Електрошашличниця — компактний побутовий прилад, який дає змогу дотримуватися принципів здорового харчування. Це досягається завдяки браку диму під час смаження. Прилад дає можливість у будь-яку пору року приготувати на кухні смачний шашлик. Запечена свинина, телятина, птиця, риба, гриби й овочі — перелік продуктів, які готуються в ній. Але якщо хочеться відчути запах їжі, приготовленої на багатті, то можна всередину приладу покласти деревну тріску або тирсу. Приготування займає 15-40 хв, залежно від продуктів і потужності обраної моделі.

Конструкція і принцип роботи

За типом встановлення виділяють

  • настільні
  • універсальні прилади.

Залежно від площини розміщення шампурів електрошашличниці діляться на горизонтальні та вертикальні.

Горизонтальні електричні шашличниці

Ці прилади схожі на мангал. Готувати на них м'ясо, рибу, овочі зручно. Шампури розміщуються горизонтально та їхня кількість більша, ніж у вертикальних приладах. Якщо треба за короткий час приготувати багато шашлику, то такий прилад має перевагу. Нагрівальний елемент розміщений у нижній частині приладу. Панель керування винесена збоку.

Але враховуйте, що розміри таких пристроїв не маленькі й залежать від кількості шампурів. Рідко трапляється функція автообертання шампурів, тому в такому разі доведеться самостійно контролювати приготування страви. Така побутова техніка популярна на Заході й досить дорога, оскільки випускається закордонними фірмами.

Вертикальні електричні шашличниці

Ці прилади схожі на циліндри. Під час приготування м'яса жир стікає вниз у спеціальні чаші, не допускаючи пригоряння й полегшуючи згодом процес миття деталей. Нагрівальний елемент розміщений у центрі. Нагрівання м'яса відбувається з одного боку завдяки цьому ТЕНу, а з іншого боку — завдяки відбитому від кожуха теплу. Кожух виконує ще й захисну функцію.

У сучасних моделях передбачено обертання шампурів, чим досягається рівномірне обсмаження продуктів. Багато хто з виробників комплектує вироби обмежниками для м'яса, які не дають шашлику мимовільно опускатися вниз. Деякі моделі обладнані ергономічними ручками для зручності перенесення приладу. Виготовлені вони з пластику, який не нагрівається під час роботи нагрівальних елементів і не виділяє токсичних речовин.

До комплекту входять якісні шампури з неіржавкої сталі. Їхня кількість коливається від 5 до 11 штук.

Вибираючи прилад, звертайте увагу на габарити, вагу, кількість обертів за хвилину й потужність. Чим вища потужність, тим швидше приготується страва, але й більша кількість електроенергії витратиться.

Вбудований таймер дасть змогу задати час початку приготування, а звуковий сигнал сповістить про закінчення роботи.

Електрошашличницю можна купити в інтернет-магазині. У моделей ергономічний дизайн, що дає змогу придбати їх як для себе, так і як подарунок. На сайті передбачена функція сортування моделей різних брендів за цікавим вам рейтингом, розміщена інформація про ціни та відгуки покупців.

Обрано 276 товарів

Показати ще 60 товарів