Що таке газові проточні колонки й навіщо вони потрібні

У сучасному будинку газові проточні колонки — потрібний пристрій, щоб регулярно подавати гарячу рідину у приміщення. Вода потрібна людині постійно. Жоден процес не обходиться без цієї речовини. Щоб приготувати їжу, дотримауватися гігієни, прати білизну, підтримувати чистоту у квартирі, потрібен потужний струмінь з крана. І скільки незручностей виникає, коли вдома ремонт і припинено водопостачання. Одна холодна вода не рятує ситуацію, оскільки використовувати її можна не в будь-який пору року і вона неефективно бореться з жирним посудом або плямами на одязі. Які є способи розв'язати цю проблему та швидко підігріти H2O?

Поданий продукт — це пристрій, щоб нагрівати проточну рідину. Він нагріває воду, спалюючи газ. Від звичайного бойлера прилад відрізняється тим, що не потрібно чекати, поки нагріється певний об'єм води, він робить її моментально теплою. Переваги в тому, що споживач може встановлювати потрібну температурну межу. Перевага й те, що встановлення економне: це зберігає фінанси покупця, а якість і зручність використання залишаються на найвищому рівні. Побутові умови часто бувають такі, що гарячої води немає. У таких умовах механізм просто незамінний.

Різновиди водонагрівачів

Газовий пальник у сучасних і застарілих моделях найчастіше запалюють, підносячи до ґнота сірники. Іноді є різновиди, у яких можна автоматично запалити пальник від електрики. Залежно від об'єму води покупець регулює силу полум'я. За допомогою вбудованого генератора, електричної мережі або батарейок пристрій отримує потрібну енергію.
У звичних моделях із відкритою камерою згоряння кисень надходить у пристрій із приміщення. Якщо потрібно, щоб апарат працював не зупиняючись, у ньому передбачено вентиляцію. В апаратах із закритою камерою повітря надходить із вулиці.

Елементи, утворювані після згоряння газу, видаляють за допомогою димаря з тягою. Такі пристрої називають атмосферні. У турбованих типах газових проточних колонок тягу створює вбудований вентилятор. Цей різновид потрібен тоді, коли димаря не передбачено, і, створивши його, можете порушити всю конструкцію будівлі.

Є також механізми без димаря. Це не дуже зручні пристрої, оскільки весь осад від спаленого газу виходить у приміщення, яке потрібно постійно провітрювати, а потужність цих апаратів не така, як мала б бути. Вони небезпечні для життя, якщо розміщені в замкнутому просторі, де немає вентиляції.

Перевага продукту в тому, що зі своєю мобільністю він може моментально виробляти величезну кількість теплої води. Є різновиди моделей, які класифікують за об'ємом нагрівної рідини, тому кожен споживач може вибрати привабливий для себе прилад. Якщо бойлер має величезні габарити і змушує людину чекати, поки певна кількість H2O нагріється до потрібної температури, то проточна колонка має очевидну перевагу.

Як вибрати газову колонку

Щоб відповісти на запитання, як вибрати цей апарат, варто спочатку визначити, на скільки точок водорозбору потрібен товар. Те, скільки води нагріє прилад за хвилину на 25 градусів, стане визначальним параметром, щоб придбати товар. Наприклад, на одну точку водорозбору потрібно 10-11 літрів гарячої води на хвилину, але є й потужніші моделі на 3 точки. Потрібно розумітися на тому, скільки витрачають води в системі приміщення. Зважаючи на це, вибирають літраж виробу. Витрату можете виміряти, взявши певну посудину, поставивши її під струмінь і подивившись, за який час вона стане повна. Потрібно заміряти місце, куди встановлюватимуть товар, щоб, купуючи його, ви не помилилися з габаритами. Важливий елемент — те, що виміряти потрібно й діаметр димаря, до якого під'єднають газову проточну колонку. З огляду на це, потрібно пам'ятати, що відгуки — добра штука, але до кожного окремого приміщення потрібно підходити індивідуально.

Показати ще 60 товарів