Якісне обладнання для ванни та туалетної кімнати — сантехнічна кераміка — має бути функціональною й естетичною. У санвузлі ми проводимо досить багато часу, і бажання створити комфортні умови для догляду за своїм тілом повністю виправдане. Красивий інтер'єр приміщення поряд зі зручністю використовуваних приладів сприяє створенню необхідного настрою й отримання задоволення від гігієнічних процедур.

До санкераміки належать вироби, для виробництва яких використовується природна сировина: спеціальні різновиди глини. Відформовані предмети піддаються термічній обробці, у процесі якої вони набувають достатньої міцності. На поверхню матеріалу наноситься водонепроникний шар глазурі, стійкий до впливу агресивних рідин. Ці чинники багато в чому забезпечили високу популярність такої сантехніки.

Основні різновиди та матеріал сантехнічних приладів

В каталозі ROZETKA ви знайдете величезний асортимент виробів із санкераміки найрізноманітнішого призначення. Споживачеві пропонується високоякісна побутова сантехніка від провідних світових виробників, зокрема вітчизняних брендів. На сайті представлені всі можливі її різновиди:

 • унітази. Підлогові, пристінні та підвісні, компакти та комбіновані з біде, повнорозмірні та дитячі, а також врізні в підлогу (Чаша Генуя).
 • Раковини. Універсальні, врізні в/під стільницю, підвісні, накладні, підлогові та встановлюються над пральними машинами автоматами.
 • Біде. Традиційні для підлоги та підвісні, зокрема й сучасного дизайну безобідкові.
 • Бачки для унітаза. Встановлювані на сантехнічний прилад, застінні та підвісні з бічним, заднім або нижнім підведенням води.
 • П'єдестали. Повні та половинчасті, призначені для встановлення підвісних раковин.
 • Пісуари. Стандартні білі, а також сірі та чорні, з механічним і сенсорним керуванням зливом води.

Для виробництва всіх перерахованих виробів використовуються різні матеріали:

 • Керамік
 • Порцеляна
 • Фаянс.

Зовнішній вигляд і експлуатаційні якості фаянсової, порцелянової й керамічної сантехніки різні. При цьому для їх виробництва використовуються однакову сировину, але в різних пропорціях. Також відрізняються й режими випалювання.

Варіанти виконання та комплектація побутової сантехніки

Пропоновані вироби відрізняються якістю, міцністю й довговічністю. Керамічна сантехніка для ванної та туалету від популярних брендів: Kolo, Grohe, Cersanit, Roca та інших марок виробляється з використанням інноваційних технологій. Продукція сертифікована та відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Санфаянс постачається клієнту окремо або у вигляді комплектів з арматурою й додатковим обладнанням:

 • Раковини часто реалізуються в наборі зі змішувачами та п'єдесталами.
 • Унітази — з бачками та сидіннями.
 • Пісуари — з кришками та системами зливання.
 • Біде — зі змішувачами та сифонами.

У деяких випадках сантехніка комплектується кріпленням і шлангами для під’єднання до водопроводу й каналізації.

Переваги брендової санкераміки

Фірмові керамічні сантехнічні вироби мають чудові експлуатаційні якості. Виробники ретельно дотримуються технології їх виготовлення й використовують кондиційні матеріали. Це забезпечує брендовій санкераміці низку конкурентних переваг:

 • Гарний зовнішній вигляд, який зберігається впродовж усього терміну експлуатації.
 • Різноманітність форм і забарвлень.
 • Продуманість конструкцій і використовуваних способів монтажу.

Встановлення сантехнічних приладів можливе на підлогу та на стіну, при цьому унітаз або біде здатні витримати вагу дорослої людини. Підвішування з використанням інсталяційних систем дає змогу повністю використовувати корисний простір приміщення ванни або туалету.

Вибір і придбання сантехнічних приладів

Покупки в інтернет-магазині ROZETKA відбуваються онлайн, замовлення оформляються на сайті. Під час вибору потрібної вам сантехніки рекомендовано уважно вивчити її технічні характеристики та комплектацію. Особливу увагу слід звернути на використовувані матеріали: фарфор дорожчий за фаянс, проте завдяки щільнішій структурі він краще зберігається навіть за тривалого й інтенсивного використання.

Скористайтеся можливістю придбати санфаянс із доставкою додому. Відправлення придбаних товарів здійснюється клієнту поштою або кур'єрами. Видача покупок відбувається також у фірмових виставкових залах. Оплата виробів здійснюється будь-яким зручним для замовника способом, зокрема й готівкою. Також передбачені безконтактні методи розрахунків.

Показати ще