Зачіски та зовнішній вигляд відіграють у житті дівчини велику роль, а скласти гарний образ допомагають фен-щітки для стайлер. Завдяки таким приладам прекрасна половина людства більше не обпікає дорогоцінне волосся гарячим повітрям і шкідливими приладами. Насадки допомагають рівномірно просушувати волосся, водночас гарно його укладати. Пристосування особливо популярні серед наборів мультистайлерів, що допомагають і вирівняти локони, і завити, і гарно укласти.

Особливості фен-щіток

Прилад для укладання волосся має кілька різновидів. Є звичайні щітки, що використовуються разом з феном, а є насадки для електроприладу. Така техніка буває з багатьма пристосуваннями або з одним. Підходять вони для локонів будь-якого типу. На відміну від звичайного приладу, цей має додаткові насадки, що призначаються для випрямлення й завивання. Це дає змогу за одне використання не тільки висушити локони, але й укласти їх.

Прилади розробляються разом з іонізацією, щоб волосся зміцнювалося й не піддавалося пошкодженню. Гарним доповненням послугує можливість визначення та встановлення оптимального температурного режиму. Зважаючи на структуру і стан волосся, рекомендується обирати насадки з висувними зубчиками зі штучного матеріалу або пластику.

Завдяки тому, що прилад електричний, всі насадки обертаються. Це означає, що щітку не потрібно прокручувати постійно, як це було в класичному варіанті. Прилад буде сам крутитися навколо своєї осі, що набагато спрощує і прискорює роботу.

Кожна фен-щітка обладнана приємними і високими характеристиками. Схилити покупця на бік цієї продукції може суттєва економія часу. Одночасне висушування волосся і його вкладання прискорює збори дівчини. Також це спрощує пошук потрібної насадки й техніки. У ванній кімнаті більше буде більше скупчення різних незрозумілих пристроїв. Сумки з насадками можна зберігати в ящику або на полиці.

Продукція дуже проста у використанні. Для експлуатації не потрібні довгі інструкції, а різноманіття насадок допоможе зробити укладання ще легшим. Однак варто враховувати, що фен-щітки, як і будь-яка інша техніка, полюбляє чистоту й порядок. Тому потрібно завжди очищати їх від пилу і бруду.

Тонкощі вибору

Переважно всі щітки круглі та мають невеликі зубчики в кілька рядів. Це потрібно для того, щоб пристрою було зручно обертати насадку й розчісувати волосся. Під час вибору варто спочатку оцінити продукт візуально. Кнопки мають бути розташовані на зручних місцях, щоб зручно було перемикати швидкості. Принцип від'єднання самого пристосування також має бути простим, позаяк від цього залежить швидкість роботи. Перевірити варто й довжину шнура.

Що ж стосується технічних характеристик, то дивитися потрібно на ергономіку, потужність, режими роботи. Рекомендується, щоб виріб мав не менше, ніж три режими обдуву, аби не пересушувати волосся. Функція іонізації буде чудовим доповненням. Вона надасть локонам шовковистості, слухняності та зволоженості. Захист від перегрівання послугує ідеальним доповненням для забудьків або дівчат, що постійно спізнюються. Приємним бонусом ще стане можливість холодного обдування й парозволоження.

Якщо є бажання в одному приладі отримати максимум можливостей, то варто звернути увагу на мультистайлери. Вони мають і щітки, і щипці, і випрямлячі, й інші насадки. Однак якщо ж немає потреби в такому великому асортименті, то не варто витрачати на них час. Натомість, щоб охопити все і відразу, краще наглянути моделі від перевірених і якісних фірм-виробників.

На вибір також може вплинути тип живлення. Для кучерявого волосся важливо, щоб апарат був потужним, а бездротові моделі не завжди дають заявлену потужність. Однак дротові варіанти неможливо використовувати в дорозі. У такому разі варто обирати фен-щітки від сфери використання й частоти.

Якщо споживач використовує безліч насадок, то без аксесуарів не обійтися. Для зберігання кожного приладдя має бути спеціальна сумочка або пластиковий контейнер. Це досить крихкий матеріал і може швидко зламатися, тому потрібно до нього дбайливо ставитися і регулярно очищати.

Обрано 239 товарів

Показати ще 60 товарів