М'ясорубка — незмінний атрибут кухонної техніки. Сучасні моделі випускаються з додатковим функціоналом і додають різноманітності в процес подрібнення м'яса. Серед виробників виділяють компанію Scarlett.

Технології та різновиди електром'ясорубок Scarlett

Зареєстрована торгова марка у Великобританії в 1996 році. Складання та розроблення техніки відбувається у Китаї. Модельному ряду притаманні середні характеристики, потужність і традиційна форма, але водночас цікавий дизайн і стиль.

Прилади Scarlett належать до бюджетних і доступні людям із різним достатком.

Основні функції:

 • Подрібнення м'яса, риби, грибів у фарш.
 • Приготування ковбас і кеббе.
 • Шинкування й нарізування овочів.

Виробник виготовляє два типи електром'ясорубок:

 • Побутові. Для домашнього використання.
 • Промислові. Використовуються на виробництвах. Вирізняються високою потужністю.

Особливості електричних м'ясорубок Scarlett:

 • Технологія SafePro. Функція захисту двигуна від перегрівання та перевантаження. Подовжує термін експлуатації пристрою.
 • Реверс. Для виштовхування й перекручування жилок і хрящів. За допомогою цієї функції власник не розкладає апарат, якщо там застряг продукт.
 • LowGear — двошвидкісний режим роботи. Подрібнює м'ясо твердої та м'якої консистенції.
 • Технологія Razor — самозагострювання ножів. Усуває потребу купування додаткових деталей.
 • Цифрове керування сучасних електром'ясорубок. Спрощує процес і створює зручність у використанні.
 • Прогумовані ніжки, які усувають вібрації.
 • RollUp — підвищує продуктивність роботи подрібнювача на 30 відсотків за допомогою внутрішніх насічок.
 • GlipLock — фіксування і звільнення електром'ясорубки за допомогою однієї кнопки.

Як вибрати електром'ясорубку Scarlett

Перед тим, як купити м'ясорубку Scarlett, рекомендується чітко визначитися з такими параметрами.

Технічні характеристики

Прилади Scarlett мають показник потужності від 700 до 2000 Вт і продуктивність перекручування сировини до 2.5 кілограма за хвилину. Продуктивність приладу залежить від потужності, чим вищий показник, тим швидше вона працює. Також важливо звернути увагу на габарити, адже м'ясорубка — громіздкий предмет і займає чимало місця. Торгова марка Scarlett випускає компактні пристрої із середніми габаритами 14х29х28 см. М'ясорубки з такими габаритами зручні для невеликих кухонь.

Всі м'ясорубки Scarlett обладнані функцією реверс і самозагострюваними ножами.

Матеріал виготовлення корпусу та деталей

Матеріалом електром'ясорубки Scarlett слугує пластик або метал. Метал більш практичний, оскільки не дряпається й не піддається механічним пошкодженням.

Деталі, як-от шнек, ніж, решітки, виготовляються з неіржавкої сталі. До моделей англійського виробника в комплекті йдуть 2 решітки з різним діаметром отворів, що дає змогу перекрутити та приготувати фарш потрібної консистенції.

У деяких моделях є два комплекти шнека та ножів, один з металу, інший з пластику. Другий підходить для перекручування овочів і фруктів, перший — для м'яса.

Насадки

Електрична м'ясорубка Scarlett випускається з насадками:

 • Для шинкування.
 • Для ковбас.
 • Для кеббе.
 • Тертка, для натирання овочів.

Також доступна незвичайна насадка для бургерів, за допомогою якої легко готувати красиві гамбургери в домашніх умовах. Насадка — овальна форма, у яку з м'ясорубки надходить свіжий фарш — так формується правильна та рівна котлета. 

Насадки, лоток і штовхач виготовлені з якісного пластику.

Правила догляду за електричною м'ясорубкою

Щоб подовжити термін експлуатації подрібнювача, за ним потрібно правильно доглядати й очищати від забруднень. У звичайних моделях цей процес займає багато часу. Електром'ясорубки Scarlett вирізняються швидким розкладанням і швидким очищенням деталей і корпусу. Лоток, піддон і штовхач підходять для миття в посудомийній машині.

На сайті ROZETKA доступні відгуки покупців, завдяки яким можна зробити певні висновки, вибираючи модель. Покупці залишають позитивні відгуки про м'ясорубки Scarlett, підкреслюють довговічність, якість деталей і металу. Також хвалять ножі із системою самозагострювання, які не потрібно самостійно гострити. Серед вад зазначають гучну роботу, але, як відомо, м'ясорубки — гучне кухонне обладнання. Ціни на пристрої Scarlett доволі демократичні, тому більшість споживачів вибирає електричні м'ясорубки Scarlett за чудове співвідношення ціни та якості та довгий термін експлуатації.

Обран 51 товар