Навіщо вам потрібен зволожувач повітря

Сьогодні, вибираючи техніку для дому, дедалі більше сімей закладає в бюджет кошти на придбання зволожувача повітря. І це не дивно. Адже за останні кілька років багато людей належно оцінили всі переваги та сильні сторони цього девайса. Зокрема — поліпшення якості життя загалом, зниження кількості застуд, а також продовження терміну експлуатації встановлених меблів і підлог у приміщенні.

Крім цього, придбання зволожувача має низку переваг:

  • Створення оптимального для проживання середовища. Завдяки зволоженню повітря у квартирі, будинку, офісі або навчальному приміщенні створюється максимально комфортна атмосфера для життя;
  • Здоровий розвиток кімнатних рослин. Живий куточок на підвіконні або на столі, що складається з квітів та інших кімнатних рослин, буде почуватися набагато краще за вологості повітря вище 40-50%. В іншому разі листя втрачає соковитість, колір і поступово гине, призводячи до в'янення всієї рослини. Зволожувач повітря — потрібний девайс для кожного шанувальника кімнатних рослин;
  • Збільшення терміну експлуатації дерев'яних підлог, підлогових покриттів і меблів. Завдяки підтриманню високої вологості повітря меблі не розсихаються, а підлоги не тріскаються й не руйнуються набагато довше, ніж за сухого мікроклімату в приміщенні;
  • Підвищення тонусу та працездатності. Зволожене повітря не подразнює слизову, завдяки чому дихати ним набагато легше, ніж висушеним. Це призводить до того, що людина починає дихати глибше, отримуючи максимум потрібного для грамотної роботи всіх систем кисню.

Зволожувач повітря Балу — оптимальний мікроклімат у приміщенні

Концерн Ballu — група підприємств, розташованих у Росії, Китаї та Італії, на яких розробляється й виготовляється кліматична техніка побутового та промислового призначення. Високі стандарти якості, постійний контроль і відповідність усім європейським стандартам, а також оригінальні дизайнерські рішення зробили продукцію компанії Балу зажаданою у своєму сегменті, вона має широкий попит як в Україні й СНД, так і в інших країнах Центральної та Східної Європи.

Кліматична техніка Ballu — це не тільки висока якість і надійність, а й інноваційний підхід. Сьогодні компанія розробляє й підтримує систему Ballu Home, яка дає змогу за наявності однойменної програми керувати віддалено кліматичною технікою за допомогою Wi-Fi. Це вчергове доводить, що концерн

Сьогодні зволожувачі від виробника Ballu можуть використовуватися для зволоження повітря в приміщеннях великої площі, як-от навчальні класи або аудиторії, так і невеликих кімнатах, типу спальні або кухні в міській квартирі.

Різновиди зволожувачів Балу

Сьогодні концерн випускає моделі побутових зволожувачів, виготовлених за такими технологіями:

  • Холодне випаровування. Ці класичні зволожувачі вважаються одними з найпрактичніших і найпростіших в експлуатації. Принцип їхньої роботи полягає в тому, що сухе повітря забирається з приміщення, проводиться через спеціальні зволожені фільтри або диски, виготовлені із синтетичного матеріалу, щоб потім потрапити назад у приміщення. Додаткова перевага такого типу зволожувачів — паралельне очищення повітря, оскільки дрібні частинки пилу й інші речовини, що забруднюють, затримуються на фільтрі й не потрапляють знову в кімнату. Також ці агрегати дуже ощадні та споживають електроенергії трохи більше, ніж звичайна лампа денного світла. Однак варто пам'ятати, що фільтри швидко забруднюються, особливо якщо девайс установлений у квартирі в мегаполісі, і їх треба раз на два-три тижні замінювати, а сам зволожувач чистити від бруду та вапна.
  • Ультразвукові. Принцип роботи таких зволожувачів досить простий. Під упливом звукових коливань вода подрібнюється до дрібних частинок, які мають температуру не вище 40 градусів за Цельсієм. Потім ця пара відходить у приміщення. Основними перевагами такого виду зволожувачів можна назвати їхню безпеку під час контакту, низьке енергоспоживання, а також те, що немає рухомих частинок. Ультразвукові зволожувачі з теплою парою теж можуть похвалитися тим, що майже немає шуму під час роботі. Це робить їх одними з найоптимальніших для встановлення в офісах, навчальних кабінетах або спальнях, де бажано дотримуватися тиші для максимальної концентрації, або навпаки — досягнення стану розслабленості.

Важливо зазначити, що під маркою Балу випускаються девайси з різними способами керування:

  • Механічне;
  • Електронне;
  • Сенсорне.

Перші два типи вважаються менш надійними через велику кількість механічних рухомих елементів, які можуть згодом виходити з ладу.

Окремо варто згадати лінійку зволожувачів для дитячих кімнат, найяскравішим представником якої є модель Mickey Mouse. Такі девайси абсолютно безпечні для дітей і виготовлені у формі персонажів відомих мультфільмів.

Додаткові функції

Додатково, пристрої можуть мати такі опції, як:

Іонізація — насичення повітря іонами, які сприяють збільшенню газообміну в легенях і позитивно впливають на самопочуття людини;

Ароматизація — освіження повітря за допомогою додавання у випаровувану воду зі зволожувача ароматизаторів або інших ароматів, які усувають неприємний запах і створюють сприятливий клімат у приміщенні.

Купити зволожувач повітря Ballu можна прямо зараз в інтернет-магазині Розетка. Для цього потрібно оформити онлайн-замовлення, яке буде доставлене щонайшвидше за вказаною адресою. Також на кожній сторінці товару є відгуки, які допоможуть визначитися з вибором і дізнатися про переваги конкретних моделей докладніше.

Обрано 108 товарів

Показати ще 48 товарів