Сухе повітря не тільки сушить шкіру та слизову, воно також може призвести до утруднення дихання. Особливо це відчувається взимку, коли працюють батареї, а провітрювання не завжди можливо. Зволожувачі повітря Boneco підвищать вологість повітря, а також, завдяки спеціальним фільтрам очистять його та йонізують.

Вибір зволожувача BONECO

Бренд BONECO, Швейцарія, відомий у світі. Це виробник високоякісних очищувачів і зволожувачів повітря. У модельному ряді наявні прилади, які здатні підтримувати вологість у приміщенні на комфортному рівні. На які параметри варто звертати увагу у разі вибору зволожувача повітря?

Тип пристрою. Під цим брендом випускаються ультразвукові, традиційні та парові агрегати.

  • Ультразвукові — на сьогодні це найпопулярніший тип зволожувачів. Вироблювана за допомогою ультразвуку пара — холодна, хоча в низці моделей Бонеко є функція "теплої пари". Це прилади з автоматизацією низки функцій. Ціна на ультразвукові зволожувачі може бути цілком демократичною, що не впливає на якість роботи. У низці моделей від BONECO передбачені функції регулювання інтенсивності пароутворення, безшумної роботи. Більшість моделей обладнані дисплеями, де показуються усі характеристики процесу.
  • Традиційні — використовуються вже давно. У них втілений принцип холодного випаровування. Такий агрегат працює завдяки повітрю, що нагнітається вентилятором і проходить через вологі губки або фільтри-випаровувачі. Фільтри обробляються антибактеріальними засобами, що очищають воду, яка надходить на зволоження. Щоб зволожене таким способом повітря було свіжим, замінювати воду в традиційних зволожувачах треба щодня, щотижня треба чистити фільтри й безпосередньо резервуар. Традиційні або класичні зволожувачі BONECO обладнані йонізаторами, що відповідають за чистоту води. Основними перевагами такого типу зволожувачів є щадна ціна, економна витрата електроенергії.
  • Парові — працюють завдяки випаровуванню нагрітої до кипіння води. Пара у приміщення виходить інтенсивним потоком. Нагрівальним елементом можуть слугувати ТЕН або електроди. Прилади такого типу можуть упродовж дуже короткого часу зволожити повітря в приміщенні. Вони потребують контролювання вологості, без якого можливий надлишок вологи. Парові зволожувачі Бонеко обладнані гігрометрами та гігростатами для автоматичного контролювання пари.

У разі використання будь-якого з перерахованих типів зволожувачів від Boneco на меблях не залишаються сліди вологого нальоту.

Також виробник пропонує моделі з набором опційних функцій, які можуть вплинути на вибір агрегату

  • очищення;
  • ароматизація;
  • йонізація;
  • підсвічування води, коли зволожувач працює як нічник.

Тип керування зволожувачів від швейцарського бренда може бути механічним, електронним і сенсорним. У каталозі інтернет-магазину Розетка презентовані всі типи зволожувачів від цього бренда. Купити зволожувач повітря Бонеко можна, перебуваючи в офісі або вдома. Потрібно лише обрати модель та оформити замовлення онлайн.

Зволоження та чищення

Крім бренда Boneco, у швейцарської компанії Plastron є ще один бренд — Air-O-Swiss, під яким випускаються зволожувачі з функцією очищення або миття повітря. Зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss належить до традиційного типу, у яких процес зволоження доповнюється очищенням повітря. Агрегати серії Air-O-Swiss функціонують за принципом природного вологого очищення повітря. Система спеціальних дисків із пластику з ребристою формою поверхні, яка не дає воді відразу стікати в піддон, підтримує постійну вологість барабана. Спершу повітря нагнітається всередину приладу та витримує першу, грубу стадію очищення, а потім проходить через систему зволожених дисків, де осідають дрібні частинки. Прилади Boneco Air-O-Swiss обладнані йонізаторами або йонізувальними стрижнями, які забезпечують знезараження води та, як наслідок, пари, мають електронне керування, індикатор очищення, працюють із мінімальним шумом.

В інтернет-магазині Розетка можна обрати ідеальний зволожувач Бонеко. У каталозі презентовані пристрої всіх типів, з різними способами керування. Щоб полегшити вибір, можна скористатися панеллю пошуку. Кожна позиція має свою сторінку, де є світлини приладу, детальна інформація про технічні та економічні характеристики, наведені відгуки та поради власників.

Як чистити зволожувач повітря?

Незалежно від типу зволожувача, всі агрегати потребують періодичного чищення від накипу. У традиційних моделях дуже швидко забруднюється картридж, у парових утворюється накип на нагрівальному приладі, в ультразвукових "страждає" мембрана.

Чистити потрібно не рідше, ніж раз на три дні.  Прилад вимикається з мережі, резервуар звільняється від води та ретельно промивається під проточною водою. не можна чистити ємність грубими металевими мочалками, не варто застосовувати абразивні або стандартні мийні засоби.

Обран 21 товар