Сьогодні такі вироби, як люстри в спальню, забезпечують комфорт приміщення. З різними освітлювальними продуктами формує потрібний рівень освітлення й доповнює інтер'єр. Багато покупців переймаються питанням, як вибрати якісний продукт і на що варто звернути увагу. Варто враховувати бажані розміри, місце розміщення, дизайн. У невелику спальню краще обрати виріб маленьких габаритів.

Основні різновиди люстр у спальню

Виділяють три головні типи продукції: загальні, локальні та декоративні. За типом конструкції можуть бути класичними, так звані висні, які підвішуються на гак, і стельові — встановлюються на підготовлену поверхню. Є безліч сучасних моделей, які представлені в широкому асортименті. Виділяють такі варіанти:

  • У стилі Хай-тек. Можна розпізнати за блискучим металом і кришталевою прозорістю скла. Характеризуються звичайними, лаконічними лініями і формами. Добре поєднуються з іншими стилями. Можна назвати строгими люстрами в спальню.
  • У класичному стилі. Зазвичай мають жорсткий і гнучкий підвіс ланцюг або трубка, можливе поєднання. Висота від підлоги до люстри регулюється довжиною підвісу. Виготовляються в декілька ярусів.
  • Модерн. Зроблені з вигнутими лініями, яскравими кольорами, поєднання зі строгими геометричними формами. Часто комбінуються і виробляються в різних матеріалах — металеві, скляні, пластикові, шкіряні.
  • Лофт. Характерні оригінальність і лаконічність, поєднання старовини й сучасності. Використовуються такі напрями, як модерн, готика, кантрі та ретро. 
  • Мінімалізм. Основне завдання такої продукції не привертати особливої уваги зовнішнім виглядом, не створювати яскравих відблисків і засліплювального ефекту. Використовуються виключно прямі лінії і правильні форми. Чудово гармоніює з напрямом хай-тек.
  • Флористика. В основі лежить рослинна тематика. Додасть романтичних ноток до інтер'єру. Мають такі особливості: плавні лінії, м'які форми, натуральне передавання кольорів. Виготовляються з крихких матеріалів.
  • Прованс. Характеризуються витонченою простотою, елегантністю, найчастіше виготовляться у світлих тонах.

Якщо в кімнаті невисокі стелі, то мати гарний вигляд будуть світильники зі свічниками та свічками, схожі на люстри старовинних часів. Також використовують вироби каскадного типу в поєднанні з кришталевими підвісками. Особливо поєднуються зі спальнями, зробленими в класиці.

Який матеріал краще вибрати

Виріб має відповідати інтер'єру кімнати, що додасть теплої атмосфери й гармонії. Для східного стилю чудово підійде продукт з абажуром із тканини. Для кантрі основа з металу з дерев'яними елементами та текстильними плафонами. Кришталева продукція надасть блиску і краси, але водночас такий матеріал досить крихкий і вимагає дбайливого ставлення. Вироби можуть підбиратися залежно від стелі:

  • Для низької стелі.
  • До натяжної стелі.

Для першого типу більше підійдуть стельові, для високих стель підвісні. Не варто забувати, що такі вироби мають лише доповнювати інтер'єр приміщення, а не відвертати увагу від теми кімнати. За законами фен-шуй, яскраве світло розташовується над активною зоною, а м'яке у місці, де можна розслабитися і відпочити.

Бувають у формі паперового ліхтарика, з різними візерунками, малюнками, залежно від обраного стилю. Матеріал виготовлення відіграє велику роль. Класичне скло може відображати відблиски і викликати цим неприємні емоції, а матове стане розв'язанням цієї проблеми. Текстильні люстри в спальню прекрасно поєднуються з іншими елементами декору, налаштовують на відпочинок.

Обрано 4000 товарів

Показати ще 60 товарів