Такі вироби, як люстри лофт, є незамінним елементом декору приміщень, які вимагають багато світла. Зазвичай виготовляються у великих або маленьких розмірах, але не середніх. Часто використовуються або великі поодинокі моделі, або група маленьких. Виріб зазвичай має масивний вигляд. Застосування дрібних деталей додає яскравості світлу.

Матеріал виготовлення

Найчастіше виготовляються з металу різних конструкцій: з труб, гнучких деталей, подібні до прожекторів, шинні, готичні, у формі колеса, кулі. Чудово поєднуються різні форми металевих плафонів з однаковою висотою. Якісними матеріалами вважаються чавунні, алюмінієві та вироби з неіржавкої сталі.

Продукція з латуні, позолоти і бронзи не поєднуються зі стилем лофт. Вводиться в експлуатацію скло — кришталеві продукти з геометричними ламаними конструкціями. Оригінальними є плафони, зроблені з фігурних графинів для коньяку або порожні пляшки з-під віскі.

Доступною для кожного є пластмасова продукція, яку стилізують під металеву і фарбують порошковими фарбами. Часто фарбують матовою сріблястою фарбою, що імітує алюміній. Також використовують такі кольори, як чорний, сірий або хакі. Дерев'яні моделі в такому стилі не використовуються.

Основні різновиди й характеристики люстр лофт

Бувають підвісні та стельові люстри лофт. Виділяють трекові підвіси, які зроблені у формі алюмінієвої шини з декількома світильниками. Цей виріб вважається практичним, позаяк можна підвісити на будь-яку потрібну висоту з різними типами лампочок. Модель павук представляє круглий виріб з лампочками по колу, розташованими на каркасі, які схожі на лапки павука.

На кухню встановлюють абажури з алюмінію або трекові шини над столом. Прекрасно підійде модель у такому стилі для кухні, оскільки не займає багато місця і дивиться зі смаком. Скляні вироби матимуть недоречний вигляд.

У спальню краще підбирати одинарні різновиди на гнучкому, але надійному шнурі. Можна розмістити по люстрі з кожного боку ліжка над тумбочками, встановивши підвіси майже поруч зі стіною. Гарним варіантом буде прикріпити кілька маленьких прожекторів над узголів'ям ліжка. Краще розміщувати люстру лофт не посередині кімнати, а саме в зоні спального місця.

Обрано 4000 товарів

Показати ще 60 товарів