Що таке гриль-барбекю і як він влаштований

Такий товар, як гриль-барбекю є унікальним, оскільки поєднує відразу два процеси готування. Передусім, він поєднує два типи готування. Насамперед, основною відмінністю між грилем і барбекю, як приладами, є те, що нагрівання у другому варіанті відбувається за допомогою ТЕНа, який міститься знизу. А перший різновид найчастіше буває газовим. Тут ці дві особливості суміщені.

Кожна модель має щільну круглу кришку. На ній розташований невеликий термометр. Контролює температурні режими, щоб не перепекти або зовсім не спалити м'ясо або овочі. Сам корпус виготовлений зі щільного жаростійкого металу. Особливість агрегату в тому, що з його допомогою м'ясні вироби можна доводити до будь-якого ступеня готовності, включно з rare.

Гриль-барбекю переважно призначений для дачі. Допоможе з приготуванням шашликів на свіжому повітрі. Використовувати такий агрегат у закритому приміщенні строго не рекомендується.

Розрізняють два основні види продукції. Найпопулярнішими за правом вважаються переносні модифікації. Вони легші, а деякі екземпляри навіть обладнані коліщатками та ручками для зручності транспортування і перенесення.

Бувають і стаціонарні різновиди гриль-барбекю. Вони громіздкі та призначені для розміщення на одному місці. Перед тим, як зробити вибір — варто визначитися з нюансами експлуатації. Мається на увазі частота використання й місце. Якщо апарат буде застосовуватися тільки влітку — є сенс зупинитися на варіаціях дешевого сегмента, якщо він потрібен для великих ресторанів або кафе — ідеальним рішенням буде великогабаритний варіант. Також під час вибору потрібно відштовхуватися від такого чинника, як відгуки експертів і досвідчених споживачів. Вони допоможуть вказати на проблемні місця й деякі нюанси, які непомітні на перший погляд.

Обрано 286 товарів

Показати ще 60 товарів