Що виняткового в машинках для стриження Philips

Один із найвідоміших у світі виробників побутової техніки випускає і машинки для стриження, які допомагають створювати всілякі зачіски швидко і легко. Перукарські машинки Philips мають ергономічну ручку, яка неабияк спрощує експлуатацію, не доставляє дискомфорту навіть під час тривалої роботи. Кожна деталь, включно з пластиковими насадками, виготовлена з абсолютною акуратністю, для виробництва використовуються високоміцні та сертифіковані матеріали. Вся продукція міжнародного концерну вигідно вирізняється продуманою конструкцією, високою якістю, надійністю й довговічністю. У поєднанні з адекватною ціною це зумовило заслужену популярність машинок для стриження Філіпс, які займають одну з провідних позицій на світовому ринку.

Вони розрізняються за типом установленого мотора:

  • вібраційні — потужність не перевищує 8-15 Вт, тому можлива робота не більш ніж 20 хвилин поспіль, зате вагомими перевагами є порівняно низька вартість і безперебійна робота впродовж усього терміну експлуатації;
  • роторні — мають найбільшу потужність від 15 до 45 і навіть 60 Вт, що дає їм працювати тривалий час без зупинок і без перегрівання (мотор захищено вбудованою системою охолодження), також вирізняються низьким рівнем шуму та вібрації.

Залежно від типу джерела живлення машинка для стриження Philips може бути:

  • мережева,
  • акумуляторна,
  • комбінована.

Дротові моделі, які працюють від мережі, готові до виконання б'юті-завдань 24 години на добу, 7 днів на тиждень. До того ж вони набагато продуктивніші завдяки високій потужності й зазвичай мають численні додаткові функції. Прилади, що працюють від акумулятора, дарують свободу кожного руху, не обмеженого довжиною шнура, вони мобільні та практичні. Пристрої, які здатні працювати від мережі та від акумулятора, поєднують у собі переваги дротових і бездротових виробів.

Які машинки для стриження Філіпс представлені на ROZETKA

В інтернет-магазині можна без проблем добрати й купити машинку для стриження Філіпс, яка відповідатиме індивідуальним потребам. Популярні моделі представлені з різних фірмових серій. До найпродаваніших належать пристрої із Series 3000, створені для високої якості роботи. Їх головна особливість у запатентованій технології DualCut, що знижує тертя й робить процес абсолютно безпечним. Втіленням простоти й надійності в кожній деталі є прилади із Series 5000. Вони гарантують швидше і рівніше стриження завдяки інноваційному різальному елементу. Для тих, кому важлива максимальна точність, розроблена Series 7000, яка дає змогу завжди отримувати передбачуваний і бездоганний результат.

Series 3000

Усі машинки для стриження Філіпс із цієї серії працюють від мережі та від нікелево-металогідридного акумулятора (40 хвилин після 8-годинного заряджання). Своєю високою ефективністю вони завдячують удосконаленій технології DualCut. Вона ґрунтується на інноваційному різальному блоці, який вирізняє подвійне заточення і низький коефіцієнт тертя.

Завдяки наявності 13 параметрів довжини в межах 0.5-23 мм із кроком 2 мм пристрої досить функціональні, дають змогу втілювати найрізноманітніші ідеї. Сталеві леза кожної машинки для стриження Філіпс самозаточуються під час роботи й завжди залишаються ідеально гострими для чудових результатів. Вони легко знімаються, не доставляючи проблем з очищенням після кожного використання, не потребують змащення й особливого догляду.

Series 5000

Представники цієї серії з міцним сталевим корпусом також обладнані інноваційним різальним блоком для швидкого стриження всіх типів волосся. Вони належать до комбінованих моделей, що працюють від мережі та від нікелево-металогідридного акумулятора, тільки час автономної роботи становить півтори години. Крім того, вироби відрізняються від більш ранніх модифікацій своїми титановими лезами, які гарантують точний результат, максимально надійні й довговічні. Ще одна важлива відмінність полягає у 24 фіксованих параметрах довжини й з кроком уже не два, а один міліметр. Серед додаткових «фішок» Series 5000 — наявність кнопки турборежиму, що збільшує швидкість стриження, і функції пам'яті, що дає змогу зберігати до 3 параметрів довжини.

Series 7000

Це унікальна у своєму роді розробка, яка адресована найвимогливішим споживачам і отримує численні позитивні відгуки. Одна з головних інновацій — у цифровому сенсорному керуванні. Дисплей забезпечує неймовірну зручність і професійну точність вибору потрібної довжини. Для максимально точного стриження можна добирати оптимальний варіант із 41 параметра довжини в межах 0.5-42 мм, і це рекорд на сучасному ринку.

Завдяки особливій конструкції машинки для стриження Philips із серії 7000 здатні плавно повторювати контури голови. За досконалий результат відповідають самозаточувані ножі з неіржавкої сталі з надміцним титановим покриттям. Отримати його якомога швидше дає змогу турборежим, що збільшує швидкість роботи пристроїв. Після швидкого 1-годинного заряджання кожен прилад може працювати до 60 хвилин від літій-іонного акумулятора. Коли заряду залишається всього на 10 хвилин, починає блимати індикатор на дисплеї. Очищати вироби дуже просто завдяки відкидній головці, яку легко мити під струменем води.

Обрано 9 товарів