У громадських організаціях шафки для роздягалень потрібні як обов'язковий атрибут. Трапляються в приміщеннях, де проводяться спортивні тренування, у палацах культури, саунах та інших місцевостях. Такий предмет меблів має високу функційність в експлуатації. Потрібні на підприємства, де багато людей, позаяк допомагають організувати трудовий процес.

Призначення шафок для роздягалень

За санітарними нормами використовуються секційні шафи, щоб відокремити робочий одяг від повсякденного. Кожна секція призначена для дбайливого зберігання речей окремо одна від одної. Вони мають відділення для одягу, взуття, сумок, засобів особистої гігієни тощо

У магазинах ставляться невеликі шафки, які замикаються на ключ. Туди можна помістити деякі речі, щоб здійснювати купівлю було комфортніше. Раніше використовували вішаки й гардероби, що було не надійним варіантом.

У дитячі садки і школи встановлюють дерев'яні шафи різних кольорів і візерунків для того, щоб дитина могла з легкістю знайти свої речі. Також висоту шафки варто вибирати таку, щоб діти без зайвих зусиль діставали до верхньої полиці. Шафи для роздягалень популярні завдяки зручності, надійності та міцності.

Типи продукції

Шафки для роздягалень складаються з надійної фурнітури й листів металу. Металеві вироби відомі своєю якістю. Легкі в експлуатації й чищенні. Не вимагають оброблення дезінфікувальних засобів, стійкі до зовнішніх чинників. Обладнані металевими й електронними замками для безпечного зберігання особистих речей. Підходять для встановлення у фітнес-клуб, лікарню й торгово-розважальний центр.

У звичній довгастій формі й легшими за вагою вважаються практичні залізні шафи для роздягалень у спортзал. Перед встановленням шафки, варто заміряти приміщення роздягальні. Після чого, товар можна буде підібрати легше і швидше. Заввишки можуть сягати 180 см для зручного зберігання верхнього одягу. Вага від 20 до 70 кг. Ширина зазвичай від 30 до 90 см. Двоярусна шафка має бути не більш ніж 60 см. Шафи для роздягалень треба встановлювати тільки на рівній поверхні. Двері відчиняються на 180 градусів і мають вентиляційні отвори, які сприяють припливу повітря зовні. Кожен виріб має міцне дно для розташування важких речей.

Показати ще 42 товари