Важливим доповненням інтер'єру є люстри для кухні, які виконують дві основні функції: освітлення приміщення й декоративну. Колір і дизайн продукту можна підібрати під приміщення. Є безліч забарвлень, які мають різний вплив на настрій людини. Вважається, що зелений колір заспокоює й розслаблює.

Який матеріал краще вибрати

Важливо визначитися з матеріалом виготовлення. Краще обирати якісні вироби, оскільки, якщо світильник висітиме низько, є можливість, що він вціліє. Якщо продукт буде висіти високо, можна без проблем замінити кришталь на скло або пластик.

Матеріал бажано підбирати не мазкий, який відштовхує воду і бруд. На кухні можна забруднити продукт жиром, тому краще віддати перевагу скляним і пластмасовим моделям, а не тканинним і паперовим. Продукти, виготовлені з натуральними дерев'яними елементами, треба покрити лаком.

Паперові різновиди є найбільш непрактичними, позаяк складно очищаються від забруднень. Займають багато місця, тому не підійдуть для кухонь маленьких розмірів. Які вироби підходять для кухонь різних стилів? Зроблені в стилях прованс, класика й кантрі, матимуть чудовий вигляд з кованою продукцією. Але така продукція вимагає особливого догляду. Популярними виробниками є німецькі фірми, які потішать якістю й довговічністю.

Основні різновиди люстр для кухні

Подають таку класифікацію люстр для кухонь у різних стилях:

  • У сучасному стилі. Відносять підвісні вироби. Комплектуються кількома плафонами, які закріплюються на ланцюжку, шнурі або струні. Мають гарний вигляд з абажуром. Зазвичай виготовляються пластмасові, тканинні, скляні та паперові. Часто використовують стельові моделі. Прекрасно підійдуть для маленьких приміщень з невисокою стелею. Такі різновиди прикріплюються до стелі, шнур недовгий або його немає зовсім. Плафони зроблені з прозорого або напівпрозорого скла. Можуть бути в різних кольорах. Часто мають плоску форму.
  • У класичному стилі. Мають солідний зовнішній вигляд, за формами дуже елегантні та витончені. Виробляються з якісних матеріалів, бувають мідні, бронзові, скляні, кришталеві, позолочені.
  • Лофт. Використовуються стильні моделі на довгому шнурі або у звичайному плафоні зі скла, чудово поєднуються з вінтажними й ретро виробами. Характерний простий і лаконічний дизайн.
  • Модерн. Славляться незвичайними, креативними формами подібно до куль, кубів, циліндрів, квадратів.

У виборі виробу для натяжної стелі варто враховувати той факт, що такі стелі не переносять перегрівання. Модель плафона «тарілка» має кріпитися до ламп зі спеціальними металевими розсіювачами, які відбивають світло на підлогу. Під час вибору люстри для кухні для таких стель потрібно враховувати рекомендації виробника про показники потужності межі лампочок.

Обрано 4000 товарів

Показати ще 60 товарів