Щоб отримувати задоволення від приготування страв, не потрібна величезна кухня, а потрібна функціональна побутова техніка. Варильні поверхні прекрасно вписуються в інтер'єр невеликої площі, мають стильний сучасний екстер'єр і дають змогу створювати кулінарні шедеври. Сьогодні всі компанії, що виробляють кухонну побутову техніку, пропонують газові варильні панелі з основою із загартованого скла. Вони можуть відрізнятися кількістю й типом конфорок, мати різний набір додаткових функцій.

Як обрати варильну панель «газ на склі»

Варильні поверхні можна поділити на дві категорії — залежні й незалежні. Для першої групи характерне функціонування разом із духовкою, оскільки вони об'єднані спільною панеллю керування. По суті, це аналог кухонної плити, тільки з більшим функціоналом. Незалежний тип — автономніший і може бути встановлений у будь-якому зручному місці кухонного простору.

Що ж може вплинути на вибір скляної газової панелі?

  • Кількість зон нагрівання. Вибір повною мірою залежатиме від кулінарних уподобань потенційного власника. Стандартна комплектація — чотири конфорки (дві середнього розміру, одна велика й одна маленька), але є також і компактні двоконфоркові поверхні — зручні для невеликих кухонь.
  • Матеріал решіток. Ідеальний варіант — чавун із гумовими підставками, які запобігають появі подряпин на поверхні.

Які переваги в газових панелей із загартованого скла?

Основна перевага — термостійкість і стійкість до пошкоджень. Важливо, що в разі пошкодження панелі загартоване скло вкриється тріщинами, але збереже цілісність, у той час як склокераміка розсиплеться на осколки.

Скляні панелі також мають низку технологічних переваг:

  • Безпека — покриття поза зоною пальників залишається холодним.
  • Наявність чавунних або сталевих решіток і тримачів, які витримують досить великі навантаження.
  • Матеріал дає змогу запропонувати різноманітність дизайнерських рішень. Найбільш зажадана ахроматична гама — біла та чорна поверхня або поєднання цих кольорів.

Під’єднання скляної газової панелі та правильний догляд

Усі газові незалежні панелі встановлюються у спеціально відведену нішу в кухонному гарнітурі або вбудовуються у стільницю. Оскільки це газове обладнання, то краще довірити під’єднання фахівцю.

Щодо догляду, то загартоване скло не рекомендується очищати абразивними засобами. Можна використовувати гелі або рідкі засоби для миття посуду. Ще треба намагатися уникати проливання на панель гарячих і солодких рідин. Їх дуже важко зчищати зі скла.

Для тих, хто вирішив купити варильну газову поверхню із загартованого скла, інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір моделей від відомих виробників — Bosch, Gorenje, Electrolux, Hotpoint Ariston. Попри крихкий і витончений зовнішній вигляд, такі панелі витримують і досить великі механічні навантаження, й високі температури. Вартість розглядуваних поверхонь залежить від виробника, кількості зон нагрівання, додаткових функцій.

Варильні поверхні газові з підставою з гартованого скла

Обрано 1294 товари

Показати ще 60 товарів