У нас немає можливості вплинути на якість повітря, яким ми дихаємо, однак, керувати вологістю і його чистотою ми можемо. Створити комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні допоможе зволожувач повітря Електролюкс.

Критерії вибору зволожувача ELECTROLUX

Перш ніж купувати новий зволожувач, варто трохи орієнтуватися у різновидах цих пристроїв.

За типом роботи зволожувачі бувають:

  • Класичні або традиційні — найпростіші пристрої, де повітря завдяки вентилятору проходить крізь вологий фільтр. Це безпечні прилади, оскільки пара у них холодна, тут немає перезволоження, пристрої економно споживають електроенергію й не вимагають попередньо відфільтрованої води. Щоб пристрій такого типу якісно зволожував повітря, необхідно щодня міняти воду в ємності, щотижня очищати фільтри.
  • Парові — де вода нагрівається у спеціальному контейнері до температури кипіння й інтенсивним потоком виходить назовні. Нагрівання відбувається завдяки ТЕНам або двом електродам. Унаслідок цього, у приміщення надходить стерильна пара. Основними перевагами такого типу агрегатів є дуже швидке зволоження, гігієнічність, завдяки постійній стерилізації ємності з водою, демократична ціна.
  • Ультразвукові — де вода перетворюється у пару за допомогою ультразвуку. Такі агрегати працюють абсолютно безшумно, мають контроль вологості та цифрове керування.

В інтернет-магазині Розетка представлений модельний ряд ультразвукових зволожувачів Електролюкс. Ультразвуковий тип найбільш популярний, оскільки ці агрегати економно споживають електроенергію, але мають високий ступінь продуктивності. Тут представлені моделі з такими додатковими функціями як дистанційне керування, іонізація й очищення повітря.

Потрібно пам'ятати, що ні ультразвуковий, ні паровий, ні класичний зволожувач самі собою не розв’язують питання з очищенням або дезінфекцією повітря. Очищення або миття повітря — це, зазвичай, вдосконалена версія традиційного зволожувача з розширеним функціоналом. Повітря нагнітається вентилятором у пристрій, де проходить через зволожувальні пластикові диски зі специфічною формою поверхні, на яких залишаються дрібні частинки пилу. У таких агрегатах немає фільтрів, які потрібно періодично замінювати.

Особливості зволожувачів Електролюкс

Додатковий функціонал не впливає на виконання приладом основного призначення, але часто вони можуть вплинути під час вибору конкретної моделі.

Внутрішня підсвітка дасть можливість використовувати зволожувач як нічник. Цифровий дисплей показує усі характеристики процесу. Автоматичне регулювання вологості дасть можливість налаштувати найбільш комфортні для сприйняття параметри й у разі потреби заощадить електроенергію. Озонування допоможе у боротьбі з бактеріями та вірусами. Моделі, оснащені іонізаторами, наповнять повітря приміщення корисними іонами.

Під час вибору зволожувача від ELECTROLUX потрібно пам'ятати про площу приміщення, в якому він буде встановлений. Виробник пропонує варіанти для невеликих, до 15 кв. метрів, середніх — до 45 кв. метрів і для просторих офісних приміщень.

Купити зволожувач повітря Електролюкс можна вже сьогодні в інтернет-магазині Розетка. Щоб максимально полегшити вибір, варто скористатися зручними фільтрами, де можна задати найбільш актуальні параметри. Тут представлені моделі з базовим набором функцій, ціна яких дуже демократична, що не впливає на якість роботи пристроїв. І варіанти преміум-класу з декількома оптимізованими режимами роботи, з безліччю функцій, завдяки яким можна створити сприятливий клімат залежно від вимог — для йоги, для інтенсивних занять спортом, для медитацій, а також для маленьких дітей або алергіків.  Оснащені метеопультами й датчиками руху зволожувачі Electrolux економно витрачають енергію.

На сторінках каталогу інтернет-магазину Розетка можна прочитати відгуки та поради покупців, які стали власниками кліматичної техніки від Electrolux.

Обран 161 товар

Показати ще 60 товарів