Зробити приголомшливі кучері без шкоди для волосся можна, і допомагають у цьому термобігуді з різного матеріалу, форми й ширини. Вони були популярними ще задовго до появи досконалих варіантів техніки. Попри те, що зараз можна зробити зачіску за лічені хвилини, а не чекати годинами, термобігуді залишаються популярними. Вони абсолютно безпечні та не пошкоджують волосся, як це роблять плойки. Як би рекламодавці не заявляли про захисні функції, але частково кінці волосинок усе ж обпікаються й потім їх доводиться тільки зрізати. Бігуді ж набагато безпечніші, хоча і процес накручування локонів довший.

Різновиди бігуді

Всі пристосування для укладання волосся поділяються за матеріалами, принципом закріплення й роботою. За першим критерієм виділяють пластикові та поролонові. За другим популярність мають бумеранги, липучки-їжачки, оксамитові, коклюшки, спіральні. А третій показник виділяє два різновиди — термобігуді й електричні.

Класичним варіантом, знайомим кожній дівчині, є пластикові моделі, що складаються з двох частин. На круглу основу намотується невелике пасмо й закріплюється спеціальним фіксатором. На пристосуванні спеціально зроблені отвори, щоб волосся швидше висихало, позаяк для кращого ефекту його рекомендується накручувати напівсухим. Є також моделі без фіксаторів, а зі спеціальними дрібними зубцями, які утримують локон. Подібний варіант підходить більше на коротке волосся, позаяк на довгому конструкція буде швидко розпадатися.

Перукарі також радять на довге волосся, середнє або коротке використовувати оксамитові бігуді. Вони чудово підходять під будь-який тип шевелюри, тому що мають універсальну довжину. Перший час самостійно використовувати таке пристосування може бути незручно, позаяк для їхнього надягання потрібно використовувати не тільки фіксатор, а й паличку, яка допомагає протягнути пасмо всередину інструмента.

Термобігуді полюбили дівчата завдяки швидкій роботі. Вони нагріваються в окропі та потім швидко накручують пасма. Ідеально підходять на середнє волосся й коротке, а ось для довгого — не найкращий варіант. Такі пристосування швидко остигають і власниці великих шевелюр можуть або не встигнути закрутити всі пасма, або пасма недостатньо накрутяться.

Електричні моделі мають такий самий принцип експлуатації, як і термічні. Тільки нагріваються вони не від води, а від електроструму, й довше залишаються гарячими. На завивку з усіма підготувальними роботами в дівчини піде приблизно 20 хвилин. Перукарі не рекомендують такий спосіб отримання кучерів використовувати більш ніж 1 раз на тиждень.

Тонкощі вибору

Насамперед, щоб вибір виправдав надії й очікування, купувальниці радять враховувати довжину і структуру волосся. Не для кожного типу локонів підійдуть ті чи інші вироби. Для тонких найкраще брати металеві або липучки, а ось останні варіанти, пов'язані з нагріванням деталей, краще виключити. Для жорстких і неслухняних пасом підходять спіральки, коклюшки, термо й електричні варіанти. Для ефекту хімічного завивання підійдуть коклюшки і пластикові моделі.

Залежно від того, які хочеться локони, потрібно вибирати діаметр продукції. Для тонкого і короткого волосся більше підійдуть вузькі та невеликі моделі. Внаслідок цього буде додатковий об'єм, якщо трохи розпустити отримані кучері. Для власниць великої і пишної шевелюри підійдуть бігуді великого діаметра. Вони допоможуть і швидше накрутити всі пасма, і локони вийдуть натуральними, гарними й будуть акуратно спускатися по плечах.

Також вибір варто робити залежно від часу використання бігуді. У разі підготування до свята рекомендується використовувати термобігуді. Вони зроблять рівні, гладенькі завитки. У разі ранкових зборів найкраще застосовувати оксамитові моделі. Вони дають змогу протриматися закрученим локонам якомога довше.

Для додаткового об'єму й легкого закручування рекомендується застосовувати липучки. Водночас краще трохи зволожити волосся, накрутити його на бігуді та просушити феном. Для дівчат, які бояться нашкодити шевелюрі, радять вибирати класичні варіанти або коклюшки. Їх потрібно накручувати на вологе волосся й залишити до повного висихання природним способом. Потім усе-таки рекомендується закріпити результат лаком або пінкою для фіксації.

Обрано 122 товари

Показати ще