Котли електричні: якими вони бувають

Електричні котли являють собою спеціалізоване обладнання, яке призначається для організації опалення приватного будинку. Цю електротехніку часто купують з метою заощадити на оплаті комунальних послуг. Електрика завжди було значно дешевшою, ніж газове паливо. Відповідно витрачання цих ресурсів не так сильно б'є по кишені середньостатистичного мешканця.

Встановлення електричних котлів є оптимальним рішенням для опалення досить великих житлових і виробничих приміщень. Потужності подібних технічних приладів цілком достатньо для повноцінного забезпечення теплом невеликого приватного будинку або офісного приміщення.

Електрокотли бувають різного рівня потужності. Всі вони підживлюються від стандартної електричної мережі у 220В. Котли електричні перетворять електричну енергію на теплову, спрямовуючи її на обігрівання приміщення. Проте є і більш універсальні та широко спеціалізовані прилади такого типу. За своїм призначенням електрокотли можна умовно розподілити на дві основні підгрупи:

  • Двоконтурний (опалення + ГВП) котел здатний не просто зробити будинок, у якому він встановлюється, теплішим. Таке електрообладнання відповідає й за гаряче водопостачання. Ці апарати обладнані повноцінним бойлером, який допомагає нагрівати холодну воду до потрібного рівня. Вони вважаються найбільш універсальним обладнанням свого сегмента, відрізняються ощадним споживанням енергії попри багатофункціональність свого застосування.
  • Одноконтурний (опалення) — це стандартний прилад такого типу, який відповідає винятково за опалювальну систему приміщення. Він характеризується максимальною економічністю. Порівнюючи з газовими та твердопаливними моделями, такий варіант обходиться набагато дешевше в обслуговуванні.

За типом своєї конструкції електричні котли можна розподілити на два основні типи. Настінний вид характеризується невеликими габаритами. Його прийнято монтувати прямо на стінку приміщення, яке потребує опалення. Продуктивність моделей такого виду зупинилася на середній позначці. Настінні електрокотли допоможуть нагріти маленький приватний будинок або декілька його кімнат.

Підлоговий варіант просто незамінний для організації повноцінної системи опалення на великих житлових площах. Саме такі моделі найчастіше виробляють у двоконтурних варіаціях. Вони характеризуються збільшеними габаритами. Котли електричні підлогового типу привертають увагу і простотою монтування. Вони витримують тривалу експлуатацію й не потребують складного обслуговування.

Як вибрати електричний котел

Щоб визначитися з оптимальним варіантом, настійливо рекомендується провести ретельні розрахунки житлової площі. Так потенційний покупець буде убезпечений від помилок і зможе бути впевненим у досить високій продуктивності придбаного устаткування. Особливо якісні моделі випускають популярні в усьому світі виробники. Ці компанії дуже високо цінують свою репутацію, тому вони завжди беруться гарантувати максимальну якість реалізованих товарів. Вони гарантовано протримаються упродовж досить тривалого терміну активної експлуатації.

Щоб дізнатися про індивідуальні якості обраної моделі, можна переглянути відгуки попередніх покупців. Знайти їх можна на сайті інтернет-магазину або на спеціалізованих форумах в інтернеті.

Показати ще 60 товарів