Сучасна парова праска для вертикального прасування дає змогу прасувати тканини без їхньої взаємодії з підошвою пристрою. Такі праски призначені для прасування пишних спідниць і платтів із ніжних тканин, верхнього одягу, штор. Вони також використовуються для дезінфекції м'яких іграшок і меблів.

Переваги парових прасок для вертикального прасування

У вертикальних парових прасках є безліч плюсів:

 • економія часу та сил;
 • розпрасовування тонких складок на будь-яких тканинах;
 • усунення дрібних плям за допомогою пари;
 • дезінфекція завдяки впливу високих температур.

Ще один істотний плюс — простота експлуатації. Користуватися вертикальною паровою праскою так само просто, як і звичайною. Вам потрібно подолати кілька етапів:

 1. Заповнити резервуар водою.
 2. Вибрати режим подавання пари за допомогою терморегулятора.
 3. Натиснути на кнопку, щоб викликати викид пари.
 4. Натягнути тканину й акуратно провести по ній пристроєм.

На нагрівання пари йде 1-2 хвилини. Нагріта вода надходить назовні через отвори. Щоб вивільнити пару, потрібно натиснути на кнопку. Гаряче повітря із залишками вологи глибоко проникає в одяг. Щоб його пропрасувати, досить провести апаратом по одному боці. Водночас парова праска ніжно впливає на матеріал. Це запобігає негативному впливу нагрітого повітря на структуру матеріалу. Вертикальна парова праска підходить для делікатного одягу, який не можна прасувати звичайними прасками.

Критерії вибору парової праски для вертикального прасування

Під час покупки вертикального відпарювача потрібно визначитися з його типом. Виробники пропонують такі варіанти:

 • бездротові — інноваційні пристрої, завдяки яким ви рятуєтеся від прив’язування до розетки, мають необмежений радіус дії;
 • прасувальні системи — професійна техніка, що складається з кількох апаратів;
 • дорожні — маленькі портативні ручні пристрої, призначені для подорожей, можуть бути з парогенератором і без нього.

Під час вибору потрібно враховувати не тільки тип, також треба звернути увагу на такі характеристики:

 • потужність;
 • матеріал виготовлення підошви;
 • обладнання.

Потужність — ключовий параметр вибору. Переважно вона варіюється в межах 1000-2400 Вт. Пристрої потужністю до 2000 Вт підходять для домашнього використання. Цього досить для сорочок, спідниць, платтів, пальт та інших речей. Потужні моделі на 2400 Вт і вище використовуються для великих обсягів. Їх застосовують для штор, джинсів пуховиків.

Що потрібно знати про підошву

У парогенераторах у класичному уявленні немає підошви. Однак у парових прасках для вертикального прасування частіше вона є. Такі моделі можна використовувати і для горизонтального прасування речей. Тому матеріал підошви має велике значення під час вибору пристрою. Вона може бути зроблена з алюмінію, неіржавкої сталі та кераміки.

Головний плюс алюмінію — легкість. Рука не втомиться навіть після обробки великої кількості речей. Мінус алюмінію полягає в крихкості. Цей метал схильний до деформацій. Неіржавка сталь міцніша. Вона не вимагає спеціального догляду. Однак цей метал досить важкий. Він вимагає великих зусиль. Пристрої з керамічною підошвою легко ковзають по матеріалу. Вони запобігають найменшому пригоранню. Однак кераміка вважається одним із найбільш тендітних матеріалів. Вона вимагає специфічного догляду.

Також підошва праски може бути виготовлена з комбінованих матеріалів.

Додаткові можливості та бренди

Велике значення має функціонал. Парові вертикальні праски обладнані такими функціями:

 • автоматичне встановлення температури;
 • автовимкнення;
 • накладки для делікатних речей;
 • самоочищення від накипу;
 • система «Крапля-Стоп».

Певна роль відводиться бренду. На ROZETKA ви можете купити вертикальну парову праску німецьких, британських, білоруських, італійських марок. Доступна техніка Philips, Bosch, Braun, Electrolux, Polaris, Rowenta, Tefal. Представлені й інші менш відомі виробники. Однак популярні бренди надають гарантію й сервісне обслуговування апаратів власного виробництва.

ROZETKA виконує доставку по всій Україні. Передбачені різні способи оплати.

Парові праски та прасувальні системи для вертикального прасування

Обрано 4000 товарів

Показати ще