Для монтажу побутової сантехніки використовуються інсталяційні системи, що забезпечують приховане розміщення її елементів. Комплект вузлів і деталей спеціально розроблений для встановлення підвісних сантехнічних приладів у туалетних і ванних кімнатах. Такий спосіб монтажу може застосовуватися як у невеликих, так і в просторих приміщеннях, сприяє збільшенню корисної площі.

Різновиди та комплект поставки систем для встановлення сантехніки

При оформленні інтер'єрів усе частіше застосовується прийом, коли труби заховані за стіною. Ванна кімната, кухня або санвузол при цьому набувають акуратного вигляду. Інтернет-магазин ROZETKA пропонує великий асортимент інсталяцій для підвісної сантехніки різного призначення:

  • Для унітаза. Міцна зварена конструкція зі сталевого профілю здатна витримати вагу сантехнічного приладу та дорослої людини. У ній передбачені кріплення для встановлення застінних зливних бачків.
  • Для пісуара. Мають аналогічний пристрій і необхідне обладнання для під’єднання сантехнічного виробу до каналізації й забезпечення змивання.
  • Для біде. Сталева рама різних типорозмірів з усіма необхідними точками монтажу до підлоги та стіни, а також майданчиками для монтажу власне біде на певній висоті.
  • Для раковини. Існує два різновиди конструкцій: найбільш поширена з опорою в підлогу та вмонтовується на стіну. Кожен із модулів обладнаний вузлами для під’єднання зливу та змішувача.

Крім конструкцій для прихованого встановлення сантехніки в цьому розділі каталогу представлені кнопки для змивання й застінні зливні бачки. Для монтажу перерахованого обладнання пропонуються фірмові комплектуючі: прокладки звукоізолювальні, кріплення й інші елементи.

Велика частина систем інсталяції поставляється споживачеві в базовому комплекті з унітазом, пісуаром, біде або раковиною. У продажу також є універсальні конструкції без сантехнічного виробу, який не входить до комплекту.

Переваги інсталяційних систем

Конструкції для прихованого встановлення побутової сантехніки відрізняються компактністю й забезпечують високу надійність її кріплення. Сучасні інсталяційні системи мають безліч переваг перед іншими способами монтажу:

  • Максимум зручностей під час прибирання приміщень, де практично не залишається важкодоступних місць.
  • Естетичність і мінімалізм. На очах залишається тільки сантехнічний прилад, інше обладнання приховане за стінкою.
  • Мінімізація рівня шуму при спусканні води та наповненні бачка завдяки його ізоляції за стіною.
  • На резервуарі не утворюється конденсат, відсутність вологи на поверхні істотно знижує ризик появи грибка.

Описувані системи прихованого монтажу сантехніки проєктуються з великим запасом міцності та здатні витримати навантаження до 400 кг. Порошкове покриття на сталевій рамі надійно захищає метал від корозії й забезпечує їй довговічність.

Особливості вибору інсталяційних комплектів

Перед придбанням потрібної вам системи потрібно обміряти приміщення й оцінити стан опорних поверхонь. Під час вибору сантехнічної інсталяції особливу увагу слід приділити способу її кріплення до підлоги та стіни. Перевагу найчастіше віддають рамним конструкціям, які з успіхом монтуються навіть у легкі перегородки з гіпсокартону.

Ціни на інсталяції в санвузол залежать від комплекту поставки та виробника. Інформація про вартість і наявність товарів актуалізується автоматично та в будь-який момент часу залишається достовірною. У цьому розділі каталогу представлена якісна продукція провідних брендів Cersanit, Grohe, Ravak, Geberit і багатьох інших.

У вас є можливість купити інсталяцію в інтернет-магазині ROZETKA, оформивши заявку онлайн. Доставка придбаних товарів здійснюється поштою або кур'єрськими службами, забрати покупку можна також у виставкових залах. Оплата замовлень здійснюється післяплатою готівкою й безготівково, а також із використанням банківських сервісів.

Показати ще