Особливості парових прасок

Досвідчені кравці віддають перевагу паровим праскам для вертикального прасування. У кожному домі цей елемент може полегшити рутинну роботу. На відміну від звичайного апарату, паровий не діє гарячою підошвою на волокна. Прасувальна дошка більше не знадобиться. Досить просто помістити одяг на вішалку або тримати у висному положенні. У такий спосіб економиться час, сили, а якісний результат виправдає очікування. Є багато марок виробників цієї продукції. На сьогодні популярними стали товари Філіпс.

Після сушіння помітні деякі складки на виробі. Зі звичайною праскою доводилося кілька разів посилено пригладжувати цю ділянку. Пара ж після першого разу видалить складку без складнощів. Це один із плюсів ручних пристроїв такого типу. Мало хто знає, але він має не одну функцію. Ним можна продезинфікувати меблі в будинку. Відомо, що за високих температур знищуються кліщі, бактерії й також неприємний запах.

Як обрати якісний пристрій — одне із найпоширеніших запитань. Є деякі моменти, які не варто ігнорувати. Потужність нагрівального елементу різна. Чим вона вища, тим більше можливих ступенів роботи з приладом. Функції розділяються за призначенням для товстих або тонких типів матеріалу. Саме від потужності залежить температура пари, кількість спожитої електроенергії. За високої температури рідина швидше змінює агрегатний стан. Через це виділяється велика кількість пари. Стандартною вважається від 1800Вт до 2000Вт.

Система пароутворення розташована на підошві та в носику приладу. Дуже важливим є матеріал, з якого вона виготовлена. Конструкція складається з отворів, які мають різне розташування. Через них виходить гаряча пара на поверхню й потрапляє на одяг. Парова хмара утворюється безпосередньо з води завдяки дії електроенергії. Спеціальні жолобки в отворах допомагають гарячому повітрю накопичуватися. Виходить повітряна подушка для ковзання приладу тканиною. З цією функцією руки не так сильно втомлюються.

Поради як обрати

Ємність для рідини є різних об'ємів. Від дозволеної кількості рідини залежить тривалість роботи пристрою. У пристроях невеликого розміру можна залити 200-250 мл для безперервної роботи до 20 хвилин. З максимальним об'ємом у 400 мл прилад може працювати до 1 години. У деяких моделях він міститься вже в самій конструкції.

Для прасування штор краще обирати апарат із запобіжним клапаном, який міститься в резервуарі. Запобіжник допомагає не витікати воді назовні у вертикальному стані. Під час роботи з великими виробами добре підійдуть моделі з автоматичним виділенням пари. Для одягу буде досить праски з простою функцією паровиділення після натискання на спеціальну кнопку.

Відпарювачі мають знімний резервуар, що робить використання зручним. Така модель підійде для роботи з делікатними тканинами та текстильними виробами. На інших моделях парових прасок є різні режими подавання парового викидання. Це дає змогу вирівнювати поверхні різного типу. Вважається вдалим режим — паровий удар. За допомогою кнопки пара з великою потужністю виділяється за короткий термін часу. Прийнято, що за одну хвилину виділяється до 80 г пари. З функцією удару кількість пари зростає до 350 г. Це допоможе у разі прасування товстих тканин на великих заломах.

Переваги й вади товару

У разі вибору потрібного режиму, можна розгладити будь-який матеріал. Нехай це тонка фіранка, звичайна сорочка або куртка з товстих тканин. Виріб практично неможливо пошкодити паровим товаром. Оскільки одяг має основний контакт з парою, а не із самою підошвою праски на твердій поверхні. Тепер не варто турбуватися за наклейки, бісер та інші аксесуари на тканині.

Ще один плюс, це легкість прасування одягу з ґудзиками, змійками, блискітками. Звертаючи увагу на відгуки, видно, що простіше прасувати у висному положенні. Прасувальна дошка займає багато місця і в зберіганні, й у використанні. До того ж більшість з них мають важку вагу. Головна і єдина вада – ціна. Вартість парового агрегату дорожча, ніж звичайного. Що є чинником, який відштовхує, для більшості.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів