Сьогодні варильна поверхня — це функціональний та економічний атрибут сучасної технологічної кухні. Самостійну газову панель можна встановити в будь-якому зручному місці робочої поверхні, а не тільки над духовкою. Крім того, сьогодні можна обирати, який вигляд матиме ця панель — й одним із найпопулярніших рішень є стильна склокерамічна газова панель.

Переваги склокерамічної варильної поверхні

Єдина вада варильних поверхонь зі склокераміки — досить висока ціна. Однак усе перекривають естетично привабливий зовнішній вигляд, простота в догляді, широкий функціонал, високий рівень термостійкості. Також склокераміка дуже швидко нагрівається й так само швидко остигає. Зона нагрівання має чіткі межі, за якими поверхня залишається холодною.

Вихідним матеріалом для виробництва склокерамічних поверхонь є композитний матеріал, що складається зі скла, піску й низки додаткових елементів. Така маса стоплюється в суміш під впливом високої температури, але не охолоджується. У підсумку виходить матеріал, стійкий до впливу високої температури, стійкий до ударних навантажень, але зі слабким ступенем опору точковому впливу, від якого виходять подряпини.

Щодо догляду, то єдине, до чого вразлива розглядувана поверхня, — гарячих солодких рідин, що потрапили на неї. Цукор за дуже високих температур здатний змінити структуру склокерамічної панелі. Щоб уникнути таких неприємностей, потрібно максимально швидко видаляти такі плями з поверхні.

Як правильно добрати плиту зі склокераміки

Основні характеристики, з якими треба визначитися, добираючи склокерамічну варильну поверхню: 

  • Кількість зон нагрівання. Стандартна кількість конфорок — чотири, де дві мають середній розмір і потужність, одна великого діаметра і найпотужніша й одна маленького діаметра. Однак тут вибір залежатиме від кулінарних уподобань потенційного покупця і від кількості членів сім'ї. Для малогабаритних кухонь найзручнішим рішенням буде двоконфоркова варильна поверхня.
  • Наявність і матеріал тримачів та решіток. Сьогодні пропонуються традиційні чавунні та сталеві. А можливий також варіант взагалі без решіток — стильне рішення " газ під склом ", де газові пальники заховані усередині склокерамічної панелі.

А щоб склокерамічна панель була максимально зручна у використанні, зверніть увагу на наявність додаткових функцій:

  • Газ-контроль — функція, що гарантує безпеку використання. У разі, коли полум'я може випадково згаснути від пориву вітру чи залите рідиною, газ перестає надходити, завдяки автоматичному вимиканню.
  • Електропідпалювання. Немає потреби постійно мати із собою сірники або п’єзозапальничку. Газ вмикається плавним рухом.
  • Таймер. Приготування багатьох страв вимагає постійного перебування в кухні. З таймером набагато простіше стежити за часом приготування.
  • Блокування всіх конфорок. Така функція незамінна там, де є малюки або дуже літні люди. Така функція передбачає блокування всіх конфорок одночасно.
  • Розміщення ручок. Вони можуть бути розміщені фронтально, що зручно для правші й лівші, але є доступними для дітей. Ручки можуть розміщатися збоку панелі.

В інтернет-магазині ROZETKA представлені склокерамічні варильні панелі від відомих виробників. Тут можна добрати моделі з подвійним рядом полум'я, з 4 і більше конфорками, в різних колірних рішеннях. Для тих, хто вже вирішив купити склокерамічну варильну поверхню, але не впевнений у виборі моделі, корисно прочитати відгуки на сторінках каталогу інтернет-магазину ROZETKA.

Обрано 366 товарів

Показати ще 60 товарів