Жіноча врода полягає в маленьких хитрощах, і одна з них це плойки для укладання волосся. Неодноразово на вулиці можна побачити дівчат з ідеально укладеними локонами, але вони мають натуральний вигляд і природно розвіюються на вітрі. Спеціальні плойки, прасочки, фени та всілякі насадки до них допомагають то вирівняти, то знову завити волосся. Особливо такі прилади допомагають дівчатам, які люблять зміни, але кардинально нічого змінювати не хочеться. Пристрій допомагає зробити образ більш жіночним, вигадливим, ніжним або навпаки зухвалим.

Характеристики плойок для укладання волосся

Зовні всі прасочки або інші прилади для укладання волосся являють собою металеву трубу з нагрівальним елементом всередині. До нього впритул встановлений пружистий затискач. На ручці часто є додаткові кнопки, важелі, коліщатка або дисплей для регулювання температури. Робоча поверхня в кожного виробу різна. Стартує вона від 9 мм і досягає 38 мм.

Діаметр трубки також різний. Від цього показника залежить, якого розміру будуть кучері. Професійні прилади мають кілька різновидів робочої зони — трикутник, плоска, спіралеподібна, конусна або кілька стрижнів, з'єднаних в один. У виробництві все менше використовуються метали для покриття верхнього шару, позаяк він сильно пересушує волосся. Все частіше на ринку трапляються керамічні, тефлонові або турмалінові моделі. Тоді локони виходять ефектнішими й захищені від перегрівання та пошкодження.

Різновиди електричних приладів для укладання

Абсолютно всі пристрої насамперед можна розділити на професійні й аматорські, проте другі моделі іноді виявляються кращими, ніж перші, тому часто трапляються в салонах краси. Перший варіант також підходить для людей, у яких пишне волосся й укладання вимагає певних зусиль. Другий же для частішого використання. Прасочки та плойка — це простий прилад, яким не складно навчитися користуватися, тому в кожної дівчини вдома є такі вироби.

За призначенням уся продукція поділяється на такі типи:

  • Для об'єму;
  • Для гофре;
  • Для завивання;
  • Для спіральних локонів;
  • Для вертикальних локонів;
  • Для вирівнювання;
  • Для створення природної хвилі.

Кожний тип відповідає за певні функції і виконує поставлені завдання. Найпоширеніший тип серед покупців — це конусні плойки. У ній немає спеціального затискача, тому для вирівнювання волосся вона не підходить. Прилади бувають з різним діаметром, тому виходять або великі хвилі, або дрібні кучері. Перший варіант підходить для власниць короткого волосся, а другий — для дівчат з довгими або середніми локонами.

Поради щодо вибору

У перукарській справі є безліч приладів і пристосувань для створення гарного образу. Плойки для укладання волосся мають таке саме велике розмаїття й допомагають створювати щоразу різний лук. Але, щоб не прогадати з вибором, покупцеві варто чітко орієнтуватися у типах виробів.

Останніми роками популярність завоювала модель BaByliss. Цей пристрій дає змогу накрутити волосся, не обпікаючи пальців, та завдаючи мінімальної шкоди волосинам. Принцип роботи дуже простий — одне пасмо поміщається в спеціальну камеру, де воно й закручується. Через приблизно 10 секунд виходять м'які або круті завитки, це залежить від часу утримання пасма. Регулювати напрямок локонів можна завдяки зміні форми й об'єму кучериків. Така модель набагато прискорює процес перетворення, економить сили і зменшує появу травм.

Продукція має бути якісною й перевіреною. Щоб шкода для волосся була невеликою, рекомендується дивитися на рівень іонізації. Така функція безумовно доглядає й позбавляє статичної електрики волосся.

У питанні безпеки також відіграє роль температурний режим і максимальна потужність. У кожному приладі є регулятор температури, підстроюваний під той чи інший тип. Останні варіації продукції презентуються з дисплеєм, що суттєво спрощує роботу. На рідкокристалічному екрані висвічуються всі параметри, і їх можна швидко відрегулювати.

Потужність вказує на те, наскільки швидко виріб нагріється. У сучасних виробах цей показник коливається від 20 до 50 Вт. Якщо ж потрібний більший показник, тоді покупцеві варто відразу підготуватися, що й прилад буде великих розмірів, що відразу ускладнює його експлуатацію.

Обрано 4000 товарів

Показати ще