Девайс щоденного регулярного використання — кнопки для змиву, що є частиною конструкції унітаза. Під час вибирання важливого атрибуту, увагу треба звертати на якісний і багатогранний функціонал, властивий панелям. Практичність, краса, матеріал, колір — усе має значення.

Вибір громадськості впав на вироби для інсталяції, адже це прекрасна можливість проявити свій сучасний погляд на світ. Панелі багато в чому поступаються зливним бачкам у вбиральнях, хоча б тому, що вони економлять простір. Кнопка для змиву є керівним елементом усієї системи змиву, тому від її надійності та якості залежить робота всієї конструкції.

Чому важлива краса й естетичний зовнішній вигляд кнопок для змиву

Цей функціонал унітазу має на увазі не тільки звичайне системне виконання одного завдання, а декоративний елемент інтер'єру. Виділяють три основні типи продукції:

  • Механічні кнопки для змиву. Відмітна риса полягає в місці розташування елемента — над унітазом. Є думка, що це розташування є менш зручним, ніж інші підвиди, тому що для виконання завдання потрібно розвертатися. Також саме механічний тип кнопок для інсталяції використовується в підвісних конструкціях і має у своєму розпорядженні великий спектр форм і кольорів.
  • Пневматичні кнопки для змиву. Цей варіант менший в розмірі та має більшу автономність, адже є можливість встановлення на відстані до двох метрів від центру системи, що дає змогу розташувати виріб у зручному та легкодоступному місці, навіть у меблях та інших елементах інтер'єру. Є варіант під’єднання кабелю електроживлення й автономного приводу.
  • Сенсорні кнопки для змиву. Цей тип елемента для змиву за правом займає позицію найновішого та найінноваційнішого виду, адже розроблений і виведений у маси був не так давно. Стиль і простота — його основні пріоритети. Щоб змити воду, варто просто доторкнутися до панелі. Потрібно тільки лише підвести кабель живлення, місце встановлення значення не має.

Зазвичай кнопки для змиву для унітаза або пісуара мають великий розмір, тому що найчастіше через них можна виробляти доступ до бачка та до всієї центральної системи. Це передбачає періодичний демонтаж кришки. І в цьому питанні важлива якість і міцність обраної моделі.

З яких матеріалів виготовляють кнопки для змиву

Практикується випуск деталей із різних матеріалів: скло, пластик, бронза, сталь, деревина вищих порід. Усе схильне до того, щоб ця новація максимально вписувалася в інтер'єр вбиральні та гармоніювала з меблями, підлогою і стінами. Можливі варіанти дзеркальних і кнопок із підсвіткою. Панелі для інсталяції зазвичай оброблені спеціальним покриттям, яке не допускає появи патьоків і відбитків пальців.

Стандартний розмір верхньої частини відповідає розміру плитки для ванн — 200х140 мм. Це зроблено для максимального комфорту та відповідності дизайну кімнати. Кількість виробів на кришці теж має значення. Є панелі з однією і двома кнопками. Відгуки користувачів говорять про те, що мають великий попит система з кнопкою «пуск-стоп», адже у використанні є зручнішою.

Особливості товару

Інсталяції з німецьким ім'ям GROHE або Geberit здатні компактно й органічно вписатися, навіть у найменше приміщення. Частина зі змивним механізмом цього виду є самодостатньою, адже до неї додаються всі комплектуючі, потрібні для встановлення приладу. Така комплектація продукту, надана брендом, дає змогу встановлювати його за допомогою настінного монтажу, але й не виключає можливість замуровування панелі всередину стіни або елементів інтер'єру. Вони відрізняються довговічністю й міцністю.

Один із видів надійної навісної техніки — Geberit, де максимальне навантаження панелі перевищує вп’ятеро вагу середньостатистичної людини — здатний витримати приблизно 500 кілограмів навантаження. Цей бренд захищає від звуку набирання води в бочок, адже має високі звукоізоляційні характеристики.

Кнопки для змиву розв’язують також питання гігієни ванної кімнати, адже розташовані на деякій відстані від унітазу. Специфікою системи є те, що бачок розташований не на поверхні, для захисту від зайвих забруднень і можливих пошкоджень самого бачка.

Показати ще 60 товарів