Круглі, квадратні, великі чи маленькі, хоч які б були мийки, вони однаково залишаються важливою частиною кухонного простору. Це досить універсальна площина, де можна помити інгредієнти для страви, покласти їх туди для висихання, очистити від залишків їжі посуд і залишити його сушитися на вільній поверхні. Більшість виробів йде з додатковою частиною, де можна зберігати всі непотрібні цієї миті речі та продукти. Це дуже зручно, адже кухні часто невеликих розмірів, і господині має бути максимально зручно готувати їжу.

Величезну популярність завоювали моделі з неіржавкої сталі. Вони практичні та найчастіше виробляються компаніями через довговічність матеріалів. У виборі важливо враховувати розміри, конструкцію й дизайн товару, щоб виріб підходив під інтер'єр приміщення.

Різновиди мийок з неіржавкої сталі

Неіржавка сталь — це такий матеріал, який поєднує в собі нікель і хром. Саме вони збільшують термін експлуатації товару, стійкість до різних температур і привабливий блиск. Виділяють два методи створення виробів — зварювання і штампування.

Для першого типу виробники роблять два елементи — чашу й саму площину. Обидві деталі точковим зварюванням з'єднуються. Головна перевага такої моделі в глибині чаші, різноманітних формах. Обираючи таку мийку, варто дивитися на шви, якість матеріалів і виконаної роботи.

Метод штампування полягає в обробленні суцільного листа заліза, без використання зварювання. Завдяки швидкому й нескладному процесу виготовлення вони популярніші, ніж перший тип. Однак їхній мінус у невеликому об'ємі чаші. Це заважатиме під час миття великої кількості посуду.

Всі кухонні мийки з неіржавкої сталі покриваються спеціальними матеріалами. Вони бувають поліровані, матові, фактурні. Відрізняються вони зовнішнім виглядом, чутливістю до подряпин. «Сатинова» обробка гладка, блискуча, але на ній часто з'являються подряпини і видно краплі води. Моделі з декором льон або мікрольон добрі тим, що на них непомітні пошкодження або бруд, проте методи догляду складніші.

Подвійні або одинарні моделі також відрізняються за способом монтажу:

  • Врізні. Характеризуються різними методами встановлення — поверх стільниці, під неї або в один рівень.
  • Накладні. Вони розміщуються поверх підлогової тумби замість стільниці. Такі моделі належать до бюджетного варіанту. Добрі для встановлення непрофесіоналом.
  • Під стільницю. Такі моделі коштують більше від попередніх типів, а процес монтажу складніший, тому краще довірити роботу фахівцеві.

Переваги й вади

Кутові або традиційні прямокутні моделі мийок з неіржавкої сталі абсолютно не піддаються руйнуванню від корозії й агресивних речовин. Вони пластичні та пружні, тому так багато різновидів форми й розмірів. За ними потрібен мінімальний догляд, досить буде протирати мийними засобами або просто вологою ганчіркою.

Вони гігієнічні. Тобто в самому матеріалі немає пор, тому там не розмножуються мікроорганізми. Метал легко витримує високі температури до 1400 градусів, що дає змогу ставити гарячий посуд і відкривати вентиль гарячої води на максимум.

Для прихильників усього ідеального й рівного, неіржавка сталь також послугує чудовим доповненням дизайну приміщення. Вони різноманітні. Є подвійні моделі, з двома мийками, з місцем для сушіння або зберігання посуду. Кожен покупець зможе знайти задовільний до душі варіант, плюс до всього ціна на них демократична.

Головна їхня вада у шумності. Коли тече вода, то це дуже чутно, що може викликати дискомфорт у споживачів. Однак цього нюансу можна уникнути, якщо зробити додаткову підкладку. Рекомендується ще протирати насухо поверхню, щоб не були так помітні сольові відкладення.

Тонкощі вибору

Під час огляду мийки з крилом рекомендується дивитися на її зовнішній вигляд і практичність. На відполірованих моделях сильно видно пошкодження, тому споживачеві варто дбайливо до них ставиться, а в моделях з матовим покриттям обставини зворотні.

Під час вибору фахівці рекомендують покупцям відповідати на кілька питань — якою має бути чаша, якої форми потрібна мийка, де буде розташовуватися і з яким змішувачем, а також чи буде додатковий кран для фільтра. Кожен із цих показників зможе спрямувати людину до правильного вибору й обраний продукт прослугує набагато довше. Ще варто враховувати такий аспект, як метод монтажу. Від цього буде залежати весь зовнішній вигляд меблів і його цілісність.

Обрано 4000 товарів

Показати ще