Що таке інсталяції

Інсталяція — це спеціальна конструкція, яка складається з металевої рамки, у якій сховані різноманітні механізми. Її призначення полягає в закріпленні всіляких сантехнічних предметів. Зокрема, вона підходить для встановлення унітаза, біде, пісуарів або класичних умивальників. За допомогою інсталяції перелічена вище сантехніка встановлюється на стінку. Візуально вона набуває такого вигляду, наче перебуває в невагомості.

Вона оптимально підходить для людей, які у всьому цінують оригінальність. Сантехніка, яка монтується за допомогою подібних конструкцій, має незвичний і яскравий вигляд. Вона чудово впишеться в туалет або ванну кімнату з цікавим сучасним дизайном. Створиться цікавий ефект повітряної кімнати, власник якої може розставляти й розвішувати сантехніку так, як йому забажається.

Важливу роль відіграє й естетика застосування інсталяцій у дизайні. Такі конструкції автоматично закривають усі труби та зливи, які потрібні кожному предмету сантехніки. Це і собі робить кімнату цікавішою і просторішою. Заощаджений на трубах простір цілком можна використовувати для встановлення невеликих столиків і подібних меблів для ванн.

Вона виготовляється за класичною, чітко визначеною конструкцією. За своєю суттю всі вироби такого типу є стандартними. Тому, купуючи будь-який сантехнічний виріб до вже наявної інсталяції, можна не хвилюватися, — вона гарантовано підійде для його встановлення.

Інсталяції оптимально підходять для встановлення сантехніки на стіни з гіпсокартону. Зважаючи на свою відносну слабкість, вони не здатні самостійно витримати настінні предмети сантехніки. Тому набагато раціональніше придивитися до виробів, які візьмуть все навантаження на себе.

Однією із переваг таких конструкцій є їхня висока міцність. Інсталяції практично не ламаються навіть після закінчення декількох десятків років активної експлуатації. Єдині несправності можуть виникнути з кнопкою зливання за не дуже акуратного натискання. До того ж кожна модель передбачає опцію подвійного зливання. Її активація повністю залежить від індивідуальних побажань користувачів.

Інсталяції представлені в досить широкому асортименті. Сьогодні виробники випускають такі варіації зазначених конструкцій:

  • Для унітаза. Такі інсталяції оптимально підходять для унітаза, роблять його таким, наче він виходить зі стіни. Крім цього, вони стають незамінним елементом для підвісного унітаза та його монтування.
  • Для біде. Інсталяції, які призначаються для встановлення біде. Характеризуються відповідними розмірами й конструкційними особливостями.
  • Для пісуара. Оптимально підходять для монтування пісуарів. Часто купуються в туалети громадських закладів.
  • Для раковини. Спеціальні інсталяції, які призначаються для встановлення раковин і умивальників.

Як вибрати інсталяцію

Вибір інсталяції вимагає до себе максимально серйозного ставлення. Від якості й міцності зазначеної конструкції безпосередньо залежить її довговічність і міцність. Тому потрібно звертати увагу на вироби від найпопулярніших виробників. У виготовленні таких товарів особливого визнання заслужили торгові марки Grohe та Cersanit. Їхня продукція славиться високою якістю і збільшеною довговічністю.

Щоб визначити індивідуальні особливості обраної моделі, варто прочитати відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про всі переваги й недоробки інсталяції, яка вас зацікавила.

Показати ще 60 товарів