Сучасні електром'ясорубки, крім своєї основної функції — подрібнення м'яса, також можуть нашаткувати, нарізати кубиками або скибочками будь-які овочі, вичавити сік із фруктів, ягід, цитрусових і навіть сформувати ковбасу або сосиски.

Будь-яка електрична м'ясорубка Філіпс — це надійний, довговічний, продуктивний пристрій. У модельному ряді від цього бренда можна знайти агрегати бюджетної цінової категорії й електром'ясорубки з багатим функціоналом.

Обираємо електричну м'ясорубку PHILIPS

Перш ніж купити електром'ясорубку від Філіпс, потрібно зорієнтуватися в технічних та економічних характеристиках цього пристрою. Основними параметрами вибору можна вважати:

  • Потужність і продуктивність. Від потужності двигуна приладу залежить, наскільки швидко буде виконане поставлене завдання. Продуктивність «відповідає» за кількість продукту, перероблену за одну хвилину.
  • Час роботи до зупинки.  Потужніші моделі можуть працювати безупинно до 15 хвилин.
  • Матеріал корпусу — у модельному ряді від PHILIPS можна знайти агрегати з корпусом із міцного пластику. Виробник гарантує, що цей матеріал екологічний, стійкий до механічних пошкоджень, не потребує спеціальних засобів для догляду.
  • Матеріал насадок і різальних інструментів. У всіх електром'ясорубок Філіпс шнек, різальні інструменти та решітки виготовлені з металу. 

Крім перерахованих, електром'ясорубки можуть бути обладнані додатковими функціями, наявність яких впливатиме на вибір приладу:

  • захист мотора — може бути електронним або механічним;
  • автореверс — корисна функція у разі намотування сухожиль на шнек;

В інтернет-магазині Розетка можна просто зараз переглянути електром'ясорубки Philips декількох популярних модельних лінійок. Пристрої серії Viva collection мають високу продуктивність, корпус виготовлений із комбінації металу та пластику. Серія Daily collection вирізняється трохи меншою продуктивністю, демократичною ціною, скромнішим набором насадок.

Особливе зацікавлення покупців викликають і додаткові насадки. До комплекту майже всіх моделей від Philips входять решітки для подрібнення м'яса з різним діаметром отворів, насадки для ковбаси або сосисок, шинкування, нарізування скибочками, спеціальні насадки для соку з цитрусових. Роботу спеціальних насадок для пюре можна порівняти з блендером.

Каталог інтернет-магазину ROZETKA презентує широкий модельний ряд електричних м'ясорубок Philips. Ціна на пристрої залежить від функціонала, моделі, наявності додаткових опцій. Для зручнішого вибору можна скористатися панеллю пошуку і встановити найактуальніші параметри:

  • діапазон потужності;
  • Матеріал корпусу;
  • насадки;
  • вартість.

У підсумку залишиться тільки обрати з декількох варіантів найкращий.

Обрано 2 товари