Такий виріб, як килимки у ванну кімнату, потрібні в будь-який будинок. Слугують для окраси інтер'єру й щоб убезпечити від неприємностей. Коли після купання на підлозі залишаються мокрі сліди, можна посковзнутися і впасти на вологій плитці, що призведе до поганих наслідків. Наявність килимка також економить час і сили на миття підлоги. Наступаючи на килимок мокрими ногами, вода вбирається у виріб, не залишаючи водночас слідів на підлозі. Для підлог без підігрівання килими чудово підійдуть для комфорту стоп. Зазвичай пропонується відразу набір доріжок у ванну й туалет.

Є безліч критеріїв для вибору міні килимка для ванни, які варто врахувати. Виріб має швидко сохнути або бути вологостійким. Якщо волога буде постійно перебувати всередині килима, він швидко зіпсується й буде мати неприємний запах. Вологе середовище загрожує появою грибка. Також потрібно врахувати щільність товару, щоб не ковзав під час використання. Слизький килимок ще небезпечніший, ніж волога поверхня підлоги без нього. З огляду на це, є спеціальні протиковзкі вироби, які кріпляться до плитки спеціальними присосками. Для довгого користування має бути витримка високих і низьких температур. За низької якості матеріалу після перших прань виріб може порватися. 

Різновиди килимків у ванну кімнату

Килимки у ванну кімнату виготовляють з різного матеріалу й кольору. Теплі доріжки зроблені з мікрофібри з ворсинками різної довжини. Швидко висихають, мають спеціальну підкладку, що не призведе до ковзання. Виконуються в різному дизайні — сині, бордові, салатові, коричневі, з різноманітними малюнками і візерунками. Білі з довгим ворсом вимагають особливого догляду, тому не мають великого попиту. Рекомендується не використовувати їх, якщо підлога з підігріванням. Мікрофібра не стійка до змін температурного режиму, але зігріє ноги на холодній плитці.

Прогумовані килими мають низьку ціну, легкі в очищенні та надійніші в цілях безпеки. Потребують частого сушіння та дезінфекції. Можуть призвести до поширення бактерій і грибка, оскільки не вбирають вологу. Віддають перевагу також килимкам з акрилу, гальки, корку і дерева, які функціонують як масаж стоп під час використання.

Килимки у ванну кімнату

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів