Універсальний пристрій, що спрощує життя домогосподаркам — це відпарювач для одягу різного матеріалу. Прасування білизни займає купу часу й сил. Особливо якщо це тонкі ніжні тканини, які вмить мнуться, або віконні штори.  Навіть найбільш інноваційні моделі прасок насилу справляються з такими завданнями, для їхнього спрощення і створили відпарювач. Цей пристрій обдає речі гарячою парою, унаслідок чого складки на них розрівнюються, а запахи усуваються.

Для чого потрібен відпарювач для одягу

Такий товар не зможе стати повною заміною праски в щоденному житті. Але для завзятих мандрівників найкращий варіант, адже важить менше і збирається компактніше, та й праски для дороги малопродуктивні та неефективні, ще й важчі. Дорожня ручна парова праска для одягу якісно і блискавично випрасує речі, зім'яті під час подорожі, включно з піджаками й пальто, які довелося б нести до хімчистки.

Обирають ручні маленькі моделі через їхню бюджетність, компактність та багатофункційність. Можна тепер не турбуватися за цілісність суконь із тонких делікатних тканин, адже пара жодним чином не пошкодить матеріал. Це дуже допоможе заощадити на хімчистках, почистити шуби й пальто, велюрові та вельветові речі. Також можна очистити диван потужним потоком пари, яка ще й продезинфікує його.

Відпарювачі та їхня характеристика

Усередині ґаджета для прасування міститься розжарювальний елемент, ємність для рідини, генератор пари, шланг і парова праска. Вода подається в генератор пари, самостійно стікаючи або за допомогою насоса-помпи. Моделі з помпами більш продуктивні. Безліч покупців цікавить спочатку потужність приладу, але в цих пристроях важливішою є кількість виробленої пари. Потужність же у цьому разі відповідає тільки за швидкість розжарювання і витрату енергії.

Для будинку цілком досить буде придбати пилосос з потужністю від 1200 до 1800 Вт і приблизною кількістю пари 30-45 мл. Якщо ж має прасуватися велика кількість речей, звертати увагу треба на об'єм резервуара з водою. Чим менший і компактніший резервуар, тим частіше доведеться перериватися й заливати рідину

Дорожчими будуть вертикальні відпарювачі для одягу, зі спеціальними фільтрами, куди можна заливати звичайну водопровідну воду, але й за нею потрібний догляд. Практичніше буде використовувати в представлених пристроях тільки кип'ячену воду. Також варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені товари, це кераміка або метал. Найбільш ненадійним є пластик, який може деформуватися.

Бюджетні моделі мають у собі лише один режим роботи, нехай і функціонал обмежений, для прасування щодня підходить. На пристроях середнього і високого класу встановлений перемикач режимів, за допомогою якого можна контролювати інтенсивність функціонування. Великі професійні ґаджети для відпарювання обладнані різними режимами роботи і встановлюються в ательє, магазинах і клінінгових компаніях. Для домашнього використання вони також підходять, особливо якщо родина велика й доводитися прасувати дуже багато речей. Деякі вироби мають вбудовані універсальні функції. Де поєднується відпарювач, пароочисник, парові праски й універсальні функції.

Як обрати продукцію

Вирішуючи питання, як обрати відпарювач для одягу, варто докладно ознайомитися з зазначеними властивостями. Ручні моделі потужністю по 900 Вт, що працюють 10-15 хв. без перерви. А потужними вважаються ґаджети від 900 — 1800 Вт і професійні — вище 2000. Об'єм води, критерій, від якого залежить надійна робота пристрою. Показник вказує, як довго може функціонувати прилад без дозаряджання. Найбільший резервуар для води представлений у моделях підлогового типу.

За типом наповнення всі ґаджети для відпарювання поділяються на ті, для яких потрібна дистильована вода, і на ті, які мають функцію захисту від накипу. Більшість користувачів вибирають один, постійний режим. Відпарювач – особливий ґаджет, для використання якого необхідні особливі навички й аксесуари. Багато виробників зі своїм товаром надають користувачеві вішаки, але в деяких моделях у комплекті є тільки сам прилад. Перед вибором також рекомендується оглянути набори на наявність додаткових аксесуарів.

Обрано 2630 товарів

Показати ще