Праски та прасувальні системи: особливості й основне призначення

Серед усієї побутової техніки, яка є в наших домівках, одне з найважливіших місць з повним правом посідають праски. За допомогою них виходить досягти ідеального стану предметів гардероба, надавши їм охайного вигляду після прання. Практика засвідчує, що такі пристрої купують з огляду на тривалу експлуатацію. Саме тому варто з особливою увагою підійти до питання їхнього придбання.

Загалом подібні функції виконують не тільки класичні та звичні праски, але й прасувальні системи. Останні візуально мають майже такий самий вигляд, як і звичні для всіх прасувальні дошки. Однак ці конструкції здатні прасувати білизну анітрохи не гірше, ніж звичайні праски. Така техніка для дому надзвичайно корисна та зручна. Вона стає незамінним приладом для майже щоденного використання.

Якою буває техніка для прасування речей

Сьогодні на ринку побутової техніки представлений неймовірно широкий асортимент всіляких приладів, призначених для розгладження текстильних виробів. Зорієнтуватися в подібному різноманітті виявляється майже нереально. Щоб спростити пошуки, розробили універсальну класифікаційну схему, яка розсортовує подібну техніку на кілька підгруп. Ґрунтується вона на індивідуальних технічних і конструкційних особливостях вибраного електрообладнання.

  • З парою. Являє собою один з найпоширеніших типів прасок. Є технікою для розгладження надмірно пом'ятих і пересушених тканин. У разі потреби може провести легке зволоження тканинного виробу, щоб надати йому ідеального вигляду. Подання пари може бути найрізноманітнішої інтенсивності, яка залежить від індивідуальних особливостей вибраної праски.
  • Прасувальна система. Підвищує швидкість прасування завдяки охопленню досить великої площі тканини. Має безліч корисних функцій і поліпшені опції пароутворення. Може замінити собою класичну праску та прасувальну дошку водночас, яка здатна складатися для спрощення зберігання.
  • Дорожня. Є найкомпактнішою технікою цього призначення. З легкістю вміщується в дорожню сумку й годиться для використання в «польових» умовах.
  • Парогенератор. Пристрій з парогенератором вважають досить популярною моделлю. Парогенератор являє собою окремий контейнер, в який заливають воду. Крім того, у ньому є й окремий блок для нагрівання залитої рідини. Ця конструкція з'єднується з праскою за допомогою спеціального шланга, що витримує підвищені температури. Його довжина становить від 1,5 до 4 метрів. Плюсів використання таких пристроїв досить багато. Праскою набагато легше користуватися через підвищену маневровість, а прасування потребує зовсім небагато часу.
  • Відпарювач. Є одним з пристроїв, що працюють на основі подавання пари. Їх розподіляють на кілька функціональних підвидів. Деякі моделі цього сегмента прасують одяг у вертикальному положенні, тобто повішений на плічка. Парову праску для вертикального прасування часто обладнують режимом інтенсивного подавання пари, який дає змогу ще більше пришвидшити процес прасування речей. Має невеликі, компактні габарити.
  • Бездротовий. На відміну від усіх подібних пристроїв не потребує під’єднання до електромережі. Найчастіше працює на батарейках високого рівня потужності. Цей прилад допомагає заощадити на споживанні електроенергії.

Як вибрати праску

Під час вибору подібних пристроїв потрібно чітко визначитися з конструкційним варіантом. Вибирати їх варто залежно від індивідуальних переваг і потужнісних характеристик. Не меншої уваги заслуговує підошва, одним з найліпших варіантів і досі є праски з керамічною підошвою. Вони безпечні для тканин різних типів, а ймовірність спалити текстиль зійшла внівець.

Вибираючи це обладнання, варто звернути увагу на відгуки попередніх покупців. Так можна дізнатися інформацію про те, як проявляє себе та чи інша модель під час експлуатації.

Обрано 663 товари

Показати ще 60 товарів