Машинки для стриження Remington у каталозі ROZETKA

Колекції першокласних машинок для стриження Remington пропонує американський бренд корпорації Spectrum Brands. Вони визнані одними з найкращих серед конкурентів в усьому світі, відповідаючи останнім віянням моди, уособлюючи якість і технологічний прогрес. Ультрасучасні прилади, що поєднують стильний дизайн, продуманість конструкції, досконале виготовлення і функціональність, здатні задовольняти запити вимогливих споживачів. Кожен із них підходить як для професійного використання, так і для догляду за зовнішністю в домашніх умовах. Завдяки фантастичному вибору перукарських машинок Ремінгтон можна без проблем добрати відповідний пристрій для будь-якого способу життя й бюджету. У каталозі представлено різні моделі з урахуванням типу двигуна:

  • вібраційні — програють роторним у плані потужності, зате характеризуються меншою вагою й ціною, а також безперебійною роботою;
  • роторні — вирізняються мінімальним шумом і вібраціями, практично не нагріваються, призначені для тривалої роботи.

У каталозі представлено різні моделі:

  • мережеві,
  • акумуляторні,
  • комбіновані.
  • з роз'ємом USB.

Прилади, які працюють від мережі, ніколи не розряджаються й готові працювати на благо краси 24 години на добу, 7 днів на тиждень, мають досить високу потужність і продуктивність. Акумуляторні пристрої бездротові, тому не обмежують рухів, їх зручно брати із собою. У комбінованих машинках для волосся Remington поєднуються плюси обох різновидів. Моделі з USB-роз'ємом можуть заряджатися через комп'ютер або, наприклад, планшет.

Характерні особливості

У колекціях відомого бренда Ремінгтон пропонуються різноманітні перукарські машинки як за технічними характеристиками, так і в дизайні. Кожна модель по-своєму примітна, наприклад, деякі розроблені в клубних тонах «Манчестер Юнайтед» і прикрашені зображенням культового герба команди. Інші виділяються модернізованим зовнішнім виглядом, наявністю хромованої обробки та протиковзного захвату. Але більшість пристроїв мають схожі особливості, поєднуючи в собі класичний дизайн і сучасні технології. Вони вишукані й витончені, приваблюють ергономічним металевим корпусом, під яким ховається потужний двигун для подвійної різальної продуктивності.

Зазвичай самозаточувані ножі виготовлені з неіржавкої сталі високої якості, завдяки чому довго зберігають виняткові якості. Крім поширеного матеріалу, виробник використовує досить незвичайні. Наприклад, можна купити машинку для стриження Ремінгтон, у якій керамічне покриття лез удосконалено кварцом для небувалої міцності та професійного результату.

У плані функціональних особливостей і комплектації машинки для стриження Remington також чудові. Деякі з них прекрасно підходять для вологого волосся, швидко заряджаються завдяки відповідній функції та вирізняються великою тривалістю роботи без заряджання, мають петлю для підвішування. У комплекті з приладом, крім щіточки для очищення й оливи для змащення лез, можна знайти найрізноманітніші аксесуари — від ножиць і насадок-гребенів до фіксувальних затискачів. Усе це упаковано в стильні футляри або кейси для зберігання, які зазвичай вироблені в практичному чорному кольорі.

Обрано 117 товарів

Показати ще 57 товарів