У сучасній кулінарії кухонні ваги вважаються необхідним атрибутом для правильного готування різних страв. Під час вибору такого пристрою рекомендується дотримуватися певних правил, щоб вибрати відповідну за параметрами модель.

N

Різновиди та переваги механічних кухонних ваг

N

Кухонні механічні ваги – це спеціальний вимірювальний прилад для зважування. Працює він завдяки вбудованій пружині, яка зсувається під збільшенням тяжкості. Положення пружини змінюється, після чого стрілка показує значення маси. Деякі пристрої доповнюються спеціальними платформами, які спрощують розміщення продуктів на поверхні. За типом конструкції вони діляться на такі типи:

N
 • Кантар . Класичні підвісні пристрої, де пружина закінчується гачком або кільцем, на які підвішується те, що необхідно зважити
 • Настільні. Випускаються з плоскою платформою або поглибленою чашею. За пласкої поверхні процедура виконується в тому посуді, де лежать продукти, щоб прискорити процес. Плоскі платформи ідеально підходять для зважування великих і цілих продуктів. У вагах із чашею зручно вимірювати масу сипких речовин і об’єм різних рідин. 
 • N
N

Чаші в пристроях бувають знімні та незнімні. Знімні вважаються зручнішими, оскільки їх легше мити та користувач може самостійно вибирати, користуватися нею чи ні. Корпуси пристроїв виготовляються з пластику, дерева або сталі. Металеві — довговічніші, а пластикові — дешевші. 

N

Для виготовлення чаш виробники використовують метал, скло та пластик. Скляні моделі є найпрактичнішими та невибагливими — вони не вбирають запахи та характеризуються стійкістю до дії кислот. Пластикові чаші — міцні, стійкі й доступніші в ціні, ніж інші. Під час вибору пластикових ємностей рекомендується віддавати перевагу матовому матеріалу, оскільки прозорий тьмяніє за частого використання та під час контактування з гарячими речовинами. Неіржавкі чаші забезпечують показний зовнішній вигляд і довгий термін експлуатації впродовж довгого часу.

N

Переваги механічних кухонних ваг:

N
 • Вартість Ціна на таке обладнання в рази менша, ніж на електронні моделі, оскільки вони менш функціональні.
 • Простота використання. Експлуатація не вимагає від користувача жодних додаткових знань і ретельного вивчення інструкції, тому розібратися в роботі пристроїв зможе будь-яка людина.
 • Дизайн На ринку представлена велика кількість модифікацій, вироблених у різних стилях: ретро, класика, хай-тек. 
 • N
N

Як вибрати механічні кухонні ваги?

N

Щоб готувати смачні страви та максимально дотримуватися рецептури, багато господинь приймають рішення купити механічні кухонні ваги. В інтернет-магазині ROZETKA представлені різні модифікації зі швидкою доставкою Україною, завдяки чому ви зможете швидко здійснити купівлю. На сторінці товару розміщена докладна інформація про технічні характеристики, відгуки покупців, світлини та огляди. Для вашої зручності під час оформлення замовлення доступна можливість оплати в будь-який спосіб, послуга купівлі на виплат або кредит і різні акції, знижки та розпродажі. Перед прийняттям остаточного рішення рекомендується визначитися з такими параметрами.

N
 • Максимальне навантаження. Обладнання випускається з максимальним навантаженням від 2 до 15 кілограмів. Для експлуатації невеликою сім'єю досить приладу з навантаженням від 2 до 5 кг, для великих підійде пристрій, який витримує вагу від 5 кілограмів і вище.
 • Похибка Під час купівлі механічного обладнання треба пам'ятати, що добитися від них ідеального результату досить складно, у цьому вони й поступаються електронним модифікаціям. Похибка в таких пристосування становить 10-15 грамів. 
 • Виробники:
  • Soehnle. Німецький виробник, що випускає вимірювальну техніку впродовж 100 років. Вони характеризуються привабливим, унікальним дизайном і високою точністю. 
  • Polaris. Виробник випускає продукцію в радянському стилі. Модифікації виготовляються в білих і зелених кольорах із яскравою червоною стрілкою. 
  • Scarlett. Моделі бренда вирізняються чіткими великими цифрами на циферблаті й обладнуються чашею об'ємом на 1.5 літра, яка витримує вантаж до 3 кілограмів.
  • Gipfel. Відома компанія постачає компактні, сучасні пристосування з дизайнерськими елементами зі скла, пластику, неіржавкої сталі та дерева. Вони обладнуються гарною підсвіткою та прикрашаються декоративними малюнками. Витримують навантаження до 5 кілограмів. 
 • N
N

Якщо ви шукаєте недорогу вимірювальну техніку, яка допоможе вам приготувати випічку або будь-яку іншу страву, кухонні механічні ваги — те, що вам потрібно.

Обран 71 товар

Показати ще 11 товарів