Найбруднішу роботу виконують придверні килимки, тому обирати їх варто з розумом. Обов'язково мають бути брудозахисними, багатофункційними і гігієнічними.
Завдання килимка для вхідних дверей усунути жорстке засмічення з взуття — камінці, бруд або ж сніг. Матеріал використовується легкий і призначений для прання, позаяк їх доведеться часто чистити. З цієї причини для килимка біля вхідних дверей правильніше підібрати зручні, тверді, зносостійкі покриття — гуму або пластмасу. Подібні килимки для вхідних дверей виправдають надії, довговічні та спростять прибирання коридору.

 Грубокоміркові придверні килимки

Покриття з грубокомірковою текстурою на гумовій основі незначні засмічення не усуне, однак воно не примхливе у чищенні. Земля, каміння та інші забруднення не накопичуються в основі, а опускаються на підлогу. Досить підважити килим, і прибрати місце, де він лежав. Модульні грубокоміркові килимки можна добре поєднувати разом, створюючи придверний килимок будь-якого бажаного розміру.

Виготовляють килимки для вхідних дверей на гумовій основі або ж латексній чи полівінілхлоридній основі. Щоб видалити бруд — покриття з ворсу впораються краще, ніж гумові. Однак плетені килими мають яскравіший вигляд.  Підбираючи придверний килим, варто продумати й оптимальний відтінок виробу. Звісно, потрібно враховувати загальну стилістику приміщення, але також варто розуміти, що сильно темні та світлі бежеві тони мазкі. Найменш забруднення видно на рябому меланжевому забарвленні. Килимки з природного матеріалу кокосової пальми ніяк не змінюють свій колір, фактуру, не деформуються від вологості та вільно очищаються, але лише пилососом.

Зазвичай, придверні килимки мають напівкруглі або прямокутні форми, що чудово підходить під різні габарити кімнати.  Одним зі способів виділитися або ж показати гостям, що їм раді в будинку, є підлогові покриття з малюнком, що привертає увагу. За бажання можна вибрати звичний килимок із написами «welcome» або ж створити власний дизайн

Придверні килимки

Обрано 2144 товари

Показати ще 60 товарів