Кожна жінка мріє про мультистайлери для домашнього користування. Це такі електроприлади, які мають кілька насадок і приєднуються до однієї ручки. До комплекту входять фен, щипці, плойка, різні аксесуари для укладання волосся. Це універсальний прилад, що допомагає швидко створити гарний і привабливий образ. Завдяки такому виробу не обов'язково мати кожен пристрій окремо. Досить просто від самого початку знайти відповідного виробника й підібрати в нього потрібний комплект. 

Різновиди мультистайлерів 

Продукція для волосся поділяється на категорії за кількома критеріями. Перший показник — це кількість функцій. Залежно від нього виділяють інструменти з вузьким функціоналом, що має лише кілька можливостей, і багатофункційні прилади, що мають 4 і більше насадок. 

Вироби працюють за двома принципами — від мережі та без дроту. У разі першого варіанту покупцеві обов'язково варто перевірити, щоб шнур був досить довгим і прокручувався на 360 градусів. Бездротові моделі працюють від батарейок. Вони чудово підійдуть для подорожей або частих відряджень.

Набори продукції мають кілька варіацій нагрівальних пластин. Вони призначаються для надання волоссю об'єму, гофре, випрямлення, завивання. Щоб завдавати мінімальної шкоди волосинкам, виробники використовують максимально нейтральні та безпечні матеріали, а саме кераміку. Вона не пошкоджує локони й рівномірно нагрівається. Вони часто працюють у тандемі з іонізацією. Це додає шевелюрі природного і гарного блиску. 

Поради щодо вибору 

Наглядаючи мультистайлери, покупцеві варто відштовхуватися від особистих переваг і потреб. Цей прилад не належить до бюджетного сегмента, позаяк за допомогою одного набору можна виконати відразу до 5 різних зачісок. Саме багатофункційність робить його дорогим і універсальним. Насамперед потрібно визначитися з насадками та їхнім матеріалом. 

Для домашнього використання підійдуть керамічні моделі, оскільки вони безпечні у використанні. Ними можна без шкоди користовуватися хоч щодня, але водночас не забувати про температурний режим. Більшість наборів має терморегулятор, що дає змогу настроювати температуру від 80 до 230 градусів. Завдяки цьому уникається перегрівання і пошкодження локонів. 

У виборі варто звернути увагу й на додаткові функції. Відгуки споживачів говорять про те, що у разі щоденного використання буде корисною можливість холодного обдування й автономної роботи від батарей. Перша функція дає змогу пошкодженим волосинам від нагрівання знову відновлюватися, а саме закриває відкриті лусочки. А друга — актуальна для людей, що часто перебувають у дорозі. 

Огляд виробників 

На ринку перукарської техніки впевнено закріпилася компанія Babyliss. Виробник вміло себе зарекомендував з машинками для завивання. Однак згодом у їхньому асортименті з'явилися й мультистайлери. Прилади від цієї компанії мають різні кольори. Набори комплектуються максимальною кількістю насадок — 7 штук, що дає змогу за помірні гроші отримати максимальні можливості. Виробляються з якісних матеріалів, не пошкоджують волосся. Сам прилад має різні функції, зокрема і терморегуляцію. 

Компанія Філіпс на ринку вже давно, і зарекомендувала себе як перевірена і якісна фірма. За певну вартість покупець отримує кілька змінних насадок. Найчастіше до комплекту входять пристосування для гофре, щітка, випрямляч і щипці універсального діаметра. Прилад має широкий функціонал, що дає змогу безпечно й у будь-якому місці робити зачіску. Він зручний як для домашнього використання, так і для професійного. 

Модельний ряд перукарських мультистайлерів від Ровента мають такі характеристики: швидке нагрівання, індикатор вмик\вимк, 14 Вт потужність, керамічні пластини. Вони чудово утримують тепло і дбайливо працюють з волоссям. Для зручної експлуатації пристрій обладнується обертовим шнуром. Виробник обладнує комплектації різними насадками для класичного завивання, випрямлення локонів, спіралей, щипцями, гофре і пристосуванням для фігурних кучерів.

Обрано 1077 товарів

Показати ще