Варильна поверхня Ventolux – надійність та ергономічність

Вбудована варильна поверхня Ventolux – чудовий вибір для сучасної кухні. Вона є компактною плитою, яка встановлюється на рівні з тумбою. Таке рішення заощаджує простір, що особливо актуально для обмежених умов сучасних квартир. Однак такі панелі вибирають і щасливі власники просторих кухонь, адже техніка, що вбудовується, лаконічно виглядає. Вона гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр. Інші переваги пристроїв бренду:

 • якісне складання;
 • надійні комплектуючі;
 • стійкість до навантажень;
 • зрозуміле управління;
 • невибагливість у догляді.

Компанія пропонує широкий асортимент плит, вони різняться за типом живлення, кількістю конфорок, матеріалом виготовлення. Ви підберете варіант, який ідеально впишеться у вашу кухню та відкриє широкі можливості для проведення будь-яких кулінарних експериментів.

Види варильних поверхонь Ventolux

Бренд пропонує всі типи панелей:

 • Газові – пристрої з простим функціоналом та механічним керуванням. Така модель стане вдалим вибором для газифікованого будинку. Вона відрізняється економічністю та комфортом.
 • Електричні – за нагрівання поверхні відповідають ТЕНи, розташовані під конфорками. Давно минули часи, коли нагрівальні елементи були відкритими. У сучасній інтерпретації вони приховані під склокерамічною панеллю, що підвищує комфорт та безпеку. 
 • Індукційні – нове слово у техніці для кухні. Ці моделі також є електричними, проте в них втілено новітні технології, завдяки яким вдається заощадити електроенергію. Індукційні варильні панелі Вентолюкс гріють дно посуду, зона навколо залишається холодною, що суттєво підвищує безпеку та полегшує догляд. Адже ви можете протерти плиту безпосередньо під час приготування, не боячись отримати опік.
 • Комбіновані – у них передбачені конфорки різного типу, що розширює можливості створення кулінарних изысков. Подано дві модифікації – класична та Domino. У першому випадку немає можливості змінювати порядок розташування конфорок. У чотирьох-і двоконфорочних Domino можна самостійно вибрати місцезнаходження модулів. Зазвичай їх ширина не перевищує 30 см.

Матеріал виготовлення – важливий критерій вибір варильної поверхні Ventolux

Бренд Венто пропонує різні варіанти виконання корпусу пристроїв:

 • Склокераміка – інноваційний матеріал, що використовується виготовлення електроприладів. Газові плити у склокераміці не випускаються. Цей матеріал забезпечує точкове нагрівання, він швидко гріється і остигає.
 • Гартоване скло – ще один сучасний матеріал, він виглядає вишукано, але за витонченістю ховається висока зносостійкість. Скляну варильну поверхню Ventolux неможливо розбити, вона витримає будь-яку вагу. Зі скла виготовляють газове обладнання.  
 • Нержавіюча сталь – метал, перевірений часом. Його головні переваги – лояльна ціна та стійкість до будь-яких навантажень. Сталь легко витримує перепади температури, вона не деформується під впливом великої ваги.
 • Емаль – ще один бюджетний та надійний варіант. Емальована сталь не вбирає жир та вологу, що полегшує догляд за панеллю.

Інші параметри вибору

Перш ніж купити варильну поверхню Ventolux, потрібно звернути увагу на розмір пристрою. Він залежить від кількості конфорок. Шести- і чотириконфорочні моделі займають чимало місця, вони підійдуть для просторих кухонь. Для малогабаритних приміщень краще доглянути двоконфорочні варіанти.

Обрано 1542 товари

Показати ще