриля. Він буває кварцовий, теновий і вугільний. Розташовані вони переважно на стінках або в стелі конструкції. Завдяки вдалому розташуванню, їжа нагрівається й готується за короткий термін. Якщо брати до уваги відгуки споживачів, можна визначити топ популярних брендів, перевірених часом. Найчастіше вибирають Samsung, Gorenje і LG, які мають авторитетне ім'я не тільки на вітчизняному, а й на світовому ринку.

Обрано 1147 товарів

Показати ще 60 товарів